α7S III

Швидке втілення ваших ідей

Блискавична швидкість, висока чутливість і наднизький рівень шуму роблять серію S новим взірцем для створення повнокадрових фільмів. Ці вироби підтримують зйомку у форматі 4K з розширеним динамічним діапазоном, вражаючим фокусуванням і надзвичайно ефективною стабілізацією зображення. Нові творчі можливості чекають на вас.

Доступне нове програмне забезпечення.
Для новаторів візуального мистецтва

Камери α7S III втілюють новий стандарт для кінорежисерів завдяки надзвичайним можливостям для зйомки повнокадрових фільмів, серед яких висока чутливість (розширений діапазон ISO до 409 600), 15-позиційний розширений динамічний діапазон, формат 4K 120p, швидке й надійне автофокусування й надпотужна стабілізація зображення.

Зображення виробу
Широкі можливості для творчості
Зразок зображення
Неперевершена якість відеозйомки
Зразок зображення
Революція у світі зйомки
Зразок зображення
Удосконалені функції для фотозйомки
Зображення використання
Ефективний робочий процес
Широкі можливості для творчості
Ілюстрація
Великі пікселі для високої чутливості й низького рівню шумів

Нова повнокадрова матриця Exmor RTM CMOS 12,1 Мп із заднім підсвічуванням має інноваційну технологію захоплення світла та покращену розводку й оптимізацію виходу. Це забезпечує вдвічі вищу швидкість зчитування й відмінну якість у всьому діапазоні чутливості, 15-кроковий розширений динамічний діапазон і зменшений ефект зсуву затвора, а також фазове автофокусування у фокальній площині.

Процесор обробки зображень BIONZ XRTM, потужніший у 8 разів

Окрім передової надзвичайно швидкої матриці, камера має новий механізм обробки зображень BIONZ XR, потужніший у 8 разів. Архітектура механізму орієнтована на майбутнє, тому він забезпечує високу якість фотографій і відео, а також значно покращує відгук інтерфейсу камери.

Ілюстрація
Неперевершена якість відеозйомки
Вражаюче автофокусування навіть у форматі 4K 120p

Нова повнокадрова матриця Exmor R і революційний процесор BIONZ XR забезпечують завжди активне автофокусування з неймовірною деталізацією в часі й просторі та якісні відео 4K навіть із частотою 120 кадр./с та при сповільненому відтворенні. Отримуйте вражаючі результати з роздільною здатністю й глибиною різкості, які надає лише повнокадрова матриця.

Зразок зображення
10-бітна глибина кольору й субдискретизація 4:2:2

Підтримка зйомки з 10-бітною глибиною кольору та колірною субдискретизацією 4:2:2 значно розширює можливості градації кольорів, обробки й композитингу зображень.

Ілюстрація
Підтримка кодування All-Intra

На додаток до Long GOP, тепер камера підтримує метод стиснення All-Intra, який окремо кодує кожен кадр із бітрейтом до 600 Мбіт/с. Завдяки цьому можна точніше знімати складні рухи й записувати на внутрішні та зовнішні носії, а також ефективніше редагувати відео.
[1] All-Intra (All-I) [2] Long GoP [3] Group of Pictures

Ілюстрація
Висока якість і менші файли у форматі XAVC HS

Новий формат запису XAVC HS використовує кодування HEVC/H.265, забезпечуючи вдвічі ефективніше стиснення, ніж із кодуванням AVC/H.264. Це зменшує розміри файлів, зберігаючи високу якість зображень.

Визнана чутливість із розширеним діапазоном ISO 409 600

Відмінна чутливість виробів цієї серії сягає нових висот із розширеним діапазоном ISO 80–409 600 для відео (стандартний діапазон 80–102 400). Завдяки покращеному захопленню світла й оптимізації виводу ця повнокадрова матриця 12,1 Мп забезпечує низький рівень шумів по всьому діапазону чутливості. Це дає змогу знімати вдалі кадри навіть у майже повній темряві.

Зразок зображення
Зразок зображення
Кінематографічні кольори рівня професійних камер із S-CinetoneTM

Дизайн S-Cinetone від Sony, успадкований від Cinema Line FX9 і камер CineAlta, як-от VENICE, дає змогу досягти кінематографічних кольорів безпосередньо в камері. S-Cinetone оптимізовано для відтворення природних відтінків шкіри й кольорів середнього діапазону з м’яким спаданням підсвічування для вражаючого зображення об’єктів без градації під час обробки відзнятого матеріалу.

Зразок зображення
Гама-крива S-Log3 й колірний простір S-Gamut3.Cine

Гама-крива S-Log3 й колірний простір S-Gamut3.Cine, які використовуються в професійних відеокамерах, забезпечують ширший динамічний діапазон і полегшують корекцію кольору на етапі обробки зображень. 

Ілюстрація
Профіль HLG (Hybrid Log-Gamma)

HLG (Hybrid Log Gamma) спрощує роботу над проектами у форматі HDR. Безпосередньо на камері можна створювати відео з плавною градацією та 10-бітною глибиною кольору для телевізорів BRAVIA, які підтримують формат HLG.
[1] Гнучкість для точної обробки зображення (потребує градації кольору)
[2] Миттєве якісне зображення (без градації кольору)

Зразок зображення
Покращення якості зображення

Новий механізм обробки зображень BIONZ XR покращує відтворення кольорів при різних джерелах світла, забезпечує природну градацію відтінків і спадання освітленості та зменшує ефект зсуву затвора.

Зображення виробу
Передавання 16-бітних файлів RAW через HDMI

Для інтенсивних професійних проектів доступне передавання файлів у 16-бітному форматі RAW на сумісні зовнішні записувальні пристрої через з'єднання HDMI. Водночас файли XAVC HS 4K, XAVC S 4K або XAVC S-I 4K і проксі-файли записуються на камеру.

Зображення використання
Ефективне редагування із записом проксі-файлів

Під час зйомки відео 4K з високим бітрейтом камера може зберігати проксі-файли меншого розміру у форматі HD (з глибиною кольору 8 або 10 біт). Це знижує навантаження на комп'ютер і прискорює обробку до підготовки фінальних матеріалів у форматі 4K.

Революція у світі зйомки
Зразок зображення
Точне й надійне швидке гібридне автофокусування

Автофокусування в широкій площині застосовує технології розумного відстеження й визначення фази на матриці, яке охоплює майже весь кадр. Ця точна й надійна технологія ідеально поєднується з високоякісними об’єктивами E-mount, навіть під час зйомки рухомих об'єктів із малою глибиною різкості у форматі 4K і з частотою кадрів 120p.

Потужне налаштування фокуса для зйомки соло

Втілюйте будь-які творчі задуми для зміни фокуса та виділення різних частин кадру, вибираючи з 7 рівнів швидкості переходу автофокусування та 5 рівнів чутливості до зсуву об'єкта зйомки. Автофокусування можна тимчасово ввімкнути одним дотиком навіть у режимі ручного фокусування.

Зразок зображення
Автофокусування на очах у реальному часі для відео

Автофокусування на очах у реальному часі із засобами штучного інтелекту працює на 30% точніше для зйомки в профіль або коли обличчя частково закрите. Надійне відстеження очей дає змогу зосередитися на композиції навіть за малої фокусної глибини. 

Зображення використання
Відстеження в реальному часі та сенсорне керування

Під час відстеження в режимі реального часу аналізуються колір, текстуру й глибину зображення, а також дані про обличчя об'єкта зйомки. Функція відстеження дотиком дає змогу автоматично відстежувати об'єкт, якого торкнулися на LCD-екрані. 

Ілюстрація
Вбудована система стабілізації зображення за 5 осями

Високоточний стабілізатор зображення й гіроскоп забезпечують оптичну стабілізацію зображення за 5 осями.
[1] Обертання [2] Колові рухи [3] Нахил

Активний режим для ручної зйомки

Новий активний режим  покращує стабілізацію відеозйомки. Щоб зберегти якість зображення, механізм BIONZ XR точно вимірює тремтіння камери й компенсує його оптично. Це забезпечує стабільність ручної зйомки в умовах, у яких неможливо використовувати підвісний стабілізатор, як-от на ходу, і для зйомки з роздільною здатністю 4K.

Переваги об’єктивів Sony для відеозйомки

Дізнайтеся про чотири унікальні переваги об’єктива Sony E-mount для відеозйомки. Поєднання об’єктивів і камер Sony покращує можливості зйомки.

Зображення виробу
Цифровий аудіоінтерфейс для чіткого звукозапису

До багатоінтерфейсного роз’єму додано цифровий аудіоінтерфейс, який забезпечує прямий 24-бітний вхід і 2-канальний звук 48 кГц/16 біт, а з використанням комплекту адаптерів XLR-K3M – 2-канальний звук 48 кГц/24 біт і 4-канальний звук 48 кГц/24 біт.

Ілюстрація
Ефективне розсіювання тепла для надійної зйомки

Стабілізатор зображення обладнано унікальним Σ-подібним графітовим радіатором Sony. Він у 5 разів ефективніше розсіює тепло під час тривалої зйомки, не впливаючи на стабілізацію зображення.

Зображення виробу
Комфортна відеозйомка

У відповідь на відгуки професійних користувачів кнопка MOVIE тепер розташована на верхній панелі, щоб забезпечити краще керування під час зйомки в будь-якому положенні. Також оптимізовано порядок і швидкість вибору режимів за допомогою диска.

Удосконалені функції для фотозйомки
Зразок зображення
Висока чутливість ISO

Завдяки стандартному діапазону ISO 80–102 400 (із розширеним діапазоном 40–409 600 для фотозйомки) камера α7S III відкриває неймовірні можливості для творчості. Нова матриця й алгоритми обробки зображень забезпечують ще чистіші знімки та природніші текстури, ніж попередня модель α7S II, навіть під час зйомки в майже повній темряві.

Зразок зображення
Швидке гібридне автофокусування під час фотозйомки

α7S III має систему швидкого гібридного автофокусування з 759 фазовими сенсорами у фокальній площині та 425 точками визначення контрастності майже по всій області зображення. Камера швидко знаходить і точно відстежує об’єкт у будь-якій точці кадру.

Зразок зображення
Виняткові функції серійної зйомки

Вибирайте механічний або електронний затвор для серійної зйомки з відстеженням для автофокусування чи автоекспозиції з частотою 10 кадр./с. Серія з понад 1000 кадрів у нестиснутому форматі RAW дає змогу закарбувати кожен вирішальний момент.

Зразок зображення
Чутливе автофокусування за слабкого освітлення

Завдяки покращеному алгоритму автофокусування камера α7S III забезпечує автофокусування в умовах слабкого освітлення – навіть до рівня EV-6, коли об'єкти зйомки майже не видно неозброєним оком.

Зразок зображення
Нові матриця та процесор для якісніших фотографій

Новітні матриця зображення й механізм обробки зображень покращують відтворення кольорів, зокрема відтінків шкіри, і деталей текстури на фотографіях. 

Зразок зображення
Новий формат HEIF і режими HLG для зйомки

Підтримка формату HEIF забезпечує вищу якість знімків і ефективніше стиснення порівняно з форматом JPEG, а також 10-бітну глибину кольору. Підтримується фотозйомка з розширеним динамічним діапазоном у режимі HLG для перегляду на сумісних телевізорах.

Ефективний робочий процес
Зображення виробу
Два гнізда для карт пам’яті та підтримка стандарту CFexpress Type A

Обидва гнізда для карт підтримують як надшвидкі карти CFexpress Type A, які забезпечують швидке записування й очищення буфера, так і карти SDXC UHS-II. Підтримується паралельне й "естафетне" записування.

Зображення виробу
LCD-монітор зі змінним кутом для зручної відеозйомки

Сенсорний екран типу 3,0 зі змінним кутом і роздільною здатністю 1,44 млн точок має конструкцію з відкритим боком, яка забезпечує гнучкість розташування й покращену видимість у разі кріплення на підвісному стабілізаторі чи інших пристроях.

Ілюстрація
Електронний видошукач на 9,44 млн точок

За роздільною здатністю, контрастністю й точністю кольорів новий електронний видошукач не має рівних у своєму класі. Він також забезпечує найкраще у світі збільшення 0,9x, поле огляду з кутом 41° за діагоналлю й високу точку огляду (25 мм).

Покращена керованість

Структуру меню вдосконалено з урахуванням відгуків від професійних фотографів і відеооператорів. Налаштування камери тепер інтуїтивно зрозуміліші, а сама камера краще реагує на зміни налаштувань.

Зображення використання
Нова структура меню

Структуру меню переглянуто й покращено відповідно до відгуків найвибагливіших професійних користувачів. Тепер у ньому простіше орієнтуватися й розрізняти елементи з першого погляду.

Зображення використання
Інтуїтивно зрозуміле керування дотиком

Екраном меню можна керувати дотиком, а екран відтворення підтримує жести проведення й розведення пальцями для зміни масштабу. Також покращено керування функціями дотиком під час зйомки.

Зображення використання
Сумісність із Wi-Fi 5 ГГц

Підключення до Wi-Fi® із частотою 5 ГГц, а також 2,4 ГГц, забезпечує дистанційне керування зйомкою, бездротовий попередній перегляд і швидке й надійне передавання фотографій і відео.

Зображення використання
Дротове підключення LAN

Для високошвидкісного передавання даних у середовищі, де можуть виникати перешкоди, передбачено дротове підключення LAN за стандартом 1000BASE-T. Достатньо підключити сумісний кабель USB-Ethernet до порту USB Type C®, яким обладнано камеру.

Зображення використання
Дистанційна зйомка й попередній перегляд

Дротове або бездротове дистанційне керування зйомкою доступне на комп’ютері або на пристрої з установленою програмою Imaging Edge MobileTM, що забезпечує ефективну роботу в складних умовах.

Зображення використання
Imaging Edge DesktopTM

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування процесом зйомки з пакетом програм Imaging Edge Desktop. Remote дає змогу керувати зйомкою та контролювати процес на екрані комп’ютера, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Зображення використання
Capture One для Sony

Безкоштовна відзначена нагородами програма Capture One Express (для Sony) дає змогу обробляти дані RAW і зручно керувати файлами. Доступна також програма Capture One Pro (для Sony), яка містить більше засобів редагування й підтримує тетеринг.

Ілюстрація
Imaging Edge™ Webcam

З програмою Imaging Edge Webcam можна використовувати камеру Sony як першокласну веб-камеру для різних завдань, зокрема якісних трансляцій у реальному часі та конференцій.

Завантажити буклет
Завантажити буклет

Технічні характеристики та функції

Камера α7S III, призначена для професіоналів, втілює сильні сторони серії S, як-от високу чутливість і широкий динамічний діапазон, і пропонує функції професійного рівня – удосконалене автофокусування, оптичну стабілізацію зображення та записування у форматі 4K 120p. У компактному корпусі міститься новий потужний процесор, який розширює ваші можливості для творчості.
  • Нова CMOS-матриця Exmor RTM із роздільною здатністю 12,1 мегапікселя і заднім підсвічуванням

  • Новий процесор обробки зображень BIONZ XR, що працює у 8 разів швидше

  • Відеозйомка у форматі 4K 120p, можливість записування в 10-бітному форматі з колірною субдискретизацією 4:2:2

  • Швидке гібридне автофокусування з 759 точками для визначення фази й удосконалене автофокусування на очах у режимі реального часу

  • Вбудована система оптичної стабілізації зображення за 5 осями, активний режим для відео

Тип сенсора
Повнокадрова 35-міліметрова CMOS-матриця Exmor R (35,6 x 23,8 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
Приблизно 12,1 мегапікселя
Чутливість ISO
Фото: ISO 80–102 400 (із можливістю розширення до ISO 40–409 600). Відео: еквівалент ISO 80–102 400 (із можливістю розширення до ISO 409 600).
Ресурс батареї (фото)
Приблизно 510 знімків із видошукачем або приблизно 600 знімків із LCD-екраном (стандарт CIPA)
Тип видошукача
1,6-см електронний видошукач (типу 0,64) (кольоровий)
Тип монітора
TFT 7,5 см (тип 3,0)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Огляди та нагороди

Думка користувачів