Перейти до вмісту

РОЗВИВАЙТЕ ДОПИТЛИВІСТЬ

Безмежне дозвілля

Відкрийте для себе ігри та фото, музику та фільми, Інтернет та програми. Завдяки технології Android TV™ від Sony Ви відкриєте для себе абсолютно новий світ розваг

Просте керування за допомогою голосу

Більше не потрібно вводити текст. За допомогою голосового пошуку можна легко знаходити потрібний контент і акції. Насолоджуйтесь улюбленими матеріалами від різних провайдерів, зокрема Netflix, Hulu, Google Play Movies & TV, YouTube™ і Spotify®.

Знаходьте все швидше

Дуже багато вмісту, який легко переглядати

Переглядайте останні збірники, списки пригодницьких фільмів і комедійних шоу за лічені секунди. З новою панеллю контенту в телевізорах Sony знайти бажані розваги просто.

  • Огляд панелі вмісту
  • YouTube™
  • Netflix

Нове життя з розумними технологіями

Передавайте дані на більший і кращий екран із технологією Chromecast built-in

За допомогою технології Chromecast можна передавати з мобільного пристрою на телевізор улюблені відео, ігри та програми без втрати якості. Щоб насолоджуватися ними на великому екрані, достатньо один раз натиснути кнопку трансляції на пристрої Android або iOS. Транслюйте контент і водночас користуйтеся смартфоном або планшетом.

  • Обрано Netflix
  • Netflix на телевізорах 4K HDR
  • Кнопка Netflix
  • Безкоштовна пробна передплата

Вивільніть розваги

Улюблені програми на екрані Вашого телевізора

Тепер усе під рукою на відстані дотику – найновіші онлайн-фільми, ігри, музика та телепрограми. Насолоджуйтесь величезною кількістю розваг абсолютно новим способом.

Більше програм. Більше ігор. Більше розваг.

З легкістю розширте ємність свого жорсткого диска за допомогою USB-під’єднання, щоб звільнити місце для ще більшої кількості чудових програм та ігор.

Інтелектуальний телевізор підключається до зовнішнього жорсткого диска через USB.

Створений для гри

Приготуйтеся до нових вражень. Отримайте максимум від своїх ігор завдяки телевізорам Sony, створених для ігор.

Грайте без обмежень

Ознайомтеся із сумісними пристроями для ігрового процесу

Виберіть будь-який із ретельно відібраних контролерів для повного занурення в ігровий процес на великому екрані або насолоджуйтеся простим та інтуїтивним керуванням телевізором та іншими пристроями за допомогою клавіатури.

Клавіатура Logitech

Клавіатура Logitech