Еволюція триває!
  Представляємо Xperia™ з Android™ 11

  Кожного року ми захоплюємося еволюцією програмного забезпечення Android, і цей рік також не є виключенням.

  Android 10 був неймовірним програмним забезпеченням, але тепер на його місце прийшов Android 11!

  Вбудований рекордер екрана – одна з основних функцій. Час увімкнення темної теми тепер можна запланувати. Рівень безпеки підвищується, як і слід було очікувати, тому важливим сповіщенням чату можна надавати пріоритет, щоб легше їх помічати.

  Game Enhancer, ексклюзивна програма для пристроїв Xperia™, також отримує оновлення з Android 11.

  Далі ми розповімо про деякі з найкращих нових функцій Android 11 і нові вдосконалення щодо ігор завдяки програмі Game Enhancer для Вашого пристрою Xperia™!

  Гайда грати!

  У 2019 році ми представили програму Game Enhancer, щоб зробити ігровий процес максимально комфортним. Зараз ми випускаємо оновлення разом з Android 11.

  Завдяки цьому оновленню Game Enhancer усі Ваші значки ігор тепер розміщуватимуться на екрані програми Game Enhancer. Все в одному місці. Завдяки цьому Ви зможете легко керувати своїми іграми, не створюючи для них зайвих папок. Все, що Вам потрібно зробити, це натиснути значок Game Enhancer на головному екрані, і всі Ваші ігри чекатимуть на Вас там.

  Не витрачайте час на пошук улюбленої гри, просто почніть грати!

  Увімкнення темної теми за розкладом

  Появу темної теми в Android 10 користувачі дуже вітали. Однак її доводилося вручну вмикати або вимикати, щоб перемикатися між кольорами фону. Тепер завдяки Android 11 можна легко запланувати час увімкнення темної теми (або вимкнення). Просто встановіть графік, який відповідає Вашому стилю життя, у меню Display (Дисплей) у додатку Settings (Налаштування).

  Також можна встановити таке налаштування, за якого темна тема автоматично вмикатиметься між заходом і сходом сонця. Вам навіть не потрібно налаштовувати своє місцезнаходження. Якщо Ви дозволите своєму пристрою доступ до інформації про Ваше місцезнаходження, він налаштує розклад автоматично!

  Із легкістю записуйте екран свого пристрою

  Довгоочікуваний рекордер екрана нарешті з’явився! Він попередньо встановлюється з Android 11. Щоб записати екран свого пристрою, просто відкрийте меню швидких налаштувань і торкніться значка рекордера екрана.

  Ви також можете одночасно записати власний голос через мікрофон на своєму пристрої Xperia™. Наприклад, цю функцію можна використовувати для швидкого створення навчальних відеозаписів з озвучуванням, якими Ви можете поділитися у своїх улюблених соціальних мережах.

  Захистіть свою конфіденційність за допомогою дозволів

  У нинішні цифрові часи все дуже зручно, але водночас і набагато складніше. Ваші приватні дані можуть піддаватися ризикам, про які Ви навіть не підозрювали. Ось чому Android постійно вдосконалює свої функції безпеки для захисту Вашої конфіденційності, а з Android 11 тепер Ви можете надати одноразові дозволи програмам, які вимагають доступу до мікрофона, камери чи інформації про місцезнаходження.

  Також є нова функція, що автоматично скидає дозволи. Якщо Ви давно не користувалися програмою, Ви, можливо, не захочете, щоб вона продовжувала отримувати доступ до Ваших даних. Отже, Android скидатиме дозволи для програм, якими Ви не користуєтеся, а знов ввімкнути дозволи Ви зможете за потреби у будь-який час.

  Приведіть до ладу сповіщення

  Чи пропускали Ви коли-небудь важливе повідомлення від коханої людини в соціальних мережах або чаті? Не помічаючи, що воно приховане під масою інших повідомлень? Що ж, Android 11 тепер має спеціальний розділ Conversations (Розмови) у Notification Shade, що полегшить пошук сповіщень із Ваших програм обміну повідомленнями.

  Android розпізнає повідомлення з різних програм обміну повідомленнями та помістить їх у розділ Conversations (Розмови) у Notification Shade. Ви також можете відразу встановити пріоритет важливих розмов лише одним довгим натисканням на сповіщенні для цієї розмови.

  Це буде бажаним оновленням, оскільки ми всі отримуємо досить багато сповіщень від багатьох програм, через що дуже легко не помітити дійсно важливі з них.

  Спрощений спільний доступ

  Скажімо, Ви спілкуєтесь зі своїм другом і хочете поділитися гарною фотографією. Нова функція Nearby Share – саме те, що Вам потрібно.

  Функція Nearby Share дає змогу ділитися, наприклад, фотографіями, фільмами, документами чи веб-посиланнями з іншими пристроями Android поблизу.

  Щоб поділитися вмістом, виберіть його й виберіть Nearby Share зі значка спільного доступу цієї програми. Щоб отримати вміст, перетягніть меню швидких налаштувань і торкніться значка Nearby Share. Коли на екрані з’явиться сповіщення, просто натисніть Accept (Прийняти).

  Відкривати окремий додаток непотрібно. Це дуже простий спосіб поділитися вмістом із людьми поблизу.

  Візьміть до уваги: це стаття загального характеру. Тому описані тут функції можуть відрізнятися залежно від пристрою та/або версії програмного забезпечення.

  Android і Google Play є товарними знаками Google LLC.