LinkBuds S

Музика завжди з вами

Навушники LinkBuds S чудово підходять для щоденного використання. Вони надзвичайно компактні й легкі, тому їх можна носити де завгодно. LinkBuds S автоматично перемикаються на оптимізований навколишній звук або високоякісне шумопоглинання, щоб ви не відволікалися від прослуховування.

Логотип LinkBuds S
Поєднайте відтворення зі звуками оточення

Навушники серії LinkBuds комфортно використовувати цілий день, а інтелектуальні функції оптимізують звук для розваг і спілкування.

Виберіть свій колір

Навушники пропонуються в трьох преміальних матових кольорах із футляром, що пасує до них.

Навушники LinkBuds S, вид з усіх боків
Музика завжди поруч

Подивіться, як LinkBuds S поєднують повсякденність і комфорт протягом усього дня, природний навколишній звук і шумопоглинання. І це з адаптивним налаштуванням звуку та його приголомшливою якістю під час викликів і відтворення музики.

Компактні, легкі й комфортні
Чуйте більше навколишніх звуків
Адаптивне налаштування звуку
Нові враження від звуку
Чіткі голоси під час викликів і об’ємний звук
Легке підключення й керування
Створено з турботою про довкілля
Поєднайте відтворення зі звуками оточення

Компактні, легкі й розумні. Надійна й стабільна посадка для комфорту протягом дня.

Компактні, легкі й комфортні

LinkBuds S важать приблизно 4,8 г. Це найменші й найлегші бездротові навушники високої точності із системою шумопоглинання. Ми зменшили розміри завдяки компактному динаміку й інтеграції в одному чипі Bluetooth® Audio System on chip (SoC) і високоякісного процесора шумопоглинання. На 40% компактніші за навушники WF-1000XM4. 

Білий футляр LinkBuds S, один навушник вийнято
Сірий навушник LinkBuds S у вусі
Зручність і надійність

Навушники LinkBuds S повторюють форму вух, а ергономічний дизайн забезпечує надійну фіксацію. Для розробки LinkBuds S ми використовували дані стосовно форми вух, зібрані з моменту випуску перших у світі навушників внутрішнього типу в 1982 році. Крім того, ми врахували оцінку чутливості різних типів вух, щоб забезпечити комфортну посадку навушників.

Відтворення навколишнього звуку або якісне шумопоглинання

Ці повністю бездротові навушники Sony відтворюють навколишні звуки, коли потрібно чути оточення, і забезпечують високоякісне шумопоглинання, коли потрібно зосередитися. LinkBuds S автоматично перемикаються між режимом навколишнього звуку й шумопоглинанням залежно від того, де ви перебуваєте й що робите.

Розділений екран із чоловіком, що танцює на стадіоні в LinkBuds S з увімкнутим режимом навколишнього звуку, його рука піднята
НАВКОЛИШНІЙ ЗВУК
Розділений екран із чоловіком, що танцює на стадіоні в LinkBuds S з увімкнутим шумопоглинанням, його рука піднята
ШУМОПОГЛИНАННЯ
Адаптивне налаштування навколишнього звуку протягом усього дня

Адаптивне налаштування звуку – це інтелектуальна функція, що визначає, де ви й чим займаєтеся, і налаштовує шумопоглинання відповідним чином, щоб забезпечити бездоганні враження від прослуховування. З часом вона вивчає вашу поведінку й розпізнає часто відвідувані місця, як-от робота чи кафе, адаптуючи звук до оточення.

Нові враження від звуку в іграх із доповненою реальністю

Якщо ви шукаєте інші варіанти розваг, окрім музики та дзвінків, навушники LinkBuds S обладнано новим датчиком і технологією просторового звучання, що забезпечують занурення у звук для ігор із доповненою реальністю, як-от Ingress від Niantic.

Під час гри в Ingress у навушниках LinkBuds S звук лунає з різних напрямків залежно від подій у грі та рухів голови.

Чоловік із рюкзаком, що стоїть на вулиці міста, усміхаючись до телефона. Навколо нього літають три бульбашки зі сценами з відеогри.

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Безперебійне відтворення музики й звукових сповіщень

З функцією автоматичного відтворення ви чутимете музику й звукові сповіщення, коли потрібно. Наприклад, музика відтворюватиметься, коли ви надіваєте навушники або йдете на перерву. Тож у вас завжди підніматиметься настрій. Звукові сповіщення нагадують про важливі події, тому телефон не потрібно виймати з кишені. У Spotify, Endel і Music1 можна слухати улюблену музику й мелодії для відпочинку. Додаток Auto Play наразі доступний у бета-версії, тому його функціонал може змінюватися й удосконалюватися2 3 4.

Чіткі голоси під час викликів і об’ємний звук

Легко спілкуйтеся з людьми й відтворюйте улюблений контент. Під час викликів вас чутимуть чітко й без шумів, а ви зможете насолоджуватися музикою, не відволікаючись.

Жінка в LinkBuds S, яка прогулюється містом і розмовляє через свій смартфон
Чистий звук у викликах із бездротовими навушниками Sony

Технологія точного виділення голосу оптимально керує мікрофонами зовні й усередині навушників і надзвичайно точно обробляє аудіосигнали під час викликів, навіть якщо навколо шумно. Наш алгоритм зниження рівня шуму розроблено завдяки машинному навчанню ШІ з використанням понад 500 мільйонів зразків голосу. У результаті усуваються навколишні шуми, а ваш голос звучить чітко.

Автентичний об’ємний звук

Завдяки новому 5-міліметровому динаміку з піддатливою мембраною LinkBuds S такі компактні. Він відтворює потужні баси й кришталево чистий вокал, максимально розкриваючи будь-який музичний жанр. Насичені середні частоти забезпечують чіткі голоси в композиціях, фільмах і подкастах. А завдяки покращеному шумопоглинанню ви не відволікатиметеся від прослуховування.

Схема нового надкомпактного динаміка з внутрішніми компонентами великим планом
Логотип High-Resolution Audio Wireless
High-Resolution Audio без дротів 

Навушники LinkBuds S підтримують High-Resolution Audio Wireless завдяки прийнятій у галузі технології аудіокодування LDAC. LDAC передає приблизно втричі більше даних, як порівняти з традиційним способом трансляції аудіо через Bluetooth®. Тож ви чутимете High-Resolution Audio майже так само, як через дротові навушники.

Відновлення стиснених файлів у режимі реального часу

Технологія DSEE Extreme™ із засобами штучного інтелекту Edge-AI підвищує якість стиснених музичних файлів у реальному часі. Розпізнаючи інструменти, музичні жанри й окремі елементи пісень, вона відновлює високі частоти, втрачені під час стиснення.

Логотип DSEE Extreme™
Легке підключення й керування

Завдяки нашим інтелектуальним функціям можна слухати будь-що впродовж дня.

Функція швидкого доступу

Швидкий доступ до вашої музики простими дотиками – торкатися смартфона не потрібно. Слухайте музику без жодних зусиль.

Зображення внутрішньої конструкції навушників WH-1000Xm4.
Логотип Spotify Tap
Логотип Amazon Music Play Now
Логотип Endel
Безпечне прослуховування із Sony | Headphones Connect

Перевірте, наскільки безпечно ви слухаєте музику – порівняйте дані звукового тиску, записані навушниками, з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Отримуйте сповіщення ОС, якщо рівень звуку зависокий.

LinkBuds S також підтримують інтуїтивне керування дотиком. Призначайте кожному навушнику власні функції за допомогою Headphones Connect.

Логотип додатка Sony | Headphones Connect
Чоловік і жінка, що розмовляють із чоловіком справа в LinkBuds S
Чуйте навколишні звуки під час розмов

Щойно ви заговорите з кимось, режим Speak-to-Chat автоматично зупинить музику та впускатиме навколишні звуки, щоб ви могли розмовляти, не знімаючи навушники або із зайнятими руками. А коли ви завершите розмову, відтворення музики відновиться .

Миттєве призупинення. Миттєве відтворення.

Просто вийміть навушники з вух, і музика зупиниться – датчик наближення знає, коли ви користуєтесь одним чи обома навушниками. Вставте навушники у вуха, і відтворення продовжиться.

Логотипи "Окей, Google" і Alexa built-in
Здійснюйте керування за допомогою свого голосу

Отримуйте допомогу в режимі "hands-free" – просто скажіть "Окей, Google" або "Alexa", щоб активувати голосовий помічник. Слухайте музику, спілкуйтеся, отримуйте сповіщення, установлюйте нагадування тощо. З Google Assistant або Siri ви можете навіть керувати шумопоглинанням, прослуховувати листи та взаємодіяти з ними в Microsoft Outlook, а також приєднуватися до зустрічей у Microsoft Teams.

Палець, що натискає кнопку
Усе необхідне у вас під рукою

Наприклад, торкніться лівого навушника LinkBuds S, щоб вимкнути шумопоглинання й увімкнути режим навколишнього звуку, утримуйте дотик, щоб перейти в режим швидкої уваги, двічі торкніться правого навушника, щоб пропустити трек.

Логотип Google Fast Pair
Пошук навушників за допомогою функції Fast Pair

LinkBuds S підтримують нову корисну функцію Fast Pair від Google. З нею ви зможете знайти навушники – відтворіть на них сигнал або перевірте їх останнє відоме розташування в додатку Google "Знайти пристрій" на смартфоні.

Логотип Swift Pair
Легке створення пари з комп’ютером

Swift Pair дає змогу швидко об’єднувати навушники в пару з ноутбуком, комп’ютером або планшетом із Windows 11/Windows 10. У режимі створення пари на пристроях із Windows 11/Windows 10 поблизу з’являються відповідні інструкції.

Піктограми ноутбука й смартфона
Багатоточкове з’єднання

Для найбільшої зручності ці навушники можна об’єднати в пару з двома пристроями Bluetooth® одночасно. Навушники визначають, на який із пристроїв надходить виклик, і підключаються до нього автоматично. Крім того, ви можете швидко перемикати навушники на будь-який із двох пристроїв одним натисканням кнопки.

Звук через Bluetooth® нового покоління

Ці навушники підтримують LE Audio (у бета-версії). Це аудіотехнологія нового покоління, що відтворює звук через Bluetooth® із наднизькою затримкою, ідеальною для ігор.

Жінка сидить у вітальні в LinkBuds S і дивиться відео на смартфоні
Зображення двох людей у LinkBuds S, на якому показано різницю між звичайним передаванням Bluetooth® і одночасним відтворенням через Bluetooth® у LinkBuds S

(A) Передавання звуку через Bluetooth® із лівого каналу на правий у звичайних навушниках. (B) Одночасне передавання звуку через Bluetooth® в обидва навушники LinkBuds S.

Чіткіший і стабільніший сигнал Bluetooth®

Щоб забезпечити низьку затримку й високоякісний звук навіть за наявності перешкод, сигнал Bluetooth® передається одночасно в обидва навушники. А потужний інтегрований процесор V1 сприяє стабільному бездротовому звучанню без переривань.

Створено з турботою про довкілля

Навушники LinkBuds S розроблено як із міркувань стилю, так і з думкою про довкілля.

Білі навушники LinkBuds S і футляр зверху, на фоні – білі пластикові деталі
Перероблений пластик

Для виробництва LinkBuds S використовується перероблений пластик з автозапчастин.

Упаковка не містить пластику

Компанія Sony прагне зменшити вплив своїх виробів на довкілля. Саме тому пакувальний матеріал навушників LinkBuds S не містить пластику

Біла упаковка LinkBuds S із підвісною вкладкою
Кожна пара допомагає проєкту Protect our Oceans

За 2022–2023 роки компанія Sony переказала Міжнародному товариству збереження природи загалом 1 мільйон доларів США, і половину суми було отримано з продажу навушників LinkBuds S. Ці кошти допоможуть захистити 29 400 квадратних кілометрів океану, а також відновити пошкоджені морські екосистеми та здатність океану забезпечувати всіх нас.

Логотип Conservation International
Надійність протягом усього дня

Навушники працюють від акумулятора цілий день, а завдяки класу захисту від води IPX4 їх можна використовувати будь-де.

Жінка в білих LinkBuds S під час бігу, голова й плечі великим планом
Захист від води для щоденного використання

Завдяки класу захисту IPX4 бризки й піт не зашкодять навушникам-вкладкам, тож ви можете без турбот слухати улюблену музику.

Прослуховування впродовж цілого дня та заряджання за хвилини

Ви можете слухати музику від акумулятора навушників протягом 6 години, а після заряджання у футлярі – ще 14 годин. Разом це 20 години прослуховування. Поспішаєте? Усього 5 хвилин заряджання забезпечують до 60 хвилин відтворення, а додаток Sony | Headphones Connect навіть сповістить вас, коли у футлярі залишиться менше 30% заряду.

Виділені піктограми часу роботи від акумулятора, швидкого заряджання й 5 хвилин заряджання для 60 хвилин відтворення
Сірі навушники LinkBuds S у відповідному футлярі з піднятою кришкою
Надкомпактний футляр, що підходить ідеально

Стильний зарядний футляр із закругленими краями бездоганно доповнює LinkBuds S. Він легко вміщається в руку й кишеню, що зручно в дорозі.

Що в комплекті?

До комплекту навушників LinkBuds S входять вкладки 4 розмірів, що підійдуть до різних вух, і кабель USB-C для заряджання.

Навушники LinkBuds S у сірому футлярі для них, 3 пари вкладок і кабель USB-C для заряджання.
Сертифіковані навушники й персоналізоване звучання

За допомогою сертифікованих навушників із підтримкою 360 Reality Audio й додатка Sony | Headphones Connect можна налаштувати оптимальні параметри звуку під форму своїх вух і поринути в музику.

Технічні характеристики та функції

Залишайтеся на зв’язку з бездротовими навушниками-вкладками LinkBuds S від Sony. Навушники LinkBuds S з оптимізованим режимом навколишнього звуку та шумопоглинанням компактні й легкі, тому ними зручно користуватися протягом усього дня.
  • Завжди ввімкнуті, щоб поєднати музику з навколишнім світом

  • Автоматичне переключення між оптимізованим режимом навколишнього звуку та шумопоглинанням

  • Надкомпактні, легкі й зручні навушники

  • Об’ємне звучання музики та чистий звук під час викликів

  • 20 годин роботи від акумулятора; 5 хвилин заряджання для 60 хвилин відтворення

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля