Телевізори

Розумні телевізори Smart TV

Насолоджуйтесь дивовижним зображенням і можливостями виходу в Інтернет із розумними телевізорами Smart TV. Вивчіть цю сторінку, щоб дізнатися, як наші розумні телевізори дозволять змінити домашні розваги.

Розумний пульт керування для розумного телевізора

Візьміть у руки пульт ДК і влаштовуйтеся зручніше, щоб насолодитися дозвіллям One-Flick з інтелектуальним телевізором. Удосконалена зручність пульту ДК на основі технологій BRAVIA® дозволяє з легкістю поринути у фотографії, музику, фільми та веб-контент. Поспішаєте? Користуйтесь функцією швидкого запуску для заощадження часу – ще однією зручною можливістю розумних телевізорів від Sony.

Пульт дистанційного керування для розумних телевізорів Ultra HD від Sony
Звук, перед яким неможливо встояти

Усе, від шепоту до вибухів, звучить більш потужно на найкращих інтелектуальних телевізорах від Sony. Найсучасніші технології, такі як ClearAudio+ і наближення голосу, додають чіткості, щоб Ви не пропустили жодного слова. Низькі, середні й високі частоти бездоганно збалансовані технологією Clear Phase, отже Ви насолоджуватиметесь гармонійним звучанням, що б Ви не дивилися.

Поєднуйте насолоду від перегляду Smart TV 4K і прослуховування ClearAudio від Sony
Обмін умістом із друзями на розумних телевізорах від Sony
Відстань не завадить спільному перегляду

Від великих матчів до фіналів сезону – з легкістю діліться своїми думками з інтелектуальним телевізором від Sony. Функція синхронізованого перегляду є вбудованою в наших розумних телевізорах; вона дозволяє надсилати й переглядати короткі повідомлення в реальному часі для обговорення того, що Ви дивитесь. Хочете розповісти друзям і рідним про фільм, який Ви щойно переглянули? Активуйте Skype™ – і жодних проблем.