Перейти до вмісту
Телевізори

Розумні телевізори Smart TV

Насолоджуйтесь дивовижним зображенням і можливостями виходу в Інтернет із розумними телевізорами Smart TV. Вивчіть цю сторінку, щоб дізнатися, як наші розумні телевізори дозволять змінити домашні розваги.

Сучасніший спосіб перегляду

Телевізори стали розумнішими. У телевізорах Smart TV і 3D Smart TV поєднано технології для роботи із зображенням та можливості виходу в Інтернет. Транслюйте вміст, завантажуйте фільми й публікуйте оновлення – зі Smart TV від Sony все це можливо.

Трансляція вмісту на розумний телевізор Smart TV від Sony
Пара, що дивиться телевізор 4K Smart TV

Подбайте про свої розваги

Зі Smart TV від Sony можна отримувати доступ до улюблених розваг в одному місці. Жодних додаткових пультів керування, додаткових пристроїв чи переривань. Лише Ви, Ваш розумний телевізор і весь Ваш улюблений уміст.

Розумний пульт керування для розумного телевізора

Насолоджуйтесь дозвіллям One-Flick із телевізором Smart TV. Удосконалений пульт ДК на основі технології Bravia дозволяє поринути у фотографії, музику, фільми й веб-уміст. Поспішаєте? Користуйтесь функцією швидкого запуску для заощадження часу.

Пульт дистанційного керування для розумних телевізорів Ultra HD від Sony
Зображення 4K з найкращими розумними телевізорами Smart TV від Sony

Перегляд бездоганного зображення

Влаштовуйте свято для своїх очей із Smart TV від Sony. Механізм X-Reality аналізує, очищує та вдосконалює зображення, зменшуючи рівень шумів. А завдяки інтеграції TRILUMINOS™ Colour і Motionflow XR зображення буде більш плавним, чітким і насиченим.

Звук, перед яким неможливо встояти

Більш потужне звучання на найкращих розумних телевізорах від Sony. Технології ClearAudio+ і наближення голосу додають чіткості, щоб Ви не пропустили жодного слова. Низькі, середні й високі частоти бездоганно збалансовані технологією Clear Phase.

Поєднуйте насолоду від перегляду Smart TV 4K і прослуховування ClearAudio від Sony
Обмін умістом із друзями на розумних телевізорах від Sony

Відстань не завадить спільному перегляду

Діліться своїми думками завдяки Smart TV від Sony. Функція синхронізованого перегляду дозволяє надсилати й переглядати короткі повідомлення в реальному часі. Хочете розповісти друзям і рідним про фільм, який Ви щойно переглянули? Активуйте Skype™.