Зображення FE 24-240 мм F3.5-6.3 OSS
Зображення FE 24-240 мм F3.5-6.3 OSS
Один об'єктив для всіх ситуацій

Завдяки діапазону фокусних відстаней від 24 мм до 240 мм одного цього об'єктива з 10-кратним оптичним масштабуванням буде достатньо для більшості ситуацій, у яких Вам знадобиться камера, зокрема, він ідеально підійде для подорожей, коли важливо зменшити вагу багажу, а також для зйомки пейзажів, архітектури, швидких знімків, портретів і багато іншого. Ви зможете міняти діапазон від широкого кута до діапазону телеоб’єктива, не змінюючи при цьому об’єктиви, що дозволить Вам упіймати більше чудових та, на жаль, швидкоплинних моментів. Прогресивна оптика ефективно усуває аберації, забезпечуючи високу розподільчу здатність по всій площині зображення, а точний лінійний привід здійснює швидке та плавне фокусування. Завдяки вбудованому механізму стабілізації зображення Optical SteadyShot (OSS) можна фотографувати в режимі телефото з рук та за умов слабкого освітлення. Захищена від пилу та вологи конструкція забезпечує надійну роботу за складних умов.

Сумісність із 24–240 мм об’єктивом FE F3.5-6.3 OSS
Повнокадрові фотоапарати E-mount
Повнокадрові фотоапарати E-mount
Фотоапарати Е-mount APS-C
Фотоапарати Е-mount APS-C
Зразки знімків
Зображення конструкції об’єктива
Конфігурація об'єктива

Вражаючі оптичні характеристики камер Sony з кріпленням E-mount і висока точність забезпечують універсальність і надійність у найрізноманітніших умовах зйомки.
[1] Асферичний об’єктив [2] Скло наднизького розсіювання (ED)

Частотно-контрастна характеристика об’єктива SEL24240
Частотно-контрастна характеристика

Частотно-контрастна характеристика описує, як добре об’єктив відтворює дрібні деталі (контрастність між близько розташованими лініями).
[1] Контрастність (%) [2] Відстань від оптичного центра об’єктива (мм) [3] 24 мм [4] 240 мм [5] Просторова частота [6] 10 пар ліній/мм [7] 30 пар ліній/мм [8] Максимальна діафрагма [9] Діафрагма F/8 [10] Радіальні значення [11] Тангенціальні значення

Технічні характеристики та функції

  • Широкий кут 24 мм для більшої динамічності перспективи

  • 10-кратне збільшення

  • 7-пелюсткова кругла діафрагма для чудових ефектів дефокусування

  • Вбудований стабілізатор зображення OSS (Optical SteadyShot)

  • Конструкція із захистом від пилу та вологи

Мінімальна фокальна відстань
0,5–0,8 м
Максимальний коефіцієнт збільшення (x)
0,27x
Діаметр фільтра (мм)
72 мм
Вага
780 г

Що в комплекті

Бленда для об’єктива (ALC-SH136: пелюсткова, байонетний тип), Передня кришка об'єктива, Задня кришка об'єктива

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля