КАРТИ ПАМ’ЯТІ SD

SD-карта UHS-II серії SF-M і специфікації TOUGH

SF-M series (T)
Зображення SD-карта UHS-II серії SF-M і специфікації TOUGH
Зображення SD-карта UHS-II серії SF-M і специфікації TOUGH
Найміцніша у світі SD-карта

Представляємо надзвичайно надійні та швидкі карти TOUGH серії SF-M

SD-карти TOUGH серії SF-M ідеально підходять для фото- й відеозйомки в складних умовах. Вони гарантують стабільну роботу й забезпечують неперевершену швидкість для зйомки динамічних сюжетів і обробки зображень у любительських і професійних проектах. 

Конструкція, у 18 разів стійкіша до згинань
Найвища у світі стійкість до згинань (18x) 

Карти TOUGH серії SF-M мають надміцну формовану конструкцію, у 18 разів стійкішу до згинань порівняно зі звичайними SD-картами. Тому ці карти забезпечують надійну роботу в будь-яких умовах.

Водостійкість і пилонепроникність класу IP68
Водостійкість і пилонепроникність класу IP68

Карти TOUGH серії SF-M від Sony повністю захищені від пилу та витримують занурення у воду на глибину до 5 м тривалістю до 72 годин. Вони забезпечують найкращий захист за будь-якої погоди.   

Стійкість до падінь із висоти до 5 м
Стійкість до ударів і падінь із висоти до 5 м

Карти TOUGH серії SF-M виготовлено з найміцніших матеріалів. Вони мають монолітну формовану конструкцію та витримують падіння з висоти до 5 м.

Перша у світі карта з монолітною конструкцією
Найміцніша у світі монолітна конструкція

Карти TOUGH серії SF-M мають інноваційну монолітну конструкцію та виготовлені з міцних матеріалів, а тому підходять як для особистого користування, так і для професійної зйомки. 

Перша у світі SD-карта без стиків
Конструкція без стиків і перемикача

У нових картах TOUGH серії SF-M немає перемикача блокування запису та стиків довкола роз’ємів, які часто ламаються у звичайних SD-картах, спричиняючи перебої під час записування даних.

Надміцна надійна конструкція, що відповідає вимогам сучасної професійної зйомки
Надійні носії для швидкісної зйомки

Професійна фотозйомка з високою роздільною здатністю, створення документальних фільмів у форматі 4K або ландшафтних знімків із високою деталізацією під час подорожей – ці карти пам’яті забезпечують відмінну швидкість для зйомки динамічних сюжетів, швидке очищення буфера пам’яті під час серійної зйомки та ефективне передавання зображень на комп’ютер.


Висока швидкість записування
Висока швидкість записування

Завдяки швидкості записування до 150 Мбіт/с ці карти підходять для серійної зйомки з високою роздільною здатністю, зберігаючи більше зображень і швидше очищуючи буфер пам’яті.

Блискавично швидке копіювання й передавання даних
Блискавично швидке копіювання й передавання даних

Очікуйте менше та встигайте більше завдяки швидкості передавання даних до 277 Мбіт/с. Створюйте резервні копії та передавайте на комп’ютер навіть великі мультимедійні файли за лічені секунди. 

Оптимальна швидкість класу V60 для відео
Оптимальна швидкість класу V60 для відео 

Наші карти TOUGH серії SF-M підтримують клас Video Speed Class 60 (V60) для надійної відеозйомки у форматі 4K та з високою швидкістю передавання даних. Вони ідеально підходять для відеозйомки у високій якості.

Надійніше ще не було

Користуйтеся картами пам’яті впевненіше зі спеціальним програмним забезпеченням

SD Scan Utility сканує й контролює карту пам’яті
Сканування й контроль карти пам’яті

З часом карти пам’яті SD втрачають здатність записувати дані. SD Scan Utility автоматично сканує вашу SD-карту та інформує вас про її стан. Тому ви зможете вжити заходів до того, як ресурс карти буде вичерпано. Програму можна завантажити безкоштовно.

Відновлення втрачених файлів

Знімайте без страху втратити дані. Завантажте спеціальну програму, за допомогою якої можна відновити випадково видалені файли або пошкоджені фотографії та відео. Програма доступна безкоштовно. 

File Rescue відновлює втрачені файли

Технічні характеристики та функції

Міцний корпус і конструкція без стиків забезпечують надійну роботу в найскладніших умовах. Завдяки високій швидкості зчитування та записування даних ці карти ідеально підходять для різних типів фото- й відеозйомки у форматі 4K.
  • Карти TOUGH зі стійкою до поломок конструкцією

  • Надійніша та міцніша конструкція без швів і перемикача

  • Водостійкість і пилонепроникність класу IP68

  • Швидкість зчитування до 277 Мбіт/с, швидкість записування до 150 Мбіт/с

  • SD Scan Utility від Sony перевіряє стан карти пам’яті й повідомляє, якщо невдовзі буде здійснено максимальну кількість циклів записування

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля