ТЕЛЕВІЗОРИ

Телевізори з діагоналлю 216–254 см (85–100 дюймів)

Для неймовірного дозвілля наші телевізори з великим екраном – те, що треба. Вони не припинять дарувати Вам приємні враження завдяки розподільчій здатності 4K, об'ємному звуку та інтерактивним функціям.

Чоловік дивиться 216-см (85-дюймовий) телевізор від Sony
Новий актор на сцені сучасних відеотехнологій

Завдяки одному з наших 216-см (85-дюймових) телевізорів Ваша вітальня наповниться друзями та рідними, що жадатимуть вражень від перегляду на великому екрані у форматі 4K. Коли настане час відповідального матчу, функція "Футбол наживо"перенесе зворушливість подій до Вашої оселі, а об'ємний звук підсилить враження.

Велике зображення ще ніколи не виглядало так гарно

Розподільча здатність 4K разом з удосконаленими технологіями обробки зображення забезпечує 8 мільйонів пікселів приголомшливих деталей на великих екранах. Зображення вдосконалюється більшою кількістю деталей, реалістичністю і чистотою.

Деталізація 4K вчетверо вища за Full HD
Телевізор Sony з великим екраном, що має функцію обміну вмістом екрана
Доступ до всього світу одним натисненням

Завдяки інтелектуальним технологіям у 216-см (85") телевізорах Ви зможете ділитися знімками із друзями та оглядати свої творіння на великому екрані. Спілкуйтеся по Skype, переглядаючи улюблений фільм, або просто активуйте режим "Футбол наживо" для підтримання зв'язку з іншими вболівальниками.

Яскраві кольори оживають

Розкривайте весь потенціал кольорів з дисплеями TRILUMINOS™ на 216-см (85-дюймових) телевізорах. Широкий спектр тіней додає насиченості, а технологія X-tended Dynamic Range™ наділяє темні відтінки додатковою глибиною. 4K X-Reality PRO™ покращує будь-який вміст і підвищує його якість, наближаючи її до 4K.

Жваві кольори на телевізорах Sony з діагоналлю 216–254 см (85–100 дюймів)
Пульт ДК для великого 216-см (85-дюймового) телевізора від Sony
Керуйте мультимедійним вмістом єдиним натисненням

Перемикайтеся між фільмами, відеороликами та фотографіями за допомогою пульта ДК із One-Flick Entertainment або поринайте в центр подій завдяки функції швидкого початку. Клиноподібна конструкція забезпечує простір для розміщення вдосконаленої аудіосистеми.