INZONE H3 з мікрофоном зліва, вид збоку під кутом
INZONE H3 з мікрофоном зліва, вид спереду
INZONE H3 з мікрофоном зліва, вид збоку
INZONE H3 з мікрофоном зліва, вид під кутом
Кращий звук, більше перемог

Гарнітура INZONE H3 стильна, комфортна й забезпечує відмінну якість звуку. Технологія 360 Spatial Sound для ігор дає змогу чути ще точніше й виявляти цілі або супротивників швидше, ніж будь-коли. 

• Відмінна якість звуку

• Відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення

• Персоналізоване звучання з 360 Spatial Sound для ігор

• Налаштовувані параметри INZONE Hub

• Години комфортної гри

Реагуйте першими завдяки точному виявленню цілей

Почуйте їх, перш ніж вони побачать вас. 360 Spatial Sound для ігор і наші перевірені технології дають змогу визначати, де і як далеко супротивники. Навіть гравці, що ховаються в темряві чи за стінами, не зможуть довго залишатися непоміченими.

Зображення людини, яку оточують звукові хвилі, у навушниках Sony INZONE на фіолетовому фоні
Зображення людини, вид збоку, з мобільним телефоном над вухом. На екрані телефона показано вухо із синім сяйвом довкола
360 Spatial Sound для ігор

Технологія 360 Spatial Sound для ігор активується за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення INZONE Hub і використовує новий віртуалайзер, що перетворює багатоканальні аудіосигнали на об’ємний звук, як і задумано авторами гри

360 Spatial Sound Personalizer

З додатком для смартфонів 360 Spatial Sound Personalizer ви отримаєте об’ємний звук, оптимізований під форму ваших вух, для дійсно персоналізованого ігрового процесу.

Відкрийте для себе 360 Spatial Sound для ігор

Хочете отримати просторове звучання на своїх улюблених пристроях? Надіньте навушники й пориньте в нього. Визначайте точне розташування своїх суперників, чуйте кожен рух тощо.

Удосконалені технології оптимізують акустику

Ми розробили гарнітуру INZONE H3, щоб оживити ваш ігровий саундтрек. Симетричні акустичні елементи достатньо гнучкі, щоб зручно облягати голову будь-якої форми та розміру, і вони покращують якість звуку й точність розташування звуків у просторі.

Потужні басові частоти 

Звукові канали на корпусі гарнітури INZONE H3 контролюють і оптимізують відтворення низьких частот, забезпечуючи потужні баси, завдяки чому вибухи та двигуни звучать неймовірно реалістично. Почуйте виразність і глибину свого ігрового світу звідусіль.

Зображення кабелю ЦАП-підсилювача USB від Sony на білому фоні
Чистіший сигнал для кращої гри

Відчуйте новий рівень занурення в ігровий процес із ЦАП-підсилювачем USB, створеним спеціально для гарнітури INZONE H3. Високоякісний ЦАП-підсилювач USB має низьке співвідношення "сигнал – шум", що забезпечує кришталево чистий звук. Ви можете досягти точного позиціювання звуку, що виведе ваш ігровий процес на новий рівень у різних жанрах ігор, особливо в шутерах від першої особи.

Години комфортної гри

Гарнітуру INZONE H3 створено для оптимального комфорту, щоб ви могли грати тривалий час. Вона щільно прилягає та надійно фіксується з мінімальним тиском із боків, гарантуючи багатогодинне ігрове задоволення.

Ідеальне облягання голови

Широка та м’яка підкладка наголовної дуги рівномірно розподіляє вагу по голові, забезпечуючи комфорт під час тривалого використання.

Щільне прилягання до вух

Гладенькі нейлонові амбушури мають форму, яка мінімізує тиск на вуха завдяки оптимізації прилягання до голови. Цей надзвичайно комфортний матеріал амбушурів створено для стабільності та звукоізоляції.

Персоналізуйте ігровий процес

Наше комп’ютерне програмне забезпечення INZONE Hub дає змогу персоналізувати гарнітуру INZONE H3, зокрема налаштувати параметри звуку й апаратного забезпечення. За допомогою еквалайзера точно регулюйте звукові частоти відповідно до гри задля більшої чіткості й ефекту присутності.

Ведіть свою команду до перемоги завдяки чіткому звуку під час спілкування

Координуйте місії чітко та рішуче. Гнучкий відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення дає вам змогу без зусиль спілкуватися зі своєю командою в грі.

Підвісний мікрофон, сфокусований на голосі

Форма високоякісного підвісного мікрофона дає змогу підвести його ближче до рота, тому вас завжди чутимуть чітко. Оскільки мікрофон має однобічне спрямування, ваш голос уловлюватиметься чітко навіть під час найшаленіших моментів гри.

Зображення гарнітури INZONE H3 великим планом, на якому показано чашки та підвісний мікрофон, витягнутий вліво
Логотип сертифікації Discord
Сертифікація Discord

Гарнітура добре працює із сервісом голосового, відео- й текстового спілкування Discord для безперебійних розмов із друзями в голосовому чаті під час гри онлайн.

Простий овальний дизайн для керування без зусиль

Нашу гарнітуру INZONE H3 обладнано ергономічними кнопками керування та кільцевими регуляторами, тому ви можете легко змінювати функції та налаштовувати параметри під час гри. Регулятор гучності виступає над корпусом для зручного керування, а з’єднання кабелів надзвичайно надійні, тож можна не хвилюватися.

Елементи керування з лівого боку

На лівій чашці розташовано основні функції та елементи керування, зокрема регулятор гучності та підвісний мікрофон. До всіх них зручно отримувати доступ під час гри.

Зображення лівої чашки, на якому показано розташування регулятора гучності та підвісного мікрофона
Огляньте гарнітуру INZONE H3
Екологічність

Наші вироби мають стильний дизайн і створені з турботою про довкілля. Компанія Sony прагне зменшити вплив своїх виробів і технологічних процесів на довкілля. Саме тому упаковка гарнітури INZONE H3 не містить пластику, і в ній використовуються лише перероблені матеріали та неткана целюлоза.

Три тарілки з екологічно чистими матеріалами
Зображення гарнітури та USB AUDIO BOX
Що в комплекті?

До комплекту гарнітури H3 входить USB AUDIO BOX.

Технічні характеристики та функції

Готуйтеся до місій із дротовою ігровою гарнітурою Sony INZONE H3. Вона підтримує Просторове звучання 360, а тому ідеально підходить для гравців.
  • Просторове звучання 360 для ігор – точне виявлення, де перебуває суперник

  • Дуга на голову з м’якою підкладкою та гладкі нейлонові амбушури, що забезпечують комфортне носіння

  • Підвісний мікрофон для безперебійного спілкування з командою

  • Проста робота завдяки кільком кнопкам керування

  • Зміна налаштувань за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення INZONE Hub

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля