2 Моделі
2 Моделі

Рік моделі

Рік моделі

189 см (75 дюймів)
XR-75X95K
189 см (75 дюймів) 
XR-75X95K

Рік моделі

  • Ø
215 cm (85 дюймів)
XR-85X95K
215 cm (85 дюймів) 
XR-85X95K

Рік моделі

  • Ø

Функції

Нічні феєрверки над освітленим мостом, що відбиваються в річці

4K Mini LED

Унікальний процесор Cognitive Processor XR™ підвищує якість будь-якого контенту майже до 4K. Виняткова контрастність зображення на дисплеї 4K Mini LED регулюється унікальною технологією XR Backlight Master Drive, щоб охопити максимальний динамічний діапазон. Жодних засвічень і ореолів довкола яскравих об’єктів, лише глибокий чорний і яскраві світлі кольори, а також неперевершені природні напівтони. 

Процесор Cognitive Processor XR на чорному фоні із золотистими зірками

Cognitive Processor XR™

Революційний процесор Cognitive Processor XR™ у телевізорах Sony BRAVIA XR™ виводить відео та звук на новий рівень. Він ураховує особливості людського зору й слуху, здійснює перехресний аналіз даних зображення й відтворює природну глибину, надзвичайну контрастність і жваві кольори подібно до того, як їх бачить людське око.

Зображення моря й скель, що показує, як XR Backlight Master Drive фокусує світло для керування Mini LED, екран нахилено вгору

XR Backlight Master Drive

Технологія XR Backlight Master Drive використовує унікальний алгоритм локального затемнення, щоб розподілити підсвічування для крихітних щільно розташованих світлодіодів Mini LED. Процесор Cognitive Processor XR™ дає змогу телевізору точно керувати кожним елементом окремо, фокусуючи світло для максимальної яскравості без засвічень і ореолів довкола яскравих об’єктів. Завдяки цій технології телевізор здатний відтворювати неймовірний динамічний діапазон із глибоким чорним і яскравими світлими кольорами, а також природними напівтонами.

Зображення частини місяця, що демонструє принцип дії технології XR Contrast Booster

XR Contrast Booster 15

Технологія XR Contrast Booster точно розподіляє світло на екрані й регулює яскравість окремих ділянок, забезпечуючи контрастне зображення з насиченішими світлими й глибшими темними відтінками. Завдяки покращеному відображенню темних і світлих ділянок зображення виглядає ще природніше та має надзвичайну глибину й деталізацію.

Ожина, лимон і персики великим планом

XR Triluminos Pro

X95K з процесором Cognitive Processor XR™ і технологією XR Triluminos Pro реалістично відтворює понад мільярд кольорів у найменших деталях. Панель із розширеною колірною гамою та орієнтований на сприйняття людини процесор дають змогу визначати кольори за насиченістю, тоном і яскравістю, щоб відтворювати природні відтінки в найдрібніших деталях.

Зображення гірських квітів із надвисокою деталізацією завдяки технології оновлення XR HDR

XR HDR Remaster

Технологія оновлення XR HDR аналізує кольори та регулює контрастність кожного об’єкта на екрані, тому зображення виглядає природнішим. Об’єктозорієнтована обробка в BRAVIA XR відкриває новий рівень якості зображення завдяки кращому регулюванню відтінків, насиченості, вектору руху, частотної смуги тощо. Додаткова глибина, деталізовані текстури й природні кольори роблять зображення дуже реалістичним.

Пір’їни птаха великим планом

Технологія підвищення якості до XR 4K

Технологія XR 4K наближує якість будь-якого контенту з будь-якого джерела майже до 4K. Процесор Cognitive Processor XR™ обробляє великі обсяги даних, відтворюючи втрачені деталі й текстури

Деталізоване зображення листка великим планом завдяки технології 4K XR Super Resolution

4K XR Super Resolution

Технологія XR Super Resolution забезпечує надвисоку роздільну здатність і реалістично передає текстури, розпізнаючи окремі об’єкти зображення. Процесор BRAVIA XR точно аналізує й обробляє дані, щоб забезпечити роздільну здатність, у чотири рази вищу за 4K, задля покращення текстур і деталізації.

Зображення заходу сонця та моря з технологією 4K XR Smoothing

4K XR Smoothing

Технологія XR Smoothing забезпечує природне зображення 4K з плавним переходом кольорів без ефекту сегментації, що може виникати на інших телевізорах. Тисячі тонів, відтінків і градацій відтворюються надзвичайно реалістично.

Зображення серфінгіста й хвиль із найдрібнішими деталями

XR Motion Clarity

Спортивні події та динамічні фільми тепер мають іще кращий вигляд. Процесор Cognitive Processor XR™ із технологією XR Motion Clarity™ аналізує рух у кількох кадрах одночасно, щоб забезпечити плавне, яскраве й чітке зображення.

Порівняння екранів із технологією X-Anti Reflection і без неї

X-Anti Reflection

Іноді відбиття на екрані заважає переглядати фільми з темними сценами у світлій кімнаті. Функція X-Anti Reflection зменшує відбиття світла сонця чи лампи, забезпечуючи відтворення глибоких темних відтінків навіть у світлому приміщенні та чітке зображення.

Зображення автомобіля на двох екранах, що демонструє природні кольори з усіх боків завдяки технології X-Wide Angle™

Технологія X-Wide Angle

Тепер зображення на екрані виглядає чудово з будь-якого місця в кімнаті. Кольори на дисплеї з технологією X-Wide Angle відтворюються реалістично під будь-яким кутом завдяки спеціальній оптичній конструкції для керування підсвічуванням від Sony.

Логотип формату 4K (120 кадр./с)

4K (120 кадр./с)

Станьте переможцем із BRAVIA. З HDMI 2.1 ви отримаєте частоту 120 кадр./с в сумісних іграх. Тому шутери, спортивні симулятори та інші ресурсоємні ігри відтворюватимуться бездоганно. Вам сподобається надзвичайно плавний ігровий процес із затримкою, зменшеною до 8,5 мс у форматі 4K (120 кадр/с), і спеціальним ігровим режимом.

Розділений екран, на якому показано гоночну гру й жовтий автомобіль, що їде по трасі в сніг. Для верхнього зображення ігровий режим вимкнено, а для нижнього – увімкнено

Автоматичний режим низької затримки

Завдяки автоматичному режиму низької затримки в HDMI 2.1 телевізор BRAVIA розпізнає, коли підключено й увімкнуто консоль, і автоматично вмикає режим низької затримки. Насолоджуйтеся плавним зображенням і швидким відгуком у динамічних іграх.

Розділений екран, на якому показано персонажа з відеогри з витягнутою рукою та графіки частоти оновлення внизу кожної з частин. На одній частині режим змінної частоти оновлення вимкнено, а на іншій – увімкнено

Змінна частота оновлення

Завдяки змінній частоті оновлення в HDMI 2.1 телевізор BRAVIA усуває затримки й ривки зображення. Частота оновлення дисплея динамічно адаптується до змінної частоти кадрів ігрового пристрою для плавнішого відтворення

Перегони на розділеному екрані, де показано оптимізоване відтворення гри за допомогою режиму Auto HDR із точним відтворенням відтінків

Точне відтворення відтінків з Auto HDR

Функція точного відтворення відтінків з Auto HDR миттєво оптимізує HDR під час початкового налаштування PS5™. PS5™ автоматично визначає модель BRAVIA та вибирає для неї найкращі налаштування HDR. Тому в найсвітліших і найтемніших ділянках зображення відтворюватимуться всі деталі й кольори.

Два екрани з увімкнутим і вимкнутим режимом автоматичного вибору жанру, між якими розташовано консоль PS5

Режим автоматичного вибору жанру

Телевізор BRAVIA автоматично переходить в ігровий режим, щоб зменшити затримки й пришвидшити реагування. А якщо відтворюються фільми на PlayStation5®, телевізор знову переходить у стандартний режим, щоб покращити обробку зображень для найдинамічніших сцен.

Зображення звукових хвиль від телевізора з технологією Acoustic Multi-Audio™

Acoustic Multi-Audio™ 

Наша технологія Acoustic Multi-Audio™ працює з високочастотними динаміками, що скеровують звук, синхронізуючи його із зображенням. Ці високочастотні динаміки точно розподіляють звук для більшої реалістичності, а правий і лівий сабвуфери відтворюють потужні баси, хоч би де було розташовано телевізор.

Зображення вітальні, що демонструє технологію багатовимірного звуку з підвищенням якості до 3D

Функція підвищення якості до об’ємного 3D-звуку

Телевізори BRAVIA XR™ додають об’ємний звук до будь-якого зображення. Технологія XR Surround поширює об’ємний звук із боків і у вертикальній площині через динаміки телевізора, роблячи його тривимірним без стельових або спрямованих угору колонок. Телевізори BRAVIA XR™ підтримують формат Dolby Atmos®.

Знімок екрана, на якому жінка на вулиці розмовляє по мобільному телефону

Voice Zoom 2

Ви чітко чутимете кожен діалог без потреби збільшувати гучність. Навіть якщо голос занадто тихий, функція Voice Zoom™ 2 виявляє його тип і покращує чіткість. 

Зображення пари у вітальні, що дивиться телевізор BRAVIA з функцією Acoustic Center Sync

Acoustic Center Sync

Підключіть аудіопанель Sony до телевізора BRAVIA XR, щоб посилювати канал центрального динаміка для чіткого й повного звучання голосів. Так звук синхронізуватиметься із зображенням для справжнього ефекту присутності.

Зображення чоловіка у вітальні, що дивиться телевізор BRAVIA з Просторовим звучанням 360

Підтримка 360 Spatial Sound

Налаштуйте Dolby Atmos® із колонкою SRS-NS7 і телевізором BRAVIA XR™, щоб поринути в об’ємне звучання. У деяких навушниках Sony також доступне імітоване Просторове звучання 360 за допомогою бездротового передавача WLA-NS7 (продається окремо).

Логотип технології BLUETOOTH®

З’єднання Bluetooth®

Підключайте до телевізора пристрої з підтримкою Bluetooth® і отримуйте бездротовий доступ до потрібного контенту. Об’єднайте в пару телевізор BRAVIA й навушники Bluetooth® – і дивіться улюблені телепередачі або слухайте музику будь-де в оселі без завад і перерв.

Телевізор BRAVIA на стіні над полицею з лампою й прикрасами

Ambient Optimization

Влаштовуйтеся зручніше й отримуйте задоволення від перегляду. Наша унікальна технологія із сенсорами освітлення й кольору автоматично оптимізує зображення й звук відповідно до оточення.

Гірський пейзаж узимку, що демонструє переваги датчика експозиції та кольорів

Датчик експозиції та кольорів

Коли колірна температура в приміщенні змінюється, наприклад із холодного відтінку на теплий, кольори телевізійного зображення також змінюються відповідним чином і можуть виглядати неприродно. Цей телевізор обладнано датчиком світла RGB, який оптимізує кольори та яскравість зображення залежно від джерела світла й умов приміщення. 

Логотип технології Acoustic Auto Calibration

Acoustic Auto Calibration

Телевізор визначає ваше положення в приміщенні й оптимізує звучання, забезпечуючи відмінну якість звуку, як ніби ви сидите перед телевізором. Звучання може залежати від приміщення. Наприклад, штори поглинають звук, а розташовані перед телевізором об’єкти заважають його проходженню, що впливає на якість звучання. Цей телевізор виявляє об’єкти та відтворює звук, оптимізований відповідно до вашого інтер’єру.

Телевізор BRAVIA з BRAVIA CAM на тумбі у вітальні

Можливість використання з BRAVIA CAM

Підключіть BRAVIA CAM (продається окремо) до телевізора BRAVIA XR і відчувайте ще більший ефект присутності. BRAVIA CAM визначає, де саме й на якій відстані від телевізора ви перебуваєте, а потім установлює оптимальні налаштування звуку й зображення. З BRAVIA CAM ви матимете доступ до нових можливостей, як-от керування за допомогою жестів, відеочат тощо.

Логотип Google™ TV

Google TV

Переглядайте понад 700 000 фільмів і серіалів. Контент із ваших сервісів потокового передавання зібрано разом і впорядковано за темами й жанрами відповідно до ваших інтересів  .

Зображення жінки з пультом дистанційного керування великим планом, що керує телевізором за допомогою голосу

Голосовий пошук

Знаходьте улюблений контент за лічені секунди, просто промовляючи команди. Більше не потрібно витрачати час і зусилля на введення тексту й пошук – просто запитайте.

Зображення кадру з фільму зі смартфоном

Підтримка Apple AirPlay і Apple HomeKit

За допомогою Apple AirPlay можна транслювати на телевізор відео й аудіо з iPhone, iPad або Mac. Дивіться фільми й телепередачі з Apple TV та інших додатків або навіть із браузера Safari. Переглядайте фотографії з усіма присутніми.

Логотип технології Chromecast built-in

Chromecast built-in

Миттєво отримуйте доступ до телевізора зі смартфона, планшета чи ноутбука. Завдяки Chromecast built-in можна транслювати улюблені фільми, телепередачі, додатки, ігри тощо безпосередньо на телевізор.

Зображення пульта ДК з підсвічуванням удень і вночі

Пульт дистанційного керування з преміумдизайном

Ми повністю переробили пульт дистанційного керування, щоб ним було зручно користуватися вдень і вночі. Він належить до преміумкласу й має спрощені кнопки з підсвічуванням, які видно в темряві, а функція Finder дає змогу знайти його за допомогою голосової команди. Завдяки компактному алюмінієвому корпусу він виглядає вишукано й зручно лежить у руці.

Зображення пульта, який протирають серветкою

Легко протирати

Завдяки рівній поверхні, утопленим кнопкам і поліуретановому покриттю протирати пульт дистанційного керування й підтримувати його в чистоті дуже просто .

Зображення підключених пристроїв під керуванням інтелектуального пульта ДК

Інтелектуальний пульт ДК

Усіма підключеними пристроями можна керувати за допомогою одного інтелектуального пульта. Сервіси відео на вимогу доступні одним натисканням кнопки, тому фільми й телепередачі запускатимуться за лічені секунди .

Зображення 3-позиційної стійки для телевізора

3-позиційна стійка для телевізора

3-позиційна регульована підставка дає змогу розташувати телевізор у різних положеннях: стандартним способом із найкращим оглядом екрана, на вузькій полиці або поруч з аудіосистемою.

Зображення великим планом цілісного дизайну з непомітною рамкою

Майже непомітна рамка

Цей телевізор має цілісний лаконічний дизайн без рамки, що дає змогу повністю зосередитися на перегляді.

Зображення вітальні, що демонструє концепцію декору для життя

Живі декорації

Наша концепція декору для життя перетворює телевізор на центральний елемент інтер’єру. На його екрані можуть відображатися витвори мистецтва, заставки чи особисті фотографії, а також годинник.

Телевізор BRAVIA на зірковому фоні й зображення фільму "Веном", доступного в сервісі BRAVIA CORE

Логотипи технологій Dolby Vision® і Dolby Atmos®

Dolby Vision® і Dolby Atmos® 

Кінематографічна якість доступна вдома. Технологія Dolby Vision® відтворює яскраве й реалістичне зображення, а Dolby Atmos® наповнює приміщення об’ємним звуком .

Логотип Creator Calibrated Mode

Creator Calibrated Mode (Режим калібрування до налаштувань режисера)

Creator Calibrated Mode (Режим калібрування до налаштувань режисера) у телевізорах BRAVIA XR оптимізує зображення під час перегляду контенту з Netflix і BRAVIA CORE. Режим адаптивного калібрування Netflix пристосовує зображення на екрані до умов освітлення у вашій кімнаті, тому ви можете переглядати контент Netflix у неймовірній студійній якості, як задумано режисерами .