Як подовжити час роботи від акумулятора

  Більшість із нас не розлучаються зі своїми смартфонами протягом усього дня, і вони допомагають нам робити купу корисних речей. Тож, звичайно, завжди хочеться, щоб акумулятор пропрацював подовше! На щастя, є кілька порад, що дадуть Вам змогу отримати від акумулятора максимум.

  Завжди можна зробити ще щось

  Наприклад, можна вимкнути послуги визначення розташування, що потребують багато енергії, зменшити яскравість екрана або обмежити можливості підключення пристрою, увімкнувши режим "У літаку" або вимкнувши Bluetooth. Усе це дещо подовжить час роботи від батареї. Але що робити, якщо через Ваш стиль життя, роботу чи хобі Ви не можете часто заряджати акумулятор?

  Не хвилюйтесь. Ваш пристрій Xperia підтримує цілу низку корисних функцій енергозбереження. Доступні можливості залежать від Вашої версії Android, але всі вони допомагають акумулятору пропрацювати довше – Ви маєте лише вирішити, яка з функцій підходить Вам краще, і ввімкнути її. А деякі функції не потребують навіть цього: вони просто вмикаються й працюють у фоні, коли це потрібно.

  Слід лише пам’ятати, що всі ці функції енергозбереження зазвичай обмежують фонові процеси, як-от синхронізацію електронної пошти, сповіщення й послуги визначення розташування, але не впливають на телефонні дзвінки й обмін повідомленнями.

  Тож коли й для чого Вам потрібна додаткова енергія?

  Для роботи чи відпочинку?

  Якщо Ви збираєтеся користуватися своїм пристроєм протягом багатьох годин на роботі або для таких повсякденних завдань, як перегляд новин, фотографування чи відеозйомка, і при цьому знаєте, що не зможете зарядити його, як зазвичай це робите, просто ввімкніть режим STAMINA. У цьому режимі зменшується енергоспоживання й суттєво збільшується загальний час роботи в режимі очікування. Ви можете ввімкнути режим STAMINA вручну, коли захочете заощадити енергію, або дозволити пристрою автоматично вмикати його, коли заряд досягає встановленого Вами рівня.

  Навіщо хвилюватися?

  Вам і не доведеться! У Вашого пристрою є функція адаптивного акумулятора, що за допомогою штучного інтелекту знаходить програми, якими Ви користуєтеся нечасто. Із часом вона навчається й автоматично обмежує фонові процеси в цих програмах, запобігаючи розрядженню акумулятора. Дуже зручно, що цю функцію ввімкнено за замовчуванням, тож Вам навіть не знадобиться нічого налаштовувати. Просто покладіться на штучний інтелект!

  Заряджання – не проблема

  Не забувайте, що якщо на тривалий час залишити пристрій підключеним до електромережі після того, як заряд сягне 100 %, акумулятор буде пошкоджено. Щоб уникнути цього й збільшити ресурс акумулятора, багато пристроїв Xperia обладнані вбудованою функцією захисту акумулятора (Battery Care). Вона автоматично визначає закономірності в тому, як Ви заряджаєте пристрій, і контролює швидкість заряджання таким чином, щоб заряд сягнув 100 % саме тоді, коли Ви зберетеся від’єднати пристрій від електромережі.

  Швидке заряджання

  Якщо Ваш пристрій Xperia підтримує стандарт заряджання USB Power Delivery, Ви здивуєтеся, коли побачите, як швидко він заряджається. Напруга й струм за стандартом USB Power Delivery перевищують показники старіших стандартів заряджання, тож у разі використання разом із сумісним зарядним пристроєм і кабелем кілька хвилин заряджання дають Вам змогу працювати з пристроєм годинами. Коли Ви поспішаєте, ця додаткова швидкість іноді може бути Вашим єдиним шансом!

  Якщо Ви ще не зрозуміли, яка саме функція (або функції) найкраще відповідає Вашим потребам і звичкам, спробуйте їх усі одна за одною. Це справді дуже просто: Ви будете здивовані, скільки заряду акумулятора Вам удасться заощадити.

  Зверніть увагу, що в цій статті не розглядається якийсь конкретний продукт. Через це наявність і характеристики функцій та можливостей, які тут описано, залежать від пристрою й/або версії його програмного забезпечення.