Ідентифікатор статті : S700026928 / Останні зміни : 12.07.2018Друк

Скидання паролю для системи BIOS.

  У цій статті ви зможете дізнатись про те, як:
  • визначити пароль для системи BIOS на вашому комп'ютері VAIO та
  • розблокувати його.
  рівень складності Рівень складності:
  Простий
  тривалість Тривалість:
  10 хвилин

  Щоб запобігти несанкціонованому доступу до вашого комп'ютера VAIO, ви можете встановити пароль на систему BIOS.
  Якщо пароль для BIOS буде введено невірно тричі, доступ до комп'ютера VAIO буде заблоковано та для його розблокування доведеться звертатися за допомогою до служби підтримки VAIO.

  Варіант 1: на дисплеї зображено код блокування з 16 цифр та пропонується ввести одноразовий пароль.

  Якщо ви вважаєте, що це сталося через помилку введення та бажаєте повторити спробу, вимкніть комп'ютер VAIO, утримуючи кнопку живлення протягом 5 секунд, та перезавантажте його.

  Якщо отримати пароль для системи BIOS не вдалося, виконайте наведені нижче дії.

  1. Перш ніж ми зможемо надати вам допомогу, ви маєте пересвідчитися, що ваш комп'ютер VAIO зареєстровано належним чином.
  2. Якщо така проблема виникла в неробочі години, рекомендуємо просто вимкнути комп'ютер VAIO та почекати до ранку.
  3. Коли ви будете готові звертатися до служби підтримки VAIO стосовно вашої проблеми, увімкніть комп'ютер VAIO та введіть невірний пароль кілька разів, поки не з'явиться екран з вимогою ввести одноразовий пароль.
  4. Зверніться до служби підтримки VAIO за телефоном
  5. Агент служби підтримки перевірить ваші контактні дані. Можливо знадобиться виконати перевірку для встановлення вашої особи. Після цього одноразовий пароль буде підвищено до рівня обхідного паролю в вашій системі.
  6. УВАГА! Від цього моменту НЕ ВИМИКАЙТЕ комп'ютер VAIO, доки не отримаєте одноразовий пароль.
  7. Невдовзі вам передзвонить агент служби безпеки та повідомить одноразовий пароль, щоб ви знову змогли отримати доступ до системи.

  Варіант 2: на дисплеї відображається повідомлення про те, що комп'ютер VAIO заблоковано, код із 4 цифр та пропонується ввести обхідний пароль.

  Застосовується така само процедура, як описано вище, з тією лише відмінністю, що пароль складається з 4 цифр та не називається одноразовим паролем.


  Варіант 3: на дисплеї відображається повідомлення про те, що комп'ютер VAIO заблоковано та пропонується ввести обхідний пароль.

  Застосовується така само процедура, як описано вище, з тією відмінністю, що вам знадобиться лише серійний номер комп'ютера VAIO. Не потрібно вмикати комп'ютер VAIO під час цієї процедури.


  Варіант 4: деякі зі старих моделей VAIO неможливо розблокувати по телефону.

  Такі моделі потрібно розблокувати в одному з авторизованих сервісних центрів VAIO. Щоб отримати більш докладну інформацію, зверніться до служби підтримки VAIO.