Програмне забезпечення
Програми та служби для розширення творчих можливостей
Imaging Edge Mobile
Imaging Edge Mobile

Програма для мобільних пристроїв

Ця універсальна програма містить спеціальну функцію автоматичного передавання фотографій на смартфон у процесі зйомки через Wi-Fi®, щоб публікувати їх у соціальних мережах. Ви зможете надсилати відео 4K на мобільний пристрій, переглядати на ньому зображення з камери в реальному часі й додавати мітки розташування.

Ілюстрація
Imaging Edge Webcam

Додаток для комп’ютера

Додаток забезпечує зручне підключення камер Sony й веб-камер із високою якістю зйомки для трансляцій у реальному часі та веб-конференцій.

Remote/Viewer/Edit
Remote/Viewer/Edit

Програми для комп’ютера

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування процесом зйомки з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу керувати зйомкою та контролювати процес на екрані комп’ютера, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

IPTC
IPTC Metadata Preset

Створюйте й експортуйте метадані IPTC для α9, щоб автоматично зберігати зображення з відомостями про авторські права та іншою інформацією.

Capture One для Sony
Capture One для Sony

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Платна програма Capture One Pro (для Sony) містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг.

PlayMemories
Домашня сторінка PlayMemories
Домашня сторінка PlayMemories

Легко імпортуйте фотографії та відео на комп’ютер Mac® або комп’ютер з ОС Windows. Редагуйте зображення й діліться ними за допомогою простих інструментів для редагування й публікації.

Інші корисні програми
Логотип Action Cam
Action Cam Movie Creator

Діліться динамічними відео, знятими за допомогою цієї безкоштовної програми. Застосовуйте прискорену зйомку, додавайте дані GPS і редагуйте матеріали з кількох камер.

Логотип пристрою для записування відео й музики
MVR studio

MVR studio дає змогу імпортувати та зручно редагувати аудіо й відео, записані за допомогою HDR-MV1. Використовуйте звукові ефекти й засоби редагування форми хвиль, а потім діліться своїми витворами на YouTube.