Ваші улюблені розваги. За допомогою Google.

Переглядайте понад 700 000 фільмів і серіалів у єдиному сервісі. Google TV забезпечує зручний доступ до контенту з ваших додатків і підписок. Знаходьте контент, промовляючи його назву, або скористайтеся пошуком рекомендацій .

Фільми й телепередачі, підібрані саме для вас

Отримуйте рекомендації нових фільмів і телепередач на основі того, що ви дивились і що вас цікавить. Ви навіть можете доповнювати свій список перегляду безпосередньо з телефона, тож ваші рекомендації завжди будуть актуальні  .

7000 додатків та ігор у Google Play на телевізорі  

Знайдіть більше в магазині Google Play.

Неперевершені враження з Netflix

Рекомендовано Netflix
Наші інтелектуальні телевізори рекомендує Netflix

З Netflix ви знайдете інтелектуальні телевізори з кращими технічними характеристиками, легшим доступом до програм і новими функціями. Дивіться фільми й телепередачі на Netflix Recommended TV зі спеціальною кнопкою та голосовим керуванням.

Netflix Calibrated Mode
Студійна якість із Netflix Calibrated Mode

Режим Netflix Calibrated Mode розроблено спеціально для перегляду контенту від Netflix. Він забезпечує студійну якість зображення й точно втілює бачення та задуми режисерів .

Dolby Vision і Dolby Atmos
Домашній перегляд із технологіями Dolby

Деякі інтелектуальні телевізори підтримують технології Dolby Vision® і Dolby Atmos®, що забезпечують об’ємний звук і ефект присутності.

Інтелектуальний пульт ДК, підключений до PS4, програвача Blu-ray, телевізора, приставки й колонки без використання дротів.
Один інтелектуальний пульт ДК для керування всіма пристроями

Усіма інтелектуальними пристроями можна керувати за допомогою одного пульта ДК. Сервіси відео на вимогу доступні одним натисканням кнопки, тому фільми й телепередачі запускатимуться за лічені секунди.

Транслюйте зі свого пристрою

Легко транслюйте фільми, телепередачі, фотографії тощо зі свого телефона безпосередньо на телевізор

Людина, що тримає смартфон із зображенням каноїста, яке транслюється на телевізор на стіні над дерев’яним комодом
Знімок екрана Android TV, жінка, що шукає футбол за допомогою голосового пошуку, і трансляція зі смартфона на телевізор за допомогою Chromecast
Розумні розваги

Android TV спрощує дозвілля. Дивіться понад 400 000 фільмів і телепередач у єдиному сервісі. Керуйте телевізором за допомогою голосу з Google. Транслюйте фотографії, відео й музику з пристроїв на телевізор за допомогою Chromecast built-in.