Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Повні технічні характеристики та функції

SEL70200G

Характеристики об'єктива

Кріпл.
Sony E-mount
Формат
Повний кадр 35 мм
Фокусна відстань (мм)
70–200 мм
Еквівалента фокусна відстань 35 мм (APS-C)
105–300 мм
ГРУПИ / ЕЛЕМЕНТИ ОБ'ЄКТИВА
15/21
Кут огляду (35 мм)
34°–12°
Кут огляду (APS-C)
22°–8°
Максимальна діафрагма (F)
4
Мінімальна діафрагма (F)
22
Пластини діафрагми
9
Кругла діафрагма
Так
Мінімальна фокальна відстань
1-1,5 м (АФ) / 1-1,35 м (РФ)
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,13x
Діаметр фільтра (мм)
72 мм
Стабілізація зображень (SteadyShot)
Оптичний стабілізатор SteadyShot

Розмір і вага

Розміри (діаметр x довжина)
80 x 175 мм
Вага
840 г (без штатива)

Примітки

*
Матриця зображення APS-C забезпечує для цифрового фотоапарата зі змінним об’єктивом «Фокусну відстань 35 мм (APS-C)» і «Кут огляду (APS-C)».

Що в комплекті

  • Бленда для об’єктива (ALC-SH133: кругла форма, байонетний механізм)
  • Передня кришка об'єктива
  • Задня кришка об'єктива
  • Футляр
Placeholder

Функції

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Виняткові характеристики відтворення об’єктивів G

Найсучасніша оптика компактного та легкого об’єктива з фіксованою максимальною діафрагмою F4 забезпечує привабливість і виразність зображення, притаманні об’єктивам серії G. Усі без винятку об’єктиви серії G відповідають високим стандартам якості зображення та творчого контролю завдяки дотриманню суворих допусків на точність під час виробництва та випробовуванню кожного пристрою окремо.

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Оптимальна різкість і ефект "боке" в одному об’єктиві

Удосконалена оптична конструкція, яка гармонійно поєднує вдосконалені асферичні елементи (AA), елемент зі скла наднизького розсіювання Super ED та антиблікове нанопокриття, забезпечують відмінну розподільчу здатність по всій області зображення за будь-якої фокусної відстані. Широка 9-пелюсткова кругла діафрагма дозволяє надати більшої виразності зображенню, сприяючи створенню чудового ефекту "боке" із природними відтінками.

Дізнатися більше

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Легкість, портативність і плавність регулювання

Компактний легкий повнокадровий об’єктив E-mount зі збільшенням забезпечує максимальну портативність і гармонійно поєднується з фотоапаратами серії α7. Додатковою перевагою є внутрішній механізм фокусування, завдяки якому довжина об’єктива залишається незмінною для зручності роботи з камерою. Усі елементи керування, такі як кнопка утримання фокуса та перемикач обмеження діапазону фокусування, надають можливість інтуїтивного керування і дозволяють зосередитися виключно на зйомці.

Дізнатися більше

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Незмінна різкість і точність

Вбудована система оптичної стабілізації зображення Optical SteadyShot™ компенсує тремтіння камери, яке спричиняє розмиття знімків під час зйомки без штатива. Дозволяє легко робити чіткі та чисті знімки в режимі телефото, а також вести зйомку у приміщенні із тьмяним освітленням, не збільшуючи світлочутливість ISO, а отже й ризик появи шумів.

Дізнатися більше

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Режими панорамування

Перший в об’єктивах серії G перемикач режиму стабілізації зображення дозволяє переходити в "режим панорамування", який під час активного панорамування дозволяє залишати режим оптичного стабілізатора Optical SteadyShotOptical™ увімкнутим. Ця особливість дозволяє знімати динамічні горизонтальні панорамні кадри й одночасно ефективно зменшувати розмиття в інших площинах, яке виникає через тремтіння камери.

Дізнатися більше

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Фіксована максимальна діафрагма F4

Постійне значення діафрагми F4 в межах усього діапазону фокусних відстаней від 70 мм до 200 мм дозволяє користуватися трансфокатором і перекадровувати зображення, не турбуючись про налаштування експозиції.

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Подвійний лінійний привід

Швидке і точне фокусування завдяки подвійному лінійному приводу. Тихий і гладкий рух чудово пасує для зйомки фільмів, швидкого руху й інших ситуацій, коли фокус у кадрі змінюється часто і швидко. Завдяки використанню внутрішнього механізму фокусування замість рухомого елемента передньої лінзи, об’єктиви мають компактний дизайн і чудово працюють із блендами та поляризаційними фільтрами.

Дізнатися більше

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Антиблікове нанопокриття

Це покриття об’єктива повністю пропускає світло й запобігає його відбиттю, появі небажаного засвічення й подвійних зображень. Тому кадри виходять чіткішими й контрастнішими, а отже якіснішими. (1. Антиблікове нанопокриття 2. Скло 3. Світло, що передається)

Дізнатися більше

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

9-пелюсткова кругла діафрагма

Унікальна 9-пелюсткова кругла конструкція забезпечує форму діафрагми, максимально наближену до ідеального кола, навіть якщо діафрагма зменшується на 2 F-числа. Ця особливість дозволяє досягати в кадрах більш плавного, природного дефокусування, у тому числі ефекту "боке", а також більшого контролю глибини різкості.

Дізнатися більше

Зображення Об'єктив FE 70-200 мм F4 G OSS

Надійність і простота за будь-яких обставин

Надійна робота в різних умовах забезпечується конструкцією, що запобігає потраплянню пилу і вологи всередину об'єктива.

Дізнатися більше