КАРТИ ПАМ’ЯТІ CFEXPRESS

Карта пам’яті CFexpress Type B серії CEB-G

CFEXPRESS TYPE B MEMORY CARD
Зображення Карта пам’яті CFexpress Type B серії CEB-G

128 Гб

CEB-G128

Немає інформації про ціну

256 ГБ

CEB-G256

Немає інформації про ціну

960ГБ

CEB-G960T

Немає інформації про ціну

512 Гб

CEB-G512

Немає інформації про ціну

1920 ГБ

CEB-G1920T

Немає інформації про ціну

Зображення виробу CEB-G1920T
Зображення виробу CEB-G960T
Зображення виробу CEB-G512
Зображення виробу CEB-G256
Зображення виробу CEB-G128
Незрівнянна швидкість де завгодно

Оцініть швидкість нової карти пам’яті CFexpress Type B

Завдяки швидкості зчитування 1850 Мбіт/с і швидкості запису 1750 Мбіт/с картки пам’яті серії CEB-G призначені для професійних фотографів, операторів і любителів, які прагнуть високої швидкості й надійності для своїх робочих процесів.

Швидша й ефективніша робота

Карти пам’яті CFexpress Type B, створені внаслідок розвитку стандартів XQD® і CFAST®, відкривають перед професіоналами безліч можливостей. Вони невеликі, міцні та ідеально підходять для обробки файлів із високою роздільною здатністю й записів із високою швидкістю. Швидка робота й висока продуктивність лишають більше часу на творчість.

Стабільна й надійна зйомка високоякісних відео

Завдяки сертифікації VPG400 картки пам’яті CEB-G960T та CEB-G1920T забезпечують надійну зйомку відео з роздільною здатністю 4K чи вищою та з високим бітрейтом або частотою кадрів, тому вони ідеально підходять для професійних камер.

Зйомка серій фотографій із високою роздільною здатністю
Зйомка зі швидким реагуванням

Завдяки швидкості запису 1750 Мбіт/с картки пам’яті серії CEB-G розширюють можливості зйомки й чудово підходять для камер із високою роздільною здатністю.  

Високошвидкісне передавання даних із відеокамери на комп’ютер за допомогою карти
Оптимізовані робочі процеси

Зчитувач карток MRW-G1 зі швидкістю зчитування до 1850 Мбіт/с забезпечує швидке передавання й резервне копіювання даних. Працюйте з великими знімками з високою роздільною здатністю та відео з високим бітрейтом і втілюйте проєкти в життя зі швидкістю своєї уяви. 

Надміцна конструкція

Користуйтеся професійною картою пам’яті CFexpress Type B для зйомки спортивних подій і природи. Знімайте, зберігайте файли, вставляйте й виймайте карту – вона не підведе навіть у найскладніших умовах, як-от у засніжених горах і піщаних пустелях.

Оператор працює в суворих, жорстких умовах
Для найскладніших умов

Картки пам’яті CFexpress Type B надміцні – їхня стійкість до згинань більше ніж утричі перевищує вимоги відповідного стандарту. За результатами випробування жорсткості вони витримують силу до 70 ньютонів і падіння з висоти до 5 метрів.

Карта CFexpress працює в найскладніших умовах
Для найскладніших умов

Карти пам’яті CFexpress Type B безвідмовно працюють при екстремальних температурах, рентгенівському й електростатичному випромінюванні та під палючим сонцем.

Media Scan Utility сканує й контролює карту пам’яті
Сканування й контроль карти пам’яті

Із часом флешпам’ять втрачає здатність записувати дані. Зі зчитувачем карток MRW-G1 Media Scan Utility від Sony автоматично сканує картку пам’яті CFexpress Type B та інформує вас про її стан, щоб ви вжили заходів до того, як кількість циклів запису буде вичерпано.

Відновлення втрачених файлів

Завантажте спеціальне програмне забезпечення, призначене для користувачів карток пам’яті Sony, за допомогою якого можна відновити випадково видалені файли або пошкоджені фотографії та відео. Воно підтримує більшість поширених форматів.

File Rescue відновлює втрачені файли
Прискорена робота з пристроєм читання карт CFexpress
Прискорена робота з пристроєм читання карт CFexpress Type B

Цей додатковий пристрій читання карт MRW-G1 оптимізовано для карт пам’яті Sony CFexpress Type B. Він дає змогу передавати дані через інтерфейс USB, швидко створювати резервні копії й ефективно виконувати всі необхідні завдання. Він компактний, портативний і підтримує карти пам’яті Sony CFexpress Type B, Sony XQD серій G та M.

Технічні характеристики та функції

Надійні карти пам’яті нового покоління CFexpress Type B забезпечують надшвидке передавання даних для професійних проєктів і витримують найскладніші умови зйомки. Їх призначено для фотографів, відеооператорів і любителів, які хочуть надійно зберігати матеріали зйомки та пришвидшувати робочий процес.
  • Швидкість записування до 1750 Мбіт/с для серійної зйомки та запису з високою роздільною здатністю

  • Ефективніший робочий процес завдяки зчитуванню даних зі швидкістю до 1850 Мбіт/с

  • Відмінні характеристики для складних умов зйомки

  • Media Scan Utility контролює стан і ліміт сховища карти пам’яті

  • Відновлення втрачених файлів за допомогою Memory Card File Rescue

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля