Завантаження аудіо високої точності

Почуйте музику саме так, як задумав виконавець. На перелічених нижче музичних сервісах легко купувати аудіофайли формату високої точності та насолоджуватися ними.

Музика, якої Ви ще ніколи не чули

Так само, як і висока чіткість HD змінює враження від перегляду фільмів, аудіо високої точності змінить Ваше ставлення до улюбленої музики.

обладнання для аудіо високої точності
Купуйте. Завантажуйте. Слухайте.

Прослуховування музики у форматі аудіо високої точності – це просто.

Виберіть файл у форматі аудіо високої точності з бібліотек, що надаються різними сервісами. Придбавши його, завантажте файл на комп'ютер і відтворюйте його на мобільному пристрої або домашній аудіосистемі із обладнанням, що підтримує цей формат.

Купуйте файли на цих популярних музичних ресурсах:

Певний вміст може бути недоступним у вашій країні.

Берлінська філармонія

Вже понад 100 років музика Берлінської філармонії записується спеціально для вибагливих аудіофілів з усього світу. Із заснуванням власного лейбла ми відкриваємо нову еру історії оркестру. Наші релізи забезпечують максимальне розширення можливостей музики з поєднанням найвищих технічних стандартів і стандартів редагування та дозволяють подивитися на музику з інших перспектив. На нашому веб-сайті доступні файли для завантаження у форматі 24 біт і до 192 кГц, як у стерео, так і в об'ємному звучанні. Користувач може обирати серед форматів файлів WAV і FLAC.

Bleep

Bleep вибирає аудіо з усіх ресурсів, даруючи Вам власне бачення того, що ми вважаємо найкращою музикою, незалежно від жанру, у найвищий можливій якості, у тому числі колекцію 24-бітних студійних оригіналів, що постійно розширюється.

Cybele

Інноваційний лейбл класичної та сучасної музики Cybele пропонує придбати свою продукцію не лише на фізичних носіях, а й у вигляді доступного для завантаження нестисненого аудіо високої точності у форматах FLAC або DSD.

Gimell

Завантажуйте і прослуховуйте класичні вокальні партії Tallis Scholars, записані на їхньому власному лейблі Gimell, у чіткому, чистому звучанні формату високої точності.

hd-klassik

Відкрийте різноманітний світ класичних лейблів для справжніх аудіофілів і насолоджуйтесь оригінальним звучанням музики у вигляді доступних для завантаження файлів формату FLAC і DSD, а також на золотих флеш-накопичувачах USB, SACD, CD тощо.

Linn Records

Linn Records були першим лейблом, що надає оригінальні студійні записи для завантаження без DRM-захисту. Саме попит на якісну музику в домашніх умовах дозволив Linn Records отримати статус "Лейбл року" від Gramophone у 2010 році.

Naim Label

Тут справжні поціновувачі найкращих музичних талантів і найвищої якості звучання зможуть знайти виконавців різноманітних жанрів на будь-який смак у записах Naim високої чіткості до 24 біт, 192 кГц у форматах WAV, FLAC та ALAC.

7digital

Огляньте одну з найбільших у світі колекцій високоякісного цифрового аудіо. Щойно Ви придбаєте одну з аудіодоріжок, вона переміщується на ресурс хмарного зберігання даних, доступний для Вас через Інтернет або програми для мобільних пристроїв.

Досконалість цифрового аудіо

Аудіо високої точності дарує саме таке звучання музики, яке задумав виконавець.

Продукти для аудіо високої точності

Прагнете зручності в дорозі? Або повної потужності домашньої системи? Продукти для аудіо високої точності від Sony дозволяють почути музику саме так, як задумано композиторами.