Перейти до вмісту

Побачте різницю з телевізором 4K

Ваші улюблені фільми й серіали виглядатимуть по-новому з телевізорами 4K. Більше 8 мільйонів пікселів і покращена обробка в телевізорах 4K від Sony забезпечують високу деталізацію і приголомшливу якість зображення.

Телевізор 4K: вчетверо вища за Full HD деталізація
Пара, що дивиться телевізор 4K

Технологія 4K: вийдіть за межі Full HD

Із телевізорами 4K від Sony розподільча здатність підвищується до якості 4K завдяки технологіям 4K X-Reality PRO, X-tended Dynamic Range PRO і TRILUMINOS. Майбутні зміни формату 4K не є проблемою, адже наші телевізори Ultra HD підтримують кодек HEVC.

Контролюйте ситуацію

Дозвілля One-Flick надає Вам владу над умістом. Переглядайте наявні музичні файли й фотографії, користуйтесь Інтернетом або транслюйте відео у приголомшливій деталізації. Поспішаєте? Використовуйте можливість швидкого запуску на телевізорах 4K.

Пульт дистанційного керування для телевізорів 4K
Пара, що насолоджується переглядом телевізора Ultra із Sony ClearAudio

Кінематографічний звук із ефектом присутності

Вбудовані технології ClearAudio+, наближення голосу і Clear Phase підвищують чіткість відтворення аудіо. Наші телевізори 4K також оснащено динаміками із довгим звуководом для потужнішого звучання басів.

Трансляція, обмін і вихід в Інтернет із телевізором 4K

Підключайтесь до світу цікавого вмісту з телевізорами 4K від Sony. Передавайте вміст, використовуючи потужність технології 4K, що перевищує за якістю навіть Full HD. Запрошуйте близьких у Skype™ і дивіться великі матчі разом або діліться враженнями.

Функція обміну в телевізорі 4K від Sony
Телевізор Ultra HD із зображенням, вчетверо більш насиченим, ніж Full HD

Жваві кольори, більша плавність зображення

Технологія TRILUMINOS™ Colour робить кожну тінь більш природною та живою, а Motionflow дбає про плавність подій на екрані. Зображення вдосконалюється технологією 4K X-Reality PRO, і Ви насолодитесь якістю, яку не може забезпечити навіть Full HD.