НАКЛАДНІ

Навушники ZX110

MDR-ZX110 / MDR-ZX110AP
Зображення Навушники ZX110

pinkwhiteblack

Стандарт

MDR-ZX110

Немає інформації про ціну

Android

MDR-ZX110AP

Немає інформації про ціну

Зображення Навушники ZX110
Зображення Навушники ZX110
Зображення Навушники ZX110
Зображення Навушники ZX110
Зображення Навушники ZX110
Зображення Навушники ZX110
Зображення Навушники ZX110

Функції

Динамічні неодимові дифузори забезпечують точне відтворення

Легкі неодимові 30-мм динаміки надають звучанню навушників насичених, ритмічних відтінків навіть у найвибагливіших композиціях. Поєднання з високочутливою мембраною дозволяє підвищувати гучність у навушниках без використання підсилювача й не втрачати чистоту та високу точність звуку по всьому частотному діапазону.

Поворотна складана конструкція для зручності в подорожах

Беріть ці навушники з собою, куди б Ви не вирушили. Поворотна конструкція забезпечує зручне зберігання навушників, коли Ви ними не користуєтесь, і чудову портативність у подорожах. Завдяки поворотним чашкам навушники зручно пакувати у валізу чи класти в сумку, адже вони не займають багато цінного місця.    

Вбудовані дистанційне керування і мікрофон для дзвінків у режимі "hands-free"

Вбудовані у шнур навушників пульт ДК і мікрофон дозволяють приймати дзвінки в режимі "hands-free" на обраних моделях смартфонів, продовжуючи слухати музику. Легко переходьте з музики до викликів без необхідності знімати навушники.* *Функція доступна лише для моделі MDR-ZX110AP

М'які амбушури для цілковитого комфорту

Абсолютний комфорт прослуховування. Ці навушники мають саморегульовану дугу та м'які амбушури, що закривають усе вухо. Насолоджуйтесь комфортом під час тривалого прослуховування улюбленого вмісту, альбом за альбомом.

Облягаюча закрита конструкція запобігає втраті звуку

Закрита облягаюча конструкція огортає вухо, охоплюючи його навколо, що дозволяє утримувати музику всередині та ізолювати всі сторонні звуки. Завдяки резонуючій акустиці до Ваших вух потрапляють навіть найдрібніші нюанси музики. Ви відчуєте кожний біт, адже закрита форма навушників максимально підсилює басову картину музики. 

Широкий частотний діапазон для чистих високих і низьких частот 

Широкий частотний діапазон від 12 Гц до 22 кГц, забезпечує глибокі баси, насичені середні частоти та дзвінкі й виразні високі. Залишайтеся в гармонії зі своєю музикою з безліччю деталей у кожній доріжці. 

Характеристики

Слухайте улюблену музику в дорозі з чистим, збалансованим звучанням завдяки навушникам MDR-ZX110 із динамічними 30-мм дифузорами. А м'які підкладки забезпечують комфортне прослуховування на ходу. Навушники MDR-ZX110AP розширюють функціональність смартфонів Android.
  • 30-мм куполоподібні дифузори для збалансованого звучання

  • Високопотужні неодимові магніти забезпечують потужний звук

  • Діапазон частот 12 Гц – 22 кГц

  • Чашки із м'якою оббивкою для комфортного прослуховування

  • Низка кольорів на вибір під Ваш власний стиль

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля