Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Телевізор BRAVIA XR MASTER Series A90J

Інтелектуальний OLED-телевізор із новим рівнем яскравості

Подивіться на наш найкращий OLED-телевізор із революційною технологією Cognitive Processor XR™. Суцільна конструкція забезпечує вражаючу контрастність, виняткову яскравість і глибокий чорний колір.

УСІ ТЕЛЕВІЗОРИ

A90J | BRAVIA XR | MASTER Series | OLED | 4K Ultra HD | Розширений динамічний діапазон (HDR) | Smart TV (Google TV)

A90J Series
Зображення A90J | BRAVIA XR | MASTER Series | OLED | 4K Ultra HD | Розширений динамічний діапазон (HDR) | Smart TV (Google TV)

139 см (55 дюймів)

XR-55A90J

Немає інформації про ціну

164 см (65 дюймів)

XR-65A90J

Немає інформації про ціну

BЕнергетична етикетка та мікрофіша

2Моделі

Володар нагороди
Перший телевізор із когнітивним інтелектом

Технологія Cognitive Processor XR у телевізорах BRAVIA XR™ відкриває новий рівень якості зображення та звуку. Вона враховує особливості зору й слуху людини, забезпечуючи перегляд із неперевершеним ефектом присутності.

Революційне відображення OLED: саме так, як сприймає око

Відчуйте захоплюючу контрастність OLED із глибоким, природним і реалістичним зображенням. Революційний процесор цього телевізора обробляє перспективу на зразок людського ока, миттєво здійснюючи перехресний аналіз і оптимізуючи сотні тисяч елементів. У поєднанні з унікальною панеллю OLED ця технологія передає якісніше зображення з глибоким чорним.

Об’ємний звук для будь-якого контенту

Передова технологія динаміків з екрана та процесор Cognitive Processor XR перетворюють будь-який звук на об’ємний, забезпечуючи точне й чисте звучання для будь-якого контенту. Ідеально синхронізовані зображення та звук дарують неперевершені враження від перегляду.

Шукайте фільми й телепередачі за допомогою голосу

Знаходьте контент за допомогою голосу. Знаходьте контент, промовляючи його назву, або отримуйте рекомендації, наприклад, запитавши про науково-фантастичні телепередачі .

Переробка й турбота про довкілля

Наші телевізори BRAVIA XR мають стильний дизайн і створені з турботою про довкілля. Для виготовлення задніх панелей телевізорів із великим екраном використовується до 40% екологічних матеріалів.

XR Picture
Яскраве зображення OLED і глибокий чорний колір

Технологія XR OLED Contrast Pro забезпечує високу яскравість і глибокий чорний колір. Тепер деталі не втрачатимуться через надмірне затінення або засвічення. Телевізор обладнано датчиком температури екрана й листом для розсіювання тепла, розробленим Sony. Максимальну продуктивність цього OLED-телевізора серії A90J забезпечує процесор Cognitive Processor XR. Він визначає температуру й регулює освітлення, тому пікселі в яскравих ділянках підсвічуються одночасно.

Широка палітра природних кольорів

Усі кольори виглядають природно й реалістично. Технологія Cognitive Processor XR підтримує ширшу палітру кольорів, тому найменші деталі зображення відтворюються реалістично. Квіти виглядають дуже природно з насиченими відтінками та природними текстурами. Навіть бліді кольори виглядають реалістично.

Деталізоване зображення пелюсток квітів із природними відтінками
Зображення лисиці з чіткими деталями в якості 4K
Інтелектуальне відновлення втрачених елементів текстури

Технологія підвищення якості до XR 4K наближує якість будь-якого зображення з будь-якого джерела до рівня 4K. Процесор Cognitive Processor XR обробляє великі обсяги даних, відтворюючи втрачені деталі й елементи текстури. Побачте всі деталі, як-от ворсинки хутра чи обриси каміння.

Інтелектуальна обробка для чіткості в динамічних сценах

Перегляд спортивних подій і динамічних фільмів виходить на новий рівень. Процесор Cognitive Processor XR із технологією XR Motion Clarity™ аналізує рух, порівнюючи дані. У результаті відтворюється плавне, яскраве й чітке зображення без розмиття.

Зображення серфінгіста й хвиль із найдрібнішими деталями
Докладніше про технології обробки зображення
 
Звук XR
Зображення співака на концерті
Поширення звуку з екрана відповідно до зображення

Технологія XR Sound Position забезпечує реалістичне відтворення звуку, що надходить із зображення, як у реальному світі. Екран цього OLED-телевізора BRAVIA XR 4K є динаміком, тому звук точно відповідає зображенню, сприяючи ефекту присутності.

Будь-який контент відтворюється з об’ємним 3D звуком

Телевізори BRAVIA XR додають об’ємний звук до будь-якого зображення. Технологія XR Surround поширює об’ємний звук із боків і у вертикальній площині, роблячи його тривимірним без стельових або спрямованих угору колонок.

Зображення вітальні, яке демонструє ефект об’ємного звуку з технологією XR Surround
Жінка на людній вулиці демонструє, як функція Voice Zoom 2 підвищує чіткість мовлення
Чіткіше звучання діалогів завдяки функції Voice Zoom™ 2

Ви чітко чутимете кожен діалог без потреби збільшувати гучність. Навіть якщо голос занадто тихий, функція Voice Zoom™ 2 виявляє його тип і покращує чіткість. 

Відкрийте для себе технології обробки звуку
 
Функції інтелектуальних телевізорів
Ваш улюблений контент у збільшеному розмірі

Швидко й легко відтворюйте улюблені відео, фотографії, ігри тощо на великому екрані зі свого пристрою iOS чи Android 

Зображення трансляції контенту зі смартфона на телевізор
Один інтелектуальний пульт ДК для керування всіма пристроями

Усіма підключеними пристроями можна керувати за допомогою одного інтелектуального пульта ДК. Сервіси відео на вимогу доступні одним натисканням кнопки, тому фільми й телепередачі запускатимуться за лічені секунди .

Зображення інтелектуального пульта ДК для керування всіма підключеними пристроями
Дізнайтеся про інші корисні функції
 
Дизайн
Унікальний дизайн для ефекту присутності

Мінімалістська конструкція з єдиної скляної панелі з майже непомітною рамкою виглядає по-справжньому елегантно та не відволікає від зображення. Спосіб установлення телевізора (на підставці чи на стіні) не впливає на якість.

Остаточний вигляд залежить від діагоналі екрана телевізора.

Перетягнути
Зображення 3-позиційної стійки для телевізора
Першокласна 3-позиційна підставка для телевізора

3-позиційна регульована стійка дає змогу розташувати телевізор у різних положеннях: стандартним способом із найкращим оглядом екрана, на вузькій полиці або поруч з аудіосистемою.

Зображення великим планом цілісного дизайну з непомітною рамкою
Дизайн без рамки – уся увага на зображенні

Телевізор із майже непомітною рамкою має цілісний витончений дизайн і усуває спотворення, зосереджуючи погляд на головному – зображенні

Зображення задньої панелі телевізора з відсіком для кабелів
Зручна конструкція без зайвих елементів

Завдяки фіксаторам для кабелів проводи акуратно приховано, тож телевізор привабливо виглядає з усіх сторін.

Пульт дистанційного керування з покриттям із полірованого алюмінію та підсвічуванням
Пульт з алюмінієвим покриттям і підсвічуванням

Пульт дистанційного керування має преміум-покриття з тонкого шару полірованого алюмінію, а також підсвічування для зручного користування в темряві.

Неймовірне зображення та звук у будь-якому приміщенні

Влаштовуйтеся зручніше й отримуйте задоволення від перегляду. Наша унікальна технологія із сенсорами освітлення й кольору автоматично оптимізує зображення й звук відповідно до оточення.

Відтворення в студійній якості, як задумано авторами

Завдяки Netflix Calibrated Mode, IMAX Enhanced, Dolby Vision® і низці інших технологій цей телевізор відтворює всі нюанси зображення та звуку. А підтримка Calman дає змогу професійно редагувати відзняті матеріали    .

Логотип спеціальних можливостей
Спеціальні можливості Google TV

Наші телевізори обладнано спеціальними можливостями для людей із порушеннями зору, слуху й моторики.

Технічні характеристики та функції

Наш найкращий OLED-телевізор обладнано принципово новим процесором Cognitive Processor XR™, що забезпечує незрівнянну яскравість і глибокий чорний колір.

Створено з думкою про навколишнє середовище

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯК SONY ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, сервіси та вміст, користуватись якими – одне задоволення, але й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності.

Читати далі

ЕКОЛОГІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЬОГО ВИРОБУ

  • Динамічне або попіксельне керування підсвічуванням дає змогу економити електроенергію за рахунок змінення яскравості екрана залежно від зображення на ньому.

  • У режимі збереження енергії електроенергія заощаджується за рахунок регулювання яскравості екрана.

  • У режимі вимкнення дисплея електроенергія заощаджується за рахунок згасання зображення. Але, на відміну від режиму очікування, звук не вимикається.