Моделі, яких це стосується

Ця інформація стосується наведених нижче моделей камери:
  • HDR-AZ1

Про це завантаження

  • Назва: оновлення мікропрограми до версії 1.01 для HDR-AZ1 (Windows)
  • Дата випуску:18/12/2014
  • Переваги й удосконалення
    • Удосконалення журналів GPS для записування відео та інформації про розташування для записування нерухомих зображень
    • Виправлення розміру розповсюдження зображення для функції живої трансляції, якщо розмір відео становить 1280x720

Вимоги до системи

Операційні системи

Остання версія оновлення мікропрограми сумісна з найпоширенішими версіями ОС Microsoft Windows:
  • Windows(r) Vista* SP2
  • Windows(r) 7 SP1
  • Windows(r) 8
  • Windows(r) 8.1

    Примітки.
    * Версія Starter не підтримується.

Устаткування комп'ютера

Остання версія оновлення мікропрограми сумісна з таким устаткуванням:
  • Місце на жорсткому диску: 200 МБ або більше
  • Оперативна пам'ять (ОЗП): 512 МБ або більше
    Примітка. Перш ніж оновлювати мікропрограму, закрийте всі інші програми.
  • Джерело живлення камери
    • Повністю заряджена акумуляторна батарея NP-BY1
      Примітка. Оновлення можна виконувати лише тоді, коли рівень заряду батареї - (три позначки) або вище. Рекомендовано використовувати повністю заряджену батарею.
  • USB-кабель, який входить до комплекту постачання камери

    Примітка. У разі використання будь-якого іншого USB-кабелю належна робота функції оновлення не гарантується.

Завантаження

Важливі примітки

  • Під час оновлення мікропрограми використовуйте акумуляторну батарею NP-BY1 із повним рівнем заряду.
  • Не виймайте батарею під час виконання оновлення, інакше камера може вийти з ладу через несподіване переривання постачання живлення.
  • Заздалегідь вийміть із камери картку пам'яті.

Завантаження засобу оновлення мікропрограми

  1. Увійдіть до системи як адміністратор.
  2. Прочитайте заяву про відмову від відповідальності внизу сторінки та прийміть її умови, установивши відповідний прапорець. Натисніть кнопку Download [Завантажити].
  3. Розпочнеться завантаження файлу [Update_HDRAZ1V101.exe].
  4. Збережіть завантажений файл на робочому столі комп'ютера (рекомендовано).

    Для користувачів ОС Windows 8

    Відповідно до вихідних настройок браузера Internet Explorer файл оновлення буде збережено до папки "Downloads" [Завантаження]. Виберіть піктограму робочого столу на початковому екрані та знайдіть завантажений файл у папці "Downloads" [Завантаження] за допомогою провідника.

Установити

Після успішного завантаження файлу можна починати встановлювати оновлення мікропрограми версії 1.01 для HDR-AZ1.

Крок 1. Запустіть засіб оновлення мікропрограми.

  1. Закрийте всі програми на комп'ютері.
  2. Двічі клацніть завантажений файл [Update_HDRAZ1V101.exe], щоб запустити засіб оновлення мікропрограми.


    Відкриється вікно засобу оновлення мікропрограми.

  3. Заздалегідь вийміть із камери картку пам'яті. Підключіть камеру до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, який входить до комплекту постачання.
    Примітка. На РК-екрані камери з'явиться напис USB Mode [Режим USB].

    Якщо комп'ютеру не вдалося виявити камеру, на екрані комп'ютера з'явиться повідомлення "Could not find the camera for this update." [Не знайдено камеру для цього оновлення]. У такому випадку спробуйте виконати наведені нижче кроки.
    - Від'єднайте USB-кабель і знову його приєднайте.
    - Якщо на комп'ютері кілька USB-портів, спробуйте підключитися до інших портів. На задній панелі комп'ютера може бути кілька USB-портів.


    Якщо камеру підключено до комп'ютера за допомогою USB-кабелю, іноді на екрані комп'ютера може з'являтися запрошення перезавантажити його. У такому випадку вийміть акумуляторну батарею з камери, перезавантажте комп'ютер і повторіть процедуру із кроку "2. Запустіть засіб оновлення мікропрограми".
  4. Переконайтеся, що на панелі завдань у правому нижньому куті екрана відображається значок "Безпечне видалення пристрою" .
  5. Після виконання наведених вище процедур натисніть кнопку Next [Далі] у вікні засобу оновлення мікропрограми.
    Примітка. Від цього моменту не вимикайте камеру, доки не завершиться оновлення.


  6. Переконайтеся, що зображення відповідають рис. 1 і рис. 2, і натисніть кнопку Next [Далі]. Поточна версія та версія після оновлення відображаються в лівому нижньому куті екрана. (Рис. 3)
  7. Переконайтеся, що поточна версія (Current version) - Ver.1.00, і натисніть кнопку Next [Далі].
    Якщо з'явиться зображення, наведене на рис. 4, оновлення не потрібне. Дотримуючись інструкцій у повідомленні, розірвіть USB-підключення та натисніть кнопку Finish [Готово]. Вимкніть камеру, вийміть акумуляторну батарею, знову її вставте та ввімкніть камеру.

    Рис. 3. Потрібне оновлення.

    Рис. 4. Оновлення не потрібне.

  8. Клацніть значок "Безпечне видалення пристрою" на панелі завдань у правому нижньому куті екрана комп'ютера, щоб розірвати USB-підключення, як зображено на рис. 5.
    Примітка. Не від'єднуйте USB-кабель навіть після розірвання USB-підключення на комп'ютері за допомогою наведеної вище операції.
    Рис. 5

  9. Натисніть кнопку [REC] (Movie/Photo) (Записування (відео/фото)), щоб запустити інструмент

    Примітка. Коли натиснуто кнопку [REC] (Записування), екран вимикається. Перейдіть до наступного кроку.
  10. Натисніть кнопку Next [Далі] у вікні засобу оновлення мікропрограми (рис. 5).
  11. Після перезавантаження перевіряється повторне підключення камери, і на екрані з'являється зображення, наведене на рис. 6.
  12. Натисніть Run [Виконати], щоб розпочати оновлення. На екрані з'явиться індикатор перебігу оновлення, яке триватиме приблизно 12 хвилин.
    Примітка. Не вимикайте камеру та не від'єднуйте USB-кабель, поки виконується оновлення.
    Рис. 6

  13. Після завершення оновлення камера автоматично перезапуститься. Переконайтеся, що камеру ввімкнуто, і зачекайте, доки РК-екран не ввімкнеться знову. Коли РК-екран увімкнеться, натисніть кнопку [Finish] (Готово) і відключіть USB-кабель
    Рис. 7

Крок 2. Переконайтеся, що версія мікропрограми камери - 1.01.

  1. Запустіть програму PlayMemories Mobile, інстальовану на смартфоні або планшеті, і підключіть пристрій до камери.
    Інформацію про спосіб інсталяції програми PlayMemories Mobile і підключення до камери див. в інструкції з експлуатації, що постачається з камерою, або розділі "Підключення камери до смартфону" (Android /iPhone) довідкового посібника для HDR-AZ1
  2. Щоб відобразити інформацію про версію, виберіть у програмі PlayMemories Mobile пункти [Settings] (Настройки) -> [Camera information] (Інформація про камеру)