Перейти до вмісту
ТЕЛЕВІЗОРИ

Телевізори BRAVIA® з діагоналлю від 152 см (60 дюймів)

У наших 152-см (60-дюймових) телевізорах об'єднуються всі переваги – інноваційний дизайн, відмінний звук і приголомшлива якість зображення, – які відчиняють двері в цілком новий світ приємних вражень. 

Саме так, як Ви бажаєте

Наші найкращі 152-см (60"і) телевізори дарують низку функцій для особистого налаштування перегляду. Додайте гучності для насолоди потужним звуком, що оживляє музику, ігри та фільми. Вас вразить вигляд зображення на дисплеї Full HD. Ви також можете зв'язуватися із друзями за допомогою сервісу фотообміну та синхронізованого перегляду.

Пара насолоджується переглядом 152-см (60-дюймового) світлодіодного телевізора від Sony
Чіткі зображення на 152-см (60-дюймовому) телевізорі від Sony

Оснастіть оселю справжнім кінотеатром

Дисплей Full HD та об'ємний звук перетворюють перегляд на затишну кіновечірку із друзями та родиною. Широкий екран 152-см (60") інтелектуальних телевізорів відтворює атмосферу кінотеатру у Вашій вітальні. Це ідеальні моделі для тих, хто хоче, щоб улюблені передачі, фільми та ігри виглядали так, як вони того заслуговують.

Яскравість і чіткість

Будь-який вміст виглядає яскравішим завдяки 152-см (60") світлодіодним телевізорам. Завдяки освітленню за екраном із тіней виринають деталі, яких Ви раніше не помічали, і все відображається у кращому вигляді, жвавих кольорах і реалістичній деталізації.

Чисте зображення на найкращих 152-см (60-дюймових) телевізорах Sony
Підтримка 3D-вмісту на 152-см (60-дюймових) світлодіодних інтелектуальних телевізорах Sony

Пориньте у світ 3D

Завітайте до нового виміру дозвілля завдяки нашим 152-см (60") інтелектуальним 3D-телевізорам. Надягайте окуляри з комплекту та отримуйте незабутні враження від зворушливого вмісту на дисках 3D Blu-ray™, інтернет-відео і телебачення. Під'єднуйтеся до мережі Інтернет для обміну вмістом, транслюйте відео та оглядайте веб-сайти.

Формат HD кращий, ніж будь-коли раніше

X-Reality PRO™ на 152-см (60") телевізорах робить вражаючу якість зображення стандартом. Цей потужний механізм обробки аналізує кожне зображення, яке Ви бачите на екрані, і знижує рівень шумів, а також усуває недоліки зображення, дозволяючи Вам оцінити всі переваги дисплея Full HD.

Прекрасна графіка у відеоіграх на наших найкращих 152-см (60-дюймових) телевізорах
Футуристичний дизайн 152-см (60-дюймового) телевізора Sony

Сучасний дизайн і цілий світ мультимедійного контенту

Форма і функціональність бездоганно поєднуються у наших 152-см (60") світлодіодних телевізорах. Сервіс One-Flick Entertainment із відповідним пультом ДК спрощує можливості огляду цілого світу мультимедійного вмісту. Просто візьміть пульт і оглядайте фільми, передачі та веб-сторінки.