Камера ZV-1 для відеоблогів

Створена для творчості

* Камеру зображено з рукояткою для зйомки GP-VPT2BT, що продається окремо

Ілюстрація
Доступне нове програмне забезпечення.

З цим програмним оновленням доступні прямі трансляції у високій якості й онлайн-спілкування.

Найкращі можливості для творчості
Зображення, якими варто ділитися
Зручне передавання відзнятих зображень
Камера, створена для відеоблогів
Знімайте як профі
Функції для створення контенту
Найкращі можливості для творчості

Знімати чудові відео й селфі зможуть навіть початківці. Складні налаштування не потрібні, адже камера ZV-1 забезпечує найкращу якість.

Чудове відтворення відтінків шкіри

З камерою ZV-1 шкіра виглядає сяючою та здоровою, усі відтінки відтворюються природно, а ефект "Гладенька шкіра" забезпечує додаткове пом’якшення кольорів.

Професійний ефект "боке"
Професійний ефект "боке"

Велика CMOS-матриця типу 1.0 і об’єктив із широкою діафрагмою забезпечують якісний ефект "боке" й відмінну деталізацію навіть при низькій освітленості.

Автоматичне розпізнавання очей
Автоматичне розпізнавання очей

Технологія автофокусування, доповнена алгоритмами штучного інтелекту, забезпечує надійне фокусування на очах і обличчі під час зйомки відео. Якщо потрібно перемістити фокус, просто торкніться потрібного об’єкта на екрані.

Швидке й точне переключення фокуса

Камеру ZV-1 обладнано системою швидкого гібридного автофокусування, яка дає змогу легко та швидко переміщувати фокус з обличчя на фон відповідно до сюжету вашого відео.

Налаштування ефекту "боке" одним дотиком

Ефект "боке" можна вмикати й вимикати за допомогою одного перемикача без додаткових налаштувань. Створюйте знімки професійного рівня з художньо розмитим фоном або вибирайте фокус одним натисканням кнопки.

Режим Product Showcase – бездоганні відеоогляди виробів

У режимі Product Showcase можна одним натисканням кнопки ввімкнути ширококутний режим і миттєве фокусування на об’єкті. Тому не потрібно чекати, доки фокус переключиться, або тримати долоню за предметом, щоб камера сфокусувалася на ньому.

Якісні відео будь-де
Якісні відео будь-де

Камера ZV-1 створює якісні знімки під час руху. Система стабілізації зображення дає змогу знімати плавні відео на ходу. У разі зміни освітленості або після переходу з вулиці в приміщення обличчя залишаються добре освітленими завдяки режиму автоекспозиції (AE).

Проста трансляція відео

За допомогою лише одного кабелю камеру ZV-1 можна використовувати як інструмент онлайн-спілкування. Щоб використовувати ZV-1 як зовнішню камеру, підключіть її до комп’ютера або до Sony Xperia™ за допомогою кабелю USB Type-C®.

Зображення людей, що беруть участь в онлайн-спілкуванні, підключивши камеру ZV-1 до комп’ютера або смартфона
Трансляція високоякісного відео

Камеру ZV-1 можна використовувати для високоякісних прямих трансляцій. Завдяки її 1-дюймовому сенсору ви отримуватимете чисте відеозображення навіть при низькій освітленості. Крім того, за допомогою трикапсульного мікрофона направленої дії ви можете записувати чистий голос навіть під час трансляції.

Покращення якості звуку
Покращення якості звуку

Навіть коли ви знімаєте серед натовпу, голос буде добре чутно. Цю камеру обладнано унікальним скерованим трикапсульним мікрофоном, що забезпечує чіткий звук на відео. 

Вітрозахисний екран для зйомки поза приміщенням
Вітрозахисний екран для зйомки поза приміщенням

До комплекту входить вітрозахисний екран для зйомки поза приміщенням, який забезпечує відмінний звук. Заощаджуйте час на редагуванні та знімайте якісний контент із першої спроби.

Сумісність із різними мікрофонами
Сумісність із різними мікрофонами

Завдяки роз’єму для мікрофона та багатоінтерфейсному роз’єму ви можете підключити до камери будь-який улюблений мікрофон, щоб забезпечити потрібне звучання.

Зображення, якими варто ділитися

У камері ZV-1 поєднуються простий інтерфейс і ефективні функції, що забезпечують широкі можливості для втілення творчих ідей.

Зйомка динамічних моментів для надсповільненого відтворення
Зйомка для надсповільненого відтворення

Втілюйте найшвидкоплинніші моменти у виразних відео зі сповільненням у 40 разів.

Покадрова зйомка для кінематографічного ефекту
Покадрова зйомка для кінематографічного ефекту

У режимі інтервальної зйомки з вибраним інтервалом у діапазоні 1–60 с автоматично зберігається послідовність знімків, яку можна перетворити на комп’ютері на ефектні відео. Знімайте хмари, що пливуть, як вода, і дні, що минають за лічені секунди.

Неперевершена якість фото й відео
Неперевершена якість фото й відео

ZV-1 забезпечує неперевершені фотографії та мініатюри до відео. Камеру обладнано об’єктивом ZEISS® із фокусною відстанню 24–70 мм для чітких зображень, великою CMOS-матрицею Exmor RS™ типу 1.0 і потужним процесором обробки зображення BIONZ X™.

Ефекти для творчості
Ефекти для творчості

Від простого монохромного фільтра й режиму одного кольору до складних ефектів для мініатюр – ефекти зображення та творчі фільтри забезпечують практично необмежені можливості зйомки.

Зручне передавання відзнятих зображень

Вам більше не доведеться робити знімки гіршої якості зі смартфона, щоб швидше ними поділитися. ZV-1 забезпечує вражаючу якість зображення та бездоганне з’єднання для зручної та швидкої публікації.

Миттєве передавання відео на смартфон
Миттєве передавання відео на смартфон

Безкоштовна програма Imaging EdgeTM Mobile для iOS і Android дає змогу легко передавати й редагувати відзняті зображення, а також публікувати їх із камери ZV-1 у соціальних мережах, хоч би де ви були.

Ідеальний формат для будь-якої платформи
Ідеальний формат для будь-якої платформи

Використовуйте програму Movie Edit, щоб застосовувати додаткову стабілізацію зображення в разі сильного тремтіння камери, а також змінювати співвідношення сторін і композицію відповідно до прийнятих форматів у соціальних мережах.

Зручна зйомка контенту у вертикальній орієнтації для мобільних пристроїв
Зйомка вертикальних відео для смартфонів

Завдяки автоматичному позначенню відео, знятих у вертикальній орієнтації, можна легко створювати й завантажувати контент для перегляду зі смартфона.

Камера, створена для відеоблогів

ZV-1 розроблено для зйомки селфі та відеоконтенту відмінної якості. Конструкція камери продумана до найменших деталей, тож ви можете зосередитися на творчості. 

Перегляд без завад

Поворотний сенсорний LCD-дисплей можна відкинути горизонтально для зручнішої зйомки селфі й відеоблогів. Порти, мікрофони та гнізда не заважають переглядати зображення й компонувати кадр, навіть коли дисплей розташовано перед камерою.

Зручна індикація запису
Зручна індикація запису

Коли триває відеозйомка, на передній панелі камери світиться помітний індикатор, тож ви не забудете зупинити запис. За потреби індикатор можна вимкнути.

Оптимізована рукоятка для зйомки селфі
Оптимізована рукоятка для зйомки селфі

Нова рукоятка зручніша й забезпечує кращу стабілізацію під час тривалої зйомки відеоблогів або селфі без штатива.

Підтримка рукояток для бездротового керування
Підтримка рукояток для бездротового керування

Камера ZV-1 сумісна з рукояткою Sony GP-VPT2BT, що підтримує Bluetooth®. Вмикайте й зупиняйте зйомку, керуйте збільшенням та іншими параметрами без кабелів. Рукоятка може також слугувати міні-штативом.

Знімайте як профі

Ця камера вміщується в кишеню, але забезпечує професійну якість відео завдяки формату 4K HDR і ефективним засобам налаштування експозиції.

Професійні функції для зйомки відео у форматі 4K HDR
Професійна якість відео у форматі 4K HDR

Передискретизуючи в 1,7 разу більше пікселів, ніж потрібно для формату 4K HDR, ZV-1 записує надзвичайно деталізоване та реалістичне відео.

Гамма-криві S-Log для ефективної обробки зображень
Гамма-криві S-Log для ефективної обробки зображень

Гама-криві S-Log2 та S-Log3 забезпечують гнучку градацію кольорів, різноманітні колірні профілі для будь-яких потреб і можливість легко обробляти відзняті матеріали з різних камер.

Вбудований фільтр нейтральної щільності
Вбудований фільтр нейтральної щільності

Фільтр нейтральної щільності відкриває нові можливості для творчості завдяки регулюванню експозиції під час запису відео та збільшенню глибини різкості для зйомки води, світла та рухомих об’єктів із довгою витримкою.

Функції камери й основи створення контенту

Ознайомтеся з функціями ZV-1 для створення відеоблогів та іншого контенту.

Огляд можливостей камери ZV-1

Перегляньте це детальне відео, щоб ознайомитися з функціями камери ZV-1.

Imaging Edge Desktop
Imaging Edge Desktop™

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування процесом зйомки з програмою Imaging Edge Desktop. Remote дає змогу керувати зйомкою та контролювати процес на екрані комп’ютера, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Capture One для Sony
Capture One для Sony

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Програма Capture One Pro (для Sony) містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг.

Ілюстрація
Imaging Edge™ Webcam

З програмою Imaging Edge Webcam можна використовувати камеру Sony як першокласну веб-камеру для різних завдань, зокрема якісних трансляцій у реальному часі та конференцій.

Технічні характеристики та функції

Камеру ZV-1 обладнано поворотним LCD-екраном для селфі, рукояткою для зйомки й індикатором запису. Трикапсульний мікрофон направленої дії записує чистий голос, вітрозахисний екран зменшує шум вітру, а кнопка активації режиму "боке" разом із функцією Product Showcase роблять відео цікавішими.
  • Велика CMOS-матриця Exmor RS типу 1.0

  • Процесор BIONZ XTM

  • Зйомки відео у форматі 4K

  • Трикапсульний мікрофон направленої дії з вітрозахисним екраном

  • Поворотний LCD-екран, рукоятка на корпусі й індикатор запису

Тип сенсора
Сенсор Exmor RS® CMOS типу 1.0 (13,2 мм x 8,8 мм), формат кадру 3:2
Кількість пікселів (ефективна)
Прибл. 20,1 мегапікселя
Чутливість ISO під час фотозйомки (рекомендований показник експозиції)
Авто (ISO 100–12 800 із нижньою або верхньою величиною на вибір), 100, 125, 160, 200, 250, 320, 400, 500, 640, 800, 1000, 1250, 1600, 2000, 2500, 3200, 4000, 5000, 6400, 8000, 10 000, 12 800 (можливість розширення до ISO 64/80), Багатокадрове шумопоглинання: Авто (ISO 100–12 800), 100, 200, 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12 800, 25 600 
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Огляди та нагороди

Думка користувачів