Карти пам’яті й SSD

Картка пам’яті CFexpress Type A серії CEA-G

CEA-G160T / CEA-G80T
Зображення Картка пам’яті CFexpress Type A серії CEA-G

80ГБ

CEA-G80T

Немає інформації про ціну

160ГБ

CEA-G160T

Немає інформації про ціну

Зображення виробу
Зображення виробу
Швидкісне записування даних для творчих проектів

Новий стандарт CFexpress Type A забезпечує надшвидке записування з компактними камерами, необхідне для сучасних відеопроектів. Він дає змогу повністю розкрити потенціал камер серії α й найновіших механізмів обробки зображень. Ця компактна карта – незамінний інструмент для творчих завдань, що вимагають найвищої якості та відмінної ефективності.

Продуктивність нового покоління

CFexpress Type A – новий стандарт компактного зберігання

Покращте процес професійної фото- й відеозйомки за допомогою карт пам’яті CFexpress Type A від Sony, які ідеально підходять для сучасних камер, як-от α7S III. Це перші у світі карти CFexpress Type A. Їхня швидкість удвічі більша за швидкість найкращих карт SDXC, і вони такі ж компактні. Завдяки швидкості записування до 700 Мб/с та міцності професійного класу карти Sony CFexpress Type A відкривають нові можливості для зйомки.

Зразок зображення
Надзвичайна швидкість відгуку

Cерійна зйомка в нестиснутому форматі RAW ідеально забезпечує вимоги до фотографування динамічних сюжетів, як-от мотоспорту й дикої природи. Швидкість записування до 700 Мб/с значно перевершує можливості навіть найкращих карт SDXC та забезпечує надшвидке очищення буфера пам’яті камери під час серійної зйомки.

Зображення використання
Надійне передавання даних під час відеозйомки

Карти Sony CFexpress Type A оптимізовані для безперервного швидкісного записування даних. Вони забезпечують надійну роботу під час професійної відеозйомки з високим бітрейтом, зокрема на камери α7S III у форматі 4K (120p). А стандарт VPG 400 (гарантована швидкість записування відео) додатково підтверджує стабільність відеозйомки.

Зображення використання
Надвисока ефективність

Прискорте свою роботу з оптимізованим пристроєм читання карт MRW-G2, який підтримує швидкість зчитування до 800 Мб/с для надшвидкого передавання даних і резервного копіювання. Працюйте з високоякісними фотографіями й відео та виконуйте складні творчі проекти без затримок.

Міцна. Надійна. Завжди готова до роботи

У поєднанні з професійним обладнанням, як-от камерою α7S III, карти пам’яті CFexpress Type A ідеально підходять для зйомки в непередбачуваних або екстремальних умовах, наприклад спортивних подій або природи. Знімайте, зберігайте дані, вставляйте й виймайте карту – вона створена для довгого професійного використання в складному середовищі, як-от у засніжених горах і піщаних пустелях.

Зразок зображення
Для найскладніших умов

Карти Sony CFexpress Type A з унікальною конструкцією TOUGH забезпечують у 10 разів вищу стійкість до згинання порівняно зі стандартом CFexpress. За результатами випробувань ці карти витримують силу до 150 ньютонів і надійно захищають дані від падіння з висоти до 7,5 метрів – у 5 разів більше, ніж вимагає стандарт CFexpress Type A. 

Зразок зображення
Для найскладніших умов

Карти пам’яті CFexpress Type A безвідмовно працюють при екстремальних температурах, рентгенівському, ультрафіолетовому й електростатичному випромінюванні. Завдяки захисту від пилу й вологи за стандартом IP57 ваші дані в безпеці, навіть якщо карта впаде в пісок на пляжі або побуває в пральній машині.

Ілюстрація
Сканування й моніторинг пам'яті

З часом карти пам'яті зношуються та втрачають здатність записувати дані. За використання пристрою читання MRW-G2 програма Media Scan Utility від Sony автоматично сканує карту пам'яті CFexpress Type A та інформує вас про її стан до того, як ресурс карти буде вичерпано.

Відновлюйте втрачені файли

Завантажте спеціальну програму, призначену для користувачів карт пам’яті Sony, за допомогою якої можна відновити випадково видалені файли або пошкоджені фотографії та відео. Вона підтримує більшість поширених форматів.

Зображення використання

Технічні характеристики та функції

Ці надійні компактні носії забезпечують надзвичайно високу швидкість передавання даних для професійних проектів і витримують найскладніші умови зйомки. Картки пам’яті CEA-G80T й CEA-G160G призначені для фотографів, відеооператорів і любителів, які хочуть надійно зберігати матеріали зйомки та пришвидшувати робочий процес.
  • Компактна конструкція 20 x 28 x2,8 мм (Ш x В x Г)

  • Варіанти ємності: 80 Гб і 160 Гб

  • Швидкість записування до 700 Мб/с для серійної зйомки та зйомки з високою роздільною здатністю; VPG (Video Performance Guarantee) 400

  • Ефективніший робочий процес завдяки зчитуванню даних зі швидкістю до 800 Мб/с

  • Специфікація TOUGH і стандарт IP57 для надійної професійної зйомки

Швидкість передачі даних (запис)
700 Мб/с
Швидкість передачі даних (зчитування)
800 Мб/с
Інтерфейс
PCI Express Gen3 (1 шт.)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля