Функції

Зразок зображення

Передові технології автофокусування камер E-mount з об’єктивами A-mount

Адаптер LA-EA5 дає змогу поєднувати нові моделі камер E-mount з об’єктивами A-mount із приводом SSM або SAM. При цьому підтримуються технології фазового автофокусування в широкій фокальній площині та функції розпізнавання об’єкта зйомки, як-от автофокусування на очах людей і тварин у режимі реального часу, відстеження в режимі реального часу тощо. Перелік підтримуваних камер і об’єктивів наведено в розділі "Сумісність" нижче.

Зразок зображення

Відстеження для АФ/АЕ, серійна зйомка до 11 кадр./с

Ефективний адаптер забезпечує ефективні функції камер E-mount у поєднанні з об’єктивами A-Mount SSM і SAM, зокрема відстеження для автофокусування й автоекспозиції навіть під час серійної зйомки зі швидкістю до 11 кадр./с. Перелік підтримуваних камер і об’єктивів наведено в розділі "Сумісність" нижче.

Зображення для використання

АФ, відстеження для АФ/АЕ для об’єктивів без привода

Адаптер LA-EA5 сумісний з усіма об’єктивами A-mount, зокрема моделями без вбудованого привода. Підтримуються фазове автофокусування у фокальній площині, відстеження в реальному часі з режимами для очей людей і тварин, відстеження для автофокусування й автоекспозиції та серійна зйомка до 11 кадр/с. Перелік підтримуваних камер і об’єктивів наведено в розділі "Сумісність" нижче.

Зображення для використання

Компактна циліндрична конструкція

Адаптер кріплення, що вміщує нові компактні приводи системи автофокусування й діафрагми, має елегантну циліндричну конструкцію, розмір якої відповідає діаметру кріплення A-mount. Завдяки цьому адаптер відмінно поєднується з компактними корпусами E-mount, адже навіть із вертикальною рукояткою для камери система не має виступаючих елементів, що заважають під час зйомки.

Відомості про сумісність

Для отримання докладнішої інформації про сумісність об’єктивів і корпусів перейдіть за посиланням нижче.

Перейти на сторінку підтримки