Зображення FE 28 мм F2
Зображення FE 28 мм F2
Зображення FE 28 мм F2
Зображення FE 28 мм F2
Додайте світлосильний 28-мм об'єктив із фіксованою фокусною відстанню до свого комплекту

Цей повнокадровий ширококутний об’єктив 28 мм із фіксованою фокальною відстанню може служити другим об’єктивом на додачу до оптики зі штатної комплектації, маючи максимальне значення діафрагми F2.0 та відмінні загальні оптичні характеристики. Прогресивна оптика забезпечує бездоганну різкість точно по краях зображення, а також гарне боке за необхідності. Завдяки діафрагмі, що має максимальне значення F2.0, дуже легко робити чіткі знімки з рук у приміщенні чи за слабкого освітлення. Внутрішній механізм фокусування гарантує стійке та тихе автофокусування, що ідеально підходить для зйомки як відео, так і фотографій. Ще ширшу перспективу здатні забезпечити додаткові конвертери 21 мм із надшироким кутом огляду та 16 мм типу "риб’яче око" з кутом огляду 180°(діагонально).

Сумісність з об’єктивом FE 28 мм F2
Повнокадрові фотоапарати E-mount
Повнокадрові фотоапарати E-mount
Фотоапарати Е-mount APS-C
Фотоапарати Е-mount APS-C
Зразки знімків
Спеціальні додаткові конвертери збільшують кут огляду

Додаткові спеціальні конвертери – 21 мм з надшироким кутом огляду та 16 мм типу "риб’яче око" – допоможуть закарбувати ще більш вражаючі перспективи.

Конфігурація об'єктива

Вражаючі оптичні характеристики фотоапаратів Sony E-mount та ретельно розроблена конструкція забезпечують універсальність та надійність за найрізноманітніших умов.

Частотно-контрастна характеристика

Частотно-контрастна характеристика описує, наскільки добре об'єктив відтворює дрібні деталі. Вона являє собою ступінь контрастності, що досягається між близько розташованими лініями.

Технічні характеристики та функції

  • Широкий кут (28 мм) для пейзажів чи інших кадрів

  • Швидка максимальна діафрагма F2.0

  • 9-пелюсткова кругла діафрагма для красивих ефектів дефокусування

  • Конструкція із захистом від пилу та вологи

  • Лінійний привід для безшумної відеозйомки

Мінімальна фокальна відстань
0,29 м (автофокусування), 0,25 м (ручне фокусування)
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,13x(автофокусування) / 0,16x(ручне фокусування)
Діаметр фільтра (мм)
49 мм
Вага
200 г
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів