INZONE H9

Виявляй. Реагуй. Перемагай.

Загостріть чуття й готуйтеся діяти. Ігрова гарнітура INZONE H9 занурює вас у події завдяки просторовому звучанню та шумопоглинанню для неймовірно гострого чуття та швидких рефлексів. Виходьте за межі можливого: виявляйте супротивників, перш ніж вони побачать вас.

ІГРОВІ ГАРНІТУРИ

Бездротова ігрова гарнітура INZONE H9 із системою шумопоглинання

INZONE H9
Зображення Бездротова ігрова гарнітура INZONE H9 із системою шумопоглинання
Володар нагороди
Отримайте перевагу над суперниками завдяки системі шумопоглинання

Підсилюйте звучання й покращуйте свої результати за допомогою ігрової гарнітури INZONE H9. Завдяки технології 360 Spatial Sound для ігор і системі шумопоглинання нового рівня ви завжди будете на крок попереду, а комфортніша конструкція дає змогу грати довше. 

• Відмінна якість звуку

• Години комфортної гри

• Персоналізоване звучання з 360 Spatial Sound для ігор

• Відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення

• Ідеальне поєднання з PlayStation®5

• Система шумопоглинання

• Налаштовувані параметри INZONE Hub

Зображення білих і чорних навушників INZONE H5, знятих під різними кутами.
Зробіть свій вибір

Який із двох кольорів вам пасує найбільше: чорний чи білий? Хоч би який колір ви вибрали, щоб підкреслити свою індивідуальність, ви отримаєте відмінний звук і чудові можливості для ігор.

Огляньте гарнітуру INZONE H9
Загострене чуття, що змінює правила гри

Дізнайтеся, як наша бездротова ігрова гарнітура INZONE H9 із системою шумопоглинання та 360 Spatial Sound допомагає вам чути найтихіші звуки та реагувати першими під час місій.

Дійте першими завдяки точному виявленню цілей

Почуйте їх, перш ніж вони побачать вас. Завдяки 360 Spatial Sound для ігор і нашим перевіреним технологіям апаратного забезпечення ви можете визначати, де та як далеко перебувають ваші супротивники. Навіть гравці, що ховаються в темряві або за стінами чи перешкодами, не зможуть довго залишатися непоміченими.

Відкрийте для себе 360 Spatial Sound для ігор

Наша функція 360 Spatial Sound для ігор, яка активується за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення INZONE Hub, використовує новий віртуалайзер, що перетворює багатоканальні аудіосигнали на об’ємний звук, як і задумано авторами гри. Крім того, з додатком для смартфонів 360 Spatial Sound Personalizer ви отримаєте об’ємний звук, оптимізований під форму ваших вух, для дійсно персоналізованого ігрового процесу.

Відкрийте для себе 360 Spatial Sound для ігор

Хочете отримати просторове звучання на своїх улюблених пристроях? Надіньте навушники й пориньте в нього. Визначайте точне розташування своїх суперників, чуйте кожен рух тощо.

Удосконалені технології оптимізують акустику

Ми розробили гарнітуру INZONE H9, щоб оживити ваш ігровий саундтрек. Симетричні акустичні елементи достатньо гнучкі, щоб зручно облягати голову будь-якої форми та розміру, і вони покращують якість звуку й точність розташування звуків у просторі.

Автентичне відтворення кожного ігрового звуку

Мембрана гарнітури INZONE H9, у якій втілено наш досвід створення навушників для музики, має унікальну форму, що дає змогу точно відтворювати надзвичайно високі й автентичні низькі частоти для занурення в ігровий процес.

Потужні басові частоти 

Звукові канали на корпусі гарнітури INZONE H9 контролюють і оптимізують відтворення низьких частот, забезпечуючи потужні баси, завдяки чому вибухи та двигуни звучать неймовірно реалістично. Чуйте виразність і глибину свого ігрового світу звідусіль.

Години комфортної гри

Гарнітуру INZONE H9 створено для оптимального комфорту, щоб ви могли грати тривалий час. Вона щільно прилягає та надійно фіксується з мінімальним тиском із боків, гарантуючи багатогодинне ігрове задоволення.

Ідеальне облягання голови

Широка та м’яка підкладка наголовної дуги рівномірно розподіляє вагу по голові, забезпечуючи комфорт під час тривалого використання.

Щільне прилягання до вух

М’які шкіряні амбушури мають форму, яка мінімізує тиск на вуха завдяки оптимізації прилягання до голови. Цей надзвичайно еластичний матеріал амбушурів створено для комфорту, стабільності та звукоізоляції.

Тільки гра, жодних зайвих звуків

Гарнітура INZONE H9, обладнана системою шумопоглинання з кількома мікрофонами, не пропускає сторонніх звуків, як-от від обігрівачів, вентиляторів або будівництва. А технологія подвійного сенсора шумів, як у найкращих у своєму класі навушниках серії 1000X, приведе до перемоги.

Не пропустіть нічого важливого

Під час гри не пропускайте важливих звуків навколо, як-от телефонні дзвінки, дзвінки у двері або звертання до вас. Режим навколишнього звуку, як і в наших навушниках для музики, дає змогу миттєво перемикатися між шумопоглинанням і навколишнім звуком кнопкою на гарнітурі. 

Чоловік у гарнітурі INZONE H9 за столом із монітором і грою на екрані говорить із партнером на передньому плані праворуч
Ведіть свою команду до перемоги завдяки чіткому звуку під час спілкування

Координуйте місії чітко та рішуче. Гнучкий відкидний підвісний мікрофон із функцією вимкнення дає вам змогу без зусиль спілкуватися зі своєю командою в грі.

Підвісний мікрофон, сфокусований на голосі

Форма високоякісного підвісного мікрофона дає змогу підвести його ближче до рота, тому вас завжди чутимуть чітко. Оскільки мікрофон має двобічне спрямування, ваш голос уловлюватиметься чітко навіть під час найшаленіших моментів гри.

Зображення гарнітури INZONE H9 великим планом, на якому показано чашки та підвісний мікрофон, витягнутий вліво
Логотип сертифікації Discord
Сертифікація Discord

Гарнітура добре працює із сервісом голосового, відео- й текстового спілкування Discord для безперебійних розмов із друзями в голосовому чаті під час гри онлайн.

Грайте вільно – без дротів і майже без затримок

З нашою бездротовою ігровою гарнітурою INZONE H9 ви можете грати вільно, адже кабелі не заважатимуть. А оскільки вона має малу затримку, ви не пропустите жодної миті завдяки точній синхронізації звуку та зображення. 

Потужність для місій протягом цілого дня

Грайте весь день і навіть усю ніч завдяки акумулятору на 32 години безперервної роботи.

Простий овальний дизайн для керування без зусиль

Нашу гарнітуру INZONE H9 обладнано ергономічними кнопками керування та кільцевими регуляторами, тому ви можете легко змінювати функції та налаштовувати параметри під час гри. 

Елементи керування з лівого боку

На лівій чашці розташовано основні елементи керування, як-от регулятор гучності, кнопка перемикання шумопоглинання й режиму навколишнього звуку та вимикач мікрофона. Крім того, є підвісний мікрофон і USB-порт зі світлодіодним індикатором заряджання.

Ліва чашка: регулятор гучності, перемикач шумопоглинання й навколишнього звуку, вимикач мікрофона, підвісний мікрофон і USB-порт
Права чашка, на якій показано розташування кнопок балансування гучності гри й чату, живлення та Bluetooth®
Елементи керування з правого боку

На правій чашці розташовано кнопку балансування гучності гри й чату, а також кнопки живлення та Bluetooth®.

Персоналізуйте ігровий процес

Наше комп’ютерне програмне забезпечення INZONE Hub дає змогу персоналізувати гарнітуру INZONE H9, зокрема налаштувати параметри звуку й апаратного забезпечення. За допомогою еквалайзера точно регулюйте звукові частоти відповідно до гри задля більшої чіткості й ефекту присутності.

Ідеальне поєднання з PlayStation®5

Гарнітура INZONE H9 дає вам змогу чути імерсивний звук Tempest 3D AudioTech для ігор на консолі PlayStation® 5 із більшою просторовою виразністю. Бездоганно працює з консолями PlayStation®5 і спеціальними функціями PS5™ для покращеного занурення.

Екологічність

Наші вироби мають стильний дизайн і створені з турботою про довкілля. Компанія Sony прагне зменшити вплив своїх виробів і технологічних процесів на довкілля. Саме тому упаковка гарнітури INZONE H9 не містить пластику, і в ній використовуються лише перероблені матеріали та неткана целюлоза.

Три тарілки з екологічно чистими матеріалами
Зображення гарнітури, USB-трансивера та зарядного кабелю
Що в комплекті?

До комплекту гарнітури INZONE H9 входить зарядний кабель USB-C (1,5 м) і USB-трансивер.

Технічні характеристики та функції

Готуйтеся до перемоги з ігровою гарнітурою преміумкласу Sony INZONE H9. Завдяки Просторовому звучанню 360 для ігор звук буде підсилено для вашої місії.
  • Просторове звучання 360 для ігор – точне виявлення, де перебуває суперник

  • Дуга на голову з м’якою підкладкою та амбушури із синтетичної шкіри, що забезпечують комфортне носіння

  • Подвійний сенсор шумів вимикає навколишні звуки

  • Режим навколишнього звуку – чуйте важливі звуки довкола

  • Підвісний мікрофон для безперебійного спілкування з командою

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля