Підключення пульта дистанційного керування до спортивної відеокамери

Використання пульта дистанційного керування разом зі спортивною відеокамерою надає можливість миттєво розпочати записування пробіжки, велоподорожі або катання на скейті. Пульт керування кріпиться на зап'ясток і подарує вам повну свободу рухів, а з акумулятором, який працюватиме 4 години, ви зможете подолати немалу відстань. На екрані пульта можна переглядати відзнятий матеріал упродовж записування. Крім того, з пультом можна занурюватися у воду на глибину до 3 метрів, тому він ідеально підійде для заняття серфінгом та іншими водними видами спорту.


Підготовка пульта ДК до роботи

 1. На екрані MENU [Меню] виберіть "Network Settings" [Настройки мережі] > "Connection Setting" [Настройки підключення].
 2. Виберіть тип підключення SINGLE [Одна] для однієї камери.
  Виберіть MULTI [Кілька], якщо необхідно використовувати пульт дистанційного керування з кількома камерами. Одночасно з пультом дистанційного керування можна використовувати до п'яти сумісних камер.

Реєстрація камери на пульті ДК

 1. На екрані MENU [Меню] виберіть значок, на якому зображено камеру й пульт дистанційного керування.
 2. Пульт готовий до реєстрації камери. Він перебуватиме в цьому режимі 2 хвилини. Необхідно зареєструвати камеру впродовж цього часу.
 3. У меню камери виберіть SETUP [Настройка], потім "confg" [конфігурація] > "Wi-Fi" > "multi" [кілька] > "new" [створити].
 4. На екрані має почати блимати напис PREP [Підготовка].
 5. Зачекайте, доки на екрані пульта дистанційного керування не з'явиться повідомлення [OK], і підтвердьте реєстрацію, натиснувши кнопку REC/ENTER [Записування/Ввід].
 6. Після завершення реєстрації на екрані з'явиться повідомлення DONE [Готово], і за 2 секунди камера буде готова до використання.

Якщо необхідно зареєструвати кілька камер, повторіть наведені вище кроки.


Підключення пульта ДК до камери
Коли камеру буде зареєстровано на пульті дистанційного керування, пристрої автоматично підключатимуться один до одного через з'єднання Wi-Fi, якщо обидва пристрої ввімкнено. (На ввімкненому пульті дистанційного керування горітиме синій індикатор.)

Докладніше про підключення камери до пульта дистанційного керування читайте в посібнику користувача камери.


Значки на екрані пульта ДК
На екрані пульта дистанційного керування відображається поточний режим камери, а також зазначається, чи ведеться зйомка.

ЗначокЗначення
Режим фотозйомки
Режим відеозйомки
Режим фотозйомки з інтервалами
Установлено підключення
Обробка або передавання даних

Коли камера перебуває в режимі записування або фотографування з інтервалами, у куті відповідного значка відображатиметься крапка:
Якщо підключено кілька камер, за допомогою кнопок UP/DOWN [Вгору/Вниз] можна переходити між ними на екрані пульта дистанційного керування. Значок вибраної камери матиме підсвічену кольорову рамку.
Головний екран пульта дистанційного керування (Live View) синхронізується з РК-екраном вибраної камери.

Фото- й відеозйомка

 1. Натисніть кнопку REC/ENTER [Записування/Ввід] на пульті дистанційного керування, щоб розпочати записування відео або зробити фотографію. Якщо підключено кілька камер, усі вони отримуватимуть сигнал одночасно, але можуть виникати затримки в часі залежно від настройок і положення камер.
 2. Якщо камера записує відео або знімає фотографії з інтервалами, на пульті дистанційного керування горітиме червоний індикатор.
 3. Натисніть кнопку REC/ENTER [Записування/Ввід] ще раз, щоб зупинити зйомку.

Усунення проблем

Повідомлення про помилки...

ЗначокЗначенняЩо потрібно зробити
Помилка камериПереконайтесь, що підключена камера або картка пам'яті працює належним чином.
Не вдалось підключитисяПереконайтесь, що камера ввімкнена й перебуває у відповідному режимі. Перевірте підключення Wi-Fi та потужність сигналу.
Спроба підключення до непідтримуваної камериПодивіться в посібнику користувача пульта дистанційного керування, чи сумісний він із цією камерою.
НомерЗначенняЩо потрібно зробити
03-03
03-04
Не вдалось підключитисяПереконайтесь, що камера ввімкнена й перебуває у відповідному режимі. Перевірте підключення Wi-Fi та потужність сигналу.
03-05Уже підключено максимальну кількість камерВідключіть одну або кілька камер від пульта дистанційного керування.