INZONE H7 із мікрофоном зліва, вид збоку під кутом
INZONE H7 із мікрофоном зліва, вид спереду
INZONE H7 із мікрофоном зліва, вид збоку
INZONE H7 із мікрофоном зліва, вид під кутом
Точний звук. Кращі ігри. 

Бездротова ігрова гарнітура INZONE H7 достатньо комфортна для тривалого користування й забезпечує відмінну якість звуку, тому вона стане ідеальним напарником у будь-якій грі. Крім того, завдяки технології 360 Spatial Sound для ігор, яка дає змогу чути звук іще точніше й виявляти цілі або супротивників, вона прикриє вас, коли це знадобиться.

• Відмінна якість звуку

 • Відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення 

• Персоналізоване звучання з 360 Spatial Sound для ігор

 • Налаштовувані параметри INZONE Hub

• Години комфортної гри 

• Ідеальне поєднання з PlayStation®5

Огляньте гарнітуру INZONE H7
Реагуйте першими завдяки точному виявленню цілей

Почуйте їх, перш ніж вони побачать вас. Завдяки 360 Spatial Sound для ігор і нашим перевіреним технологіям апаратного забезпечення ви можете визначати, де та як далеко перебувають ваші супротивники. Навіть гравці, що ховаються в темряві або за стінами чи перешкодами, не зможуть довго залишатися непоміченими.

Відкрийте для себе 360 Spatial Sound для ігор

Наша функція 360 Spatial Sound для ігор, яка активується за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення INZONE Hub, використовує новий віртуалайзер, що перетворює багатоканальні аудіосигнали на об’ємний звук, як і задумано авторами гри. Крім того, з додатком для смартфонів 360 Spatial Sound Personalizer ви отримаєте об’ємний звук, оптимізований під форму ваших вух, для дійсно персоналізованого ігрового процесу .

Відкрийте для себе 360 Spatial Sound для ігор

Хочете отримати просторове звучання на своїх улюблених пристроях? Надіньте навушники й пориньте в нього. Визначайте точне розташування своїх суперників, чуйте кожен рух тощо.

Удосконалені технології оптимізують акустику

Ми розробили гарнітуру INZONE H7, щоб оживити ваш ігровий саундтрек. Симетричні акустичні елементи достатньо гнучкі, щоб зручно облягати голову будь-якої форми та розміру, і вони покращують якість звуку й точність розташування звуків у просторі.

Автентичне відтворення кожного ігрового звуку

Мембрана гарнітури INZONE H7, у якій втілено наш досвід створення навушників для музики, має унікальну форму, що дає змогу точно відтворювати надзвичайно високі й автентичні низькі частоти для занурення в ігровий процес.

Потужні басові частоти 

Звукові канали на корпусі гарнітури INZONE H7 контролюють і оптимізують відтворення низьких частот, забезпечуючи потужні баси, завдяки чому вибухи та двигуни звучать неймовірно реалістично. Чуйте виразність і глибину свого ігрового світу звідусіль.

Години комфортної гри

Гарнітуру INZONE H7 створено для оптимального комфорту, щоб ви могли грати тривалий час. Вона щільно прилягає та надійно фіксується з мінімальним тиском із боків, гарантуючи багатогодинне ігрове задоволення.

Ідеальне облягання голови

Широка та м’яка підкладка наголовної дуги рівномірно розподіляє вагу по голові, забезпечуючи комфорт під час тривалого використання.

Щільне прилягання до вух

Гладенькі нейлонові амбушури мають форму, яка мінімізує тиск на вуха завдяки оптимізації прилягання до голови. Цей надзвичайно комфортний матеріал амбушурів створено для стабільності та звукоізоляції.

Ведіть свою команду до перемоги завдяки чіткому звуку під час спілкування

Координуйте місії чітко та рішуче. Гнучкий відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення дає вам змогу без зусиль спілкуватися зі своєю командою в грі.

Підвісний мікрофон, сфокусований на голосі

Форма високоякісного підвісного мікрофона дає змогу підвести його ближче до рота, тому вас завжди чутимуть чітко. Оскільки мікрофон має двобічне спрямування, ваш голос уловлюватиметься чітко навіть під час найшаленіших моментів гри.

Зображення гарнітури INZONE H7 великим планом, на якому показано чашки та підвісний мікрофон, витягнутий вліво
Логотип сертифікації Discord
Сертифікація Discord

Гарнітура добре працює із сервісом голосового, відео- й текстового спілкування Discord для безперебійних розмов із друзями в голосовому чаті під час гри онлайн.

Грайте вільно – без дротів і майже без затримок

З нашою бездротовою ігровою гарнітурою INZONE H7 ви можете грати вільно, адже кабелі не заважатимуть. А оскільки вона має малу затримку, ви не пропустите жодної миті завдяки точній синхронізації звуку та зображення. 

Потужність для місій протягом цілого дня

Грайте весь день і навіть усю ніч завдяки акумулятору на 40 годин безперервної роботи. 

Простий овальний дизайн для керування без зусиль

Нашу гарнітуру INZONE H7 обладнано ергономічними кнопками керування та кільцевими регуляторами, тому ви можете легко змінювати функції та налаштовувати параметри під час гри. 

Елементи керування з лівого боку

На лівій чашці розташовано основні елементи керування, зокрема регулятор гучності й вимикач мікрофона. Просто відкиньте мікрофон угору, щоб вимкнути його. Крім того, є підвісний мікрофон і USB-порт зі світлодіодним індикатором заряджання. 

Ліва чашка, на якій показано регулятор гучності, вимикач мікрофона, підвісний мікрофон і USB-порт
Права чашка, на якій показано розташування кнопок балансування гучності гри й чату, живлення та Bluetooth®
Елементи керування з правого боку

На правій чашці розташовано кнопку балансування гучності гри й чату, а також кнопки живлення та Bluetooth®.

Персоналізуйте ігровий процес

Наше комп’ютерне програмне забезпечення INZONE Hub дає змогу персоналізувати гарнітуру INZONE H7, зокрема налаштувати параметри звуку й апаратного забезпечення. За допомогою еквалайзера точно регулюйте звукові частоти відповідно до гри задля більшої чіткості й ефекту присутності.

Ідеальне поєднання з PlayStation 5®

Гарнітура INZONE H7 дає вам змогу чути імерсивний звук Tempest 3D AudioTech для ігор на консолі PlayStation® 5 із більшою просторовою виразністю. Бездоганно працює з консолями PlayStation®5 і спеціальними функціями PS5™ для покращеного занурення.

Екологічність

Наші вироби мають стильний дизайн і створені з турботою про довкілля. Компанія Sony прагне зменшити вплив своїх виробів і технологічних процесів на довкілля. Саме тому упаковка гарнітури INZONE H7 не містить пластику, і в ній використовуються лише перероблені матеріали та неткана целюлоза.

Три тарілки з екологічно чистими матеріалами
Зображення гарнітури, USB-трансивера та зарядного кабелю
Що в комплекті?

До комплекту гарнітури INZONE H7 входить зарядний кабель USB-C (1,5 м) і USB-трансивер.

Технічні характеристики та функції

Виявляйте супротивників із бездротовою ігровою гарнітурою Sony INZONE H7. З її зручністю та Просторовим звучанням 360 для ігор ви будете готові до будь-якої місії.
  • Просторове звучання 360 для ігор – точне виявлення, де перебуває суперник

  • Дуга на голову з м’якою підкладкою та гладкі нейлонові амбушури, що забезпечують комфортне носіння

  • Підвісний мікрофон для безперебійного спілкування з командою

  • Бездротове з’єднання за допомогою USB-трансивера та Bluetooth®

  • До 40 годин роботи від акумулятора

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля