Телевізор BRAVIA XR MASTER Series A90J

Інтелектуальний OLED-телевізор із новим рівнем яскравості

Подивіться на наш найкращий OLED-телевізор із революційною технологією Cognitive Processor XR™. Суцільна конструкція забезпечує вражаючу контрастність, виняткову яскравість і глибокий чорний колір.

УСІ ТЕЛЕВІЗОРИ

A90J | BRAVIA XR | MASTER Series | OLED | 4K Ultra HD | Розширений динамічний діапазон (HDR) | Smart TV (Google TV)

A90J Series
Зображення A90J | BRAVIA XR | MASTER Series | OLED | 4K Ultra HD | Розширений динамічний діапазон (HDR) | Smart TV (Google TV)

139 см (55 дюймів)

XR-55A90J

Немає інформації про ціну

164 см (65 дюймів)

XR-65A90J

Немає інформації про ціну

BЕнергетична етикетка та мікрофіша

2Моделі

Володар нагороди
Перший телевізор із когнітивним інтелектом

Технологія Cognitive Processor XR у телевізорах BRAVIA XR™ відкриває новий рівень якості зображення та звуку. Вона враховує особливості зору й слуху людини, забезпечуючи перегляд із неперевершеним ефектом присутності.

Революційне відображення OLED: саме так, як сприймає око

Відчуйте захоплюючу контрастність OLED із глибоким, природним і реалістичним зображенням. Революційний процесор цього телевізора обробляє перспективу на зразок людського ока, миттєво здійснюючи перехресний аналіз і оптимізуючи сотні тисяч елементів. У поєднанні з унікальною панеллю OLED ця технологія передає якісніше зображення з глибоким чорним.

Об’ємний звук для будь-якого контенту

Передова технологія динаміків з екрана та процесор Cognitive Processor XR перетворюють будь-який звук на об’ємний, забезпечуючи точне й чисте звучання для будь-якого контенту. Ідеально синхронізовані зображення та звук дарують неперевершені враження від перегляду.

Шукайте фільми й телепередачі за допомогою голосу

Знаходьте контент за допомогою голосу. Знаходьте контент, промовляючи його назву, або отримуйте рекомендації, наприклад, запитавши про науково-фантастичні телепередачі .

Переробка й турбота про довкілля

Наші телевізори BRAVIA XR мають стильний дизайн і створені з турботою про довкілля. Для виготовлення задніх панелей телевізорів із великим екраном використовується до 40% екологічних матеріалів.

XR Picture
Яскраве зображення OLED і глибокий чорний колір

Технологія XR OLED Contrast Pro забезпечує високу яскравість і глибокий чорний колір. Тепер деталі не втрачатимуться через надмірне затінення або засвічення. Телевізор обладнано датчиком температури екрана й листом для розсіювання тепла, розробленим Sony. Максимальну продуктивність цього OLED-телевізора серії A90J забезпечує процесор Cognitive Processor XR. Він визначає температуру й регулює освітлення, тому пікселі в яскравих ділянках підсвічуються одночасно.

Широка палітра природних кольорів

Усі кольори виглядають природно й реалістично. Технологія Cognitive Processor XR підтримує ширшу палітру кольорів, тому найменші деталі зображення відтворюються реалістично. Квіти виглядають дуже природно з насиченими відтінками та природними текстурами. Навіть бліді кольори виглядають реалістично.

Деталізоване зображення пелюсток квітів із природними відтінками
Зображення лисиці з чіткими деталями в якості 4K
Інтелектуальне відновлення втрачених елементів текстури

Технологія підвищення якості до XR 4K наближує якість будь-якого зображення з будь-якого джерела до рівня 4K. Процесор Cognitive Processor XR обробляє великі обсяги даних, відтворюючи втрачені деталі й елементи текстури. Побачте всі деталі, як-от ворсинки хутра чи обриси каміння.

Інтелектуальна обробка для чіткості в динамічних сценах

Перегляд спортивних подій і динамічних фільмів виходить на новий рівень. Процесор Cognitive Processor XR із технологією XR Motion Clarity™ аналізує рух, порівнюючи дані. У результаті відтворюється плавне, яскраве й чітке зображення без розмиття.

Зображення серфінгіста й хвиль із найдрібнішими деталями
Докладніше про технології обробки зображення
 
Звук XR
Зображення співака на концерті
Поширення звуку з екрана відповідно до зображення

Технологія XR Sound Position забезпечує реалістичне відтворення звуку, що надходить із зображення, як у реальному світі. Екран цього OLED-телевізора BRAVIA XR 4K є динаміком, тому звук точно відповідає зображенню, сприяючи ефекту присутності.

Будь-який контент відтворюється з об’ємним 3D звуком

Телевізори BRAVIA XR додають об’ємний звук до будь-якого зображення. Технологія XR Surround поширює об’ємний звук із боків і у вертикальній площині, роблячи його тривимірним без стельових або спрямованих угору колонок.

Зображення вітальні, яке демонструє ефект об’ємного звуку з технологією XR Surround
Жінка на людній вулиці демонструє, як функція Voice Zoom 2 підвищує чіткість мовлення
Чіткіше звучання діалогів завдяки функції Voice Zoom™ 2

Ви чітко чутимете кожен діалог без потреби збільшувати гучність. Навіть якщо голос занадто тихий, функція Voice Zoom™ 2 виявляє його тип і покращує чіткість. 

Відкрийте для себе технології обробки звуку
 
Функції інтелектуальних телевізорів
Ваш улюблений контент у збільшеному розмірі

Швидко й легко відтворюйте улюблені відео, фотографії, ігри тощо на великому екрані зі свого пристрою iOS чи Android 

Зображення трансляції контенту зі смартфона на телевізор
Зображення пари у вітальні, що махає другу під час виклику у відеочаті
Спілкуйтеся з друзями й рідними на великому екрані

Підключіть камеру до телевізора та спілкуйтеся з друзями й рідними на великому екрані. Сумісні камери від Sony, Logitech та інших виробників .

Один інтелектуальний пульт ДК для керування всіма пристроями

Усіма підключеними пристроями можна керувати за допомогою одного інтелектуального пульта ДК. Сервіси відео на вимогу доступні одним натисканням кнопки, тому фільми й телепередачі запускатимуться за лічені секунди .

Зображення інтелектуального пульта ДК для керування всіма підключеними пристроями
Дізнайтеся про інші корисні функції
 
Дизайн
Унікальний дизайн для ефекту присутності

Мінімалістська конструкція з єдиної скляної панелі з майже непомітною рамкою виглядає по-справжньому елегантно та не відволікає від зображення. Спосіб установлення телевізора (на підставці чи на стіні) не впливає на якість.

Остаточний вигляд залежить від діагоналі екрана телевізора.

Перетягнути
Зображення 3-позиційної стійки для телевізора
Першокласна 3-позиційна підставка для телевізора

3-позиційна регульована стійка дає змогу розташувати телевізор у різних положеннях: стандартним способом із найкращим оглядом екрана, на вузькій полиці або поруч з аудіосистемою.

Зображення великим планом цілісного дизайну з непомітною рамкою
Дизайн без рамки – уся увага на зображенні

Телевізор із майже непомітною рамкою має цілісний витончений дизайн і усуває спотворення, зосереджуючи погляд на головному – зображенні

Зображення задньої панелі телевізора з відсіком для кабелів
Зручна конструкція без зайвих елементів

Завдяки фіксаторам для кабелів проводи акуратно приховано, тож телевізор привабливо виглядає з усіх сторін.

Пульт дистанційного керування з покриттям із полірованого алюмінію та підсвічуванням
Пульт з алюмінієвим покриттям і підсвічуванням

Пульт дистанційного керування має преміум-покриття з тонкого шару полірованого алюмінію, а також підсвічування для зручного користування в темряві.

Неймовірне зображення та звук у будь-якому приміщенні

Влаштовуйтеся зручніше й отримуйте задоволення від перегляду. Наша унікальна технологія із сенсорами освітлення й кольору автоматично оптимізує зображення й звук відповідно до оточення.

Відтворення в студійній якості, як задумано авторами

Завдяки Netflix Calibrated Mode, IMAX Enhanced, Dolby Vision® і низці інших технологій цей телевізор відтворює всі нюанси зображення та звуку. А підтримка Calman дає змогу професійно редагувати відзняті матеріали    .

Логотип спеціальних можливостей
Спеціальні можливості Google TV

Наші телевізори обладнано спеціальними можливостями для людей із порушеннями зору, слуху й моторики.

Технічні характеристики та функції

Наш найкращий OLED-телевізор обладнано принципово новим процесором Cognitive Processor XR™, що забезпечує незрівнянну яскравість і глибокий чорний колір.

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.

Відгуки

Думка користувачів