Ваші улюблені розваги. За допомогою Google.

Переглядайте понад 700 000 фільмів і серіалів у єдиному сервісі. Google TV забезпечує зручний доступ до контенту з ваших додатків і підписок. Знаходьте необхідний контент, промовляючи назву. Або скористайтеся пошуком рекомендацій, наприклад, запитавши про науково-фантастичні телепередачі."

Понад 5000 програм – більше, ніж деінде

Знайти більше в магазині Google Play

Фільми й телепередачі, підібрані саме для вас

Отримуйте рекомендації нових фільмів і телепередач на основі того, що ви дивились і що вас цікавить. Ви навіть можете доповнювати свій список перегляду безпосередньо з телефона, тож ваші рекомендації завжди будуть актуальні .

Неперевершені враження з Netflix

Рекомендовано Netflix
Наші інтелектуальні телевізори рекомендує Netflix

З Netflix ви знайдете інтелектуальні телевізори з кращими технічними характеристиками, легшим доступом до програм і новими функціями. Дивіться фільми й телепередачі на Netflix Recommended TV зі спеціальною кнопкою та голосовим керуванням.

Netflix Calibrated Mode
Студійна якість із Netflix Calibrated Mode

Режим Netflix Calibrated Mode розроблено спеціально для перегляду контенту від Netflix. Він забезпечує студійну якість зображення й точно втілює бачення та задуми режисерів .

Dolby Vision і Dolby Atmos
Домашній перегляд із технологіями Dolby

Деякі інтелектуальні телевізори підтримують технології Dolby Vision® і Dolby Atmos®, що забезпечують об’ємний звук і ефект присутності.

Інтелектуальний пульт ДК, підключений до PS4, програвача Blu-ray, телевізора, приставки й колонки без використання дротів.
Один інтелектуальний пульт ДК для керування всіма пристроями

Усіма інтелектуальними пристроями можна керувати за допомогою одного пульта ДК. Сервіси відео на вимогу доступні одним натисканням кнопки, тому фільми й телепередачі запускатимуться за лічені секунди.

Ваш улюблений контент у збільшеному розмірі

Швидко й легко відтворюйте улюблені відео, фотографії, ігри тощо на великому екрані зі свого пристрою iOS чи Android.

Два смартфони, що транслюють зображення кота й веслувальника на телевізор Sony за допомогою Apple AirPlay і Chromecast
Зображення Android TV з різним контентом, жінки, що керує телевізором за допомогою голосових команд, і когось, хто переглядає контент зі смартфона на телевізорі
Розумні розваги

Відкрийте для себе понад 400 000 фільмів і телепередач у єдиному сервісі. Керуйте телевізором за допомогою голосових команд і легко переглядайте на ньому контент зі свого смартфона.