Про це завантаження


Примітки. Це оновлення системного програмного забезпечення для об’єктива доступне в корпусі E-Mount.

 • Деякі моделі не можуть використовуватися для цього оновлення. (список моделей)
 • Використовуючи фотоапарат PXW-FS7M2, дотримуйтеся процедури, описаної в посібнику з використання PXW-FS7M2.

Увага!

 • Це оновлення програмного забезпечення може бути виконано лише за умови встановлення об'єктива на камеру з функцією "Fast Hybrid AF" [Швидке гібридне автофокусування]. Виконати оновлення програмного забезпечення системи за допомогою іншої камери неможливо.
 • Перед виконанням оновлення програмного забезпечення обов'язково встановіть об'єктив на камеру. Вимкніть камеру, перш ніж установлювати об'єктив.


 • Дата випуску: 30/08/2013
 • Моделі, яких це стосується, та імена файлів завантаження:
  МодельІм'я файлу
  SEL1855Update_SEL1855_V2.exe
 • Переваги й удосконалення
  • Активація функції "Fast Hybrid AF" [Швидке гібридне автофокусування]. Без цього оновлення програмного забезпечення об'єктива в камері використовуватиметься звичайний автофокус за контрастом, навіть якщо вибрано функцію швидкого гібридного автофокусування.
   Примітка. На додаток до цього оновлення програмного забезпечення також потрібно оновити мікропрограму камери NEX-5R або NEX-6.

Вимоги до системи

Операційні системи

Остання версія оновлення системного програмного забезпечення сумісна з найпоширенішими версіями Microsoft Windows:

 • Windows® 10
 • Windows® 8.1
 • Windows® 7 SP1
 • Windows® Vista* SP2
  Примітка.
  *Випуск Starter не підтримується.

Апаратне забезпечення

 • Місце на жорсткому диску: 200 МБ або більше
 • Оперативна пам'ять: 512 МБ або більше
  Примітка. Перш ніж оновлювати програмне забезпечення, закрийте всі інші програми.
 • Джерело живлення камери: повністю заряджена акумуляторна батарея NP-FW50 або адаптер змінного струму AC-PW20 (продається окремо). Оновлення можна виконувати, лише коли рівень заряду батареї - три позначки або більше. Рекомендується використовувати повністю заряджену батарею або адаптер змінного струму AC-PW20 (продається окремо).
 • USB-кабель, який входить до комплекту постачання камери. У разі використання будь-якого іншого USB-кабелю належна робота функції оновлення не гарантується.

Установити

Важливі примітки
 • Під час оновлення програмного забезпечення використовуйте повністю заряджену акумуляторну батарею NP-FW50 або адаптер змінного струму AC-PW20 (продається окремо).
 • Не виймайте батарею та не від'єднуйте адаптер змінного струму під час виконання оновлення, інакше камера може вийти з ладу через несподіване переривання постачання живлення.
 • Заздалегідь вийміть із камери картку пам'яті.
 • Перед виконанням оновлення програмного забезпечення обов'язково встановіть об'єктив на камеру. Вимкніть камеру, перш ніж установлювати об'єктив.

Перевірте версію програмного забезпечення, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

 1. Виберіть Menu [Меню] -> Setup [Настроювання] -> Version [Версія] на камері.
 2. Відобразиться версія програмного забезпечення. Якщо програмне забезпечення об'єктива має версію 02 або пізнішу, оновлення не потрібне.

1. Завантажте файл оновлення.

 1. Збережіть завантажений файл на робочому столі комп'ютера (рекомендовано).

 2. Зауваження для користувачів Windows 8:

  Відповідно до вихідних настройок браузера Internet Explorer файл оновлення буде збережено до папки "Downloads" [Завантаження]. Виберіть значок робочого столу на початковому екрані та знайдіть завантажений файл у папці завантажень за допомогою провідника.

2. Запустить засіб оновлення програмного забезпечення.

 1. Закрийте всі програми на комп'ютері.
 2. Двічі клацніть ім'я завантаженого файлу, щоб запустити засіб оновлення програмного забезпечення.

3. Перевірте режим USB-підключення на камері.

 1. Увімкніть камеру. Якщо камера вже ввімкнена, вимкніть її, а потім знову ввімкніть.
 2. Дотримуючись інструкцій у вікні засобу оновлення програмного забезпечення, виберіть Menu [Меню] -> Setup [Настроювання] -> USB Connection [Підключення USB] на камері та переконайтеся, що вибрано режим Mass Storage [Накопичувач].
  Якщо вибрано інший режим, виберіть Mass Storage [Накопичувач].

4. Підключіть фотокамеру до комп'ютера.

Заздалегідь вийміть із камери картку пам'яті.

 1. Переконайтеся, що РК-екран камери не вимкнутий, і підключіть камеру до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, який входить до комплекту постачання.
  Залежно від значення параметра "Power Saving Start Time" [Час запуску режиму енергозбереження] камера переходить у режим збереження енергії. Якщо камера переходить у режим енергозбереження з вимкнутим РК-екраном, натисніть кнопку затвора наполовину, щоб вийти з режиму енергозбереження, і підключіть камеру до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, який входить до комплекту постачання.

  Якщо на екрані комп'ютера з'явиться повідомлення про помилку, спробуйте виконати наведені далі дії.
  • Від'єднайте USB-кабель від відеокамери, а потім знову його приєднайте.
  • Якщо на комп'ютері є ще один USB-порт, підключіть USB-кабель до цього порту.
 2. Переконайтеся, що на панелі завдань у правому нижньому куті екрана комп'ютера відображається значок . Якщо цей значок не відображається на панелі завдань, перейдіть до наступного кроку.
 3. Виконавши наведені вище дії, натисніть кнопку Next [Далі] у вікні засобу оновлення програмного забезпечення. У вікні засобу оновлення програмного забезпечення з'явиться зображення, наведене на рисунку 4, а на РК-екрані камери - зображення, наведене на рисунку 5. Від цього моменту не вимикайте камеру, доки не завершиться оновлення програмного забезпечення.

  Рис. 4


  Рис. 5

  • Якщо на екрані з'явиться повідомлення "The update is not available for your model" [Для вашої моделі немає оновлення], переконайтеся, що файл засобу оновлення програмного забезпечення відповідає встановленому на камері об'єктиву.
  • Якщо це повідомлення з'являється, навіть якщо запущено правильний засіб оновлення програмного забезпечення, закрийте вікно засобу оновлення, від'єднайте USB-кабель, вимкніть камеру та поверніться до кроку 2, "Запустить засіб оновлення програмного забезпечення".
  • Якщо на екрані з'явиться повідомлення "Could not find the camera with the lens for this update mounted" [Не знайдено камеру з установленим об'єктивом для цього оновлення], переконайтеся, що камера має функцію "Fast Hybrid AF" [Швидке гібридне автофокусування] і що вона підключена до комп'ютера за допомогою USB-кабелю.

5. Перевірте, чи потрібне оновлення.

 1. Перевіривши наявність зображень, наведених на рисунках 4 і 5, натисніть кнопку Next [Далі]. Поточна версія та версія після оновлення відображаються у лівому нижньому куті екрана (рисунок 6).
 2. Перевіривши наявність зображення, наведеного на рисунку 6, натисніть кнопку Next [Далі]. (Поточна версія - 01.) Якщо з'являється зображення, наведене на рисунку 7, оновлення не потрібне. Відповідно до інструкцій у повідомленні зупиніть USB-підключення та натисніть кнопку "Finish" [Готово]. Вимкніть камеру, вийміть акумуляторну батарею або від'єднайте адаптер змінного струму, а потім знову ввімкніть камеру.


  Рисунок 6: оновлення потрібне.


  Рисунок 7: оновлення не потрібне.

6. Початок оновлення

 1. Натисніть кнопку Run [Запуск], щоб розпочати оновлення. На екрані з'явиться індикатор перебігу передавання даних (триває приблизно 5 секунд).

  Примітка. Не вимикайте камеру та не від'єднуйте USB-кабель, поки виконується оновлення.
 2. Після завершення передавання даних з'явиться наведений нижче екран. Натисніть кнопку [Finish] (Готово).
 3. Розпочнеться оновлення, і на екрані камери з'явиться індикатор перебігу (триває приблизно 30 секунд).

7. Завершіть оновлення.

 1. Оновлення буде завершено, коли на екрані камери з'явиться повідомлення "Lens update complete" [Оновлення програмного забезпечення об'єктива завершено].
 2. Клацніть значок на панелі завдань у правому нижньому куті екрана комп'ютера, щоб розірвати USB-підключення. Якщо цей значок не відображається на панелі завдань, перейдіть до наступного кроку.
 3. Від'єднайте USB-кабель. Після завершення оновлення вимкніть камеру, вийміть акумуляторну батарею або від'єднайте адаптер змінного струму, а потім знову ввімкніть камеру.

8. Знову перевірте версію програмного забезпечення системи та переконайтеся, що програмне забезпечення об'єктива має версію 02.