ОСНОВНІ ДАНІ ПРО ОБ’ЄКТИВИ

Кр. об’єктива, формат матриці
Кріплення об’єктивів A і E від Sony

Sony виробляє фотоапарати з двома системами кріплення об’єктивів: A-mount і E-mount. A-mount – це стандартне кріплення для унікальних корпусів фотоапаратів з напівпрозорим дзеркалом від Sony, а E-mount застосовується до недзеркальних корпусів.

Різниця в кріпленнях об’єктивів

Характеристики об’єктивів A-mount та E-mount

Фотоапарати A-mount із технологією напівпрозорих дзеркал Translucent Mirror Technology™ від Sony пропонують переваги безперервного автофокусування з визначенням фази. Короткий робочий відрізок недзеркальних моделей E-mount надає можливість створювати компактні та високоефективні корпуси та об’єктиви та отримувати дивовижну зручність та мобільність.

внутрішні деталі фотоапарата A-mount
A-mount

[1] Кріплення об’єктива [2] Робочий відрізок [3] Напівпрозоре дзеркало [4] Поверхня матриці зображення

внутрішні деталі фотоапарата Е-mount
E-mount

[1] Кріплення об’єктива [2] Робочий відрізок [3] Поверхня матриці зображення

Розмір матриці зображення

Повнокадровий формат і формат APS-C

Фотоапарати серій A-mount і E-mount сумісні з повнокадровими матрицями та матрицями APS-C. Існує багато розмірів матриць, і повнокадрова вважається матрицею великого формату, а APS-C – середнього. Обидва формати популярні й мають певні переваги.

* Усі виміри приблизні

Поєднання об’єктива та матриці

Sony пропонує повнокадрові об’єктиви та об’єктиви APS-C з колами зображення, що охоплюють відповідні формати матриці. Хоча зазвичай об’єктив обирають відповідно до формату матриці, можна користуватися різними поєднаннями, щоб створювати різні області обрізання та кути огляду, якщо Вам необхідна більша площина охоплення або розширений діапазон за використання телеоб’єктива.

* Зображення наведено лише як приклади.