Ваші улюблені розваги з Google

Переглядайте понад 700 000 фільмів і серіалів у єдиному сервісі. Google TV забезпечує зручний доступ до контенту з ваших додатків і підписок. Знаходьте контент, промовляючи його назву, або скористайтеся пошуком рекомендацій .

Фільми й телепередачі, підібрані саме для вас

Отримуйте рекомендації нових фільмів і телепередач на основі того, що ви дивились і що вас цікавить. Ви навіть можете доповнювати свій список перегляду безпосередньо з телефона, тож ваші рекомендації завжди будуть актуальні  .

7000 додатків та ігор у Google Play на телевізорі  

Знайдіть більше в магазині Google Play.

Зображення жінки з пультом дистанційного керування великим планом, що керує телевізором за допомогою голосу
Використайте голосовий пошук, щоб озвучити свої побажання

Швидше шукайте улюблені фільми за допомогою голосу. Просто промовте назву фільму або скористайтеся голосовим пошуком за певними критеріями, наприклад скажіть "Знайти бойовики". Щоб почати, просто натисніть кнопку на пульті  .

Вітальня з телевізором і смартфоном у руці, на екрані яких показано те саме зображення
Транслюйте зі свого пристрою

Легко транслюйте фільми, телепередачі, фотографії тощо зі свого телефона безпосередньо на телевізор.

Підключений до Apple TV телевізор із зображенням сцени із серіалу «Заради всього людства»; перед ним розташовано смартфон
Підтримка Apple AirPlay

За допомогою Apple AirPlay можна транслювати відео й аудіо на телевізор з iPhone, iPad або комп’ютера Mac. Дивіться фільми й телепередачі з Apple TV та інших програм, навіть із браузера Safari. Переглядайте фотографії з усіма присутніми.

Підтримка Apple HomeKit

З технологією Apple HomeKit можна зручно й безпечно керувати телевізором Sony за допомогою додатка Apple Home і Siri на iPhone, iPad, Apple Watch, HomePod, або Mac. Керуйте телевізором за допомогою дотиків або голосових команд Siri, налаштувавши його роботу з додатком Home за кілька простих кроків.

Відкрийте нові можливості з BRAVIA CAM завдяки оптимізованому звуку та яскравості.

Підключіть BRAVIA CAM від Sony до телевізора BRAVIA XR і отримуйте нові враження. BRAVIA CAM розпізнає, де ви перебуваєте в кімнаті й на якій відстані від телевізора, а потім оптимізує звук і зображення відповідним чином. Завдяки режиму економії енергії пристрій може автоматично затемнювати екран, коли ви не дивитеся на нього .

Пульт дистанційного керування при світлі та з підсвіченими кнопками в темряві.
Зручний пульт ДК з підсвічуванням у темряві

Ми повністю переробили пульт дистанційного керування, щоб ним було зручно користуватися в будь-який час доби. Він виглядає преміально й має спрощені кнопки з підсвічуванням, які видно в темряві. Завдяки компактному алюмінієвому корпусу, пульт і виглядає вишукано, і зручно лежить у руці.