КАМЕРИ ЗІ ЗМІННИМИ ОБ’ЄКТИВАМИ

Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C

ILCE-6500 / ILCE-6500Z
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C

Лише корпус

ILCE-6500

Немає інформації про ціну

Корпус + об'єктив зі збільшенням 16-70 мм

ILCE-6500Z

Немає інформації про ціну

Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C
Зображення Першокласна камера α6500 з об’єктивом E-mount і сенсором APS-C

Функції

CMOS-сенсор зображення Exmor™ із роздільною здатністю 24,2 Мп

Камера α6500 обладнана сенсором зображення APS-C з ефективною роздільною здатністю приблизно 24,2 Мп, з тонкою розводкою та великою ділянкою фотодіодного субстрату для кращої світлочутливості. У поєднанні з процесором BIONZ X™ сенсор зображення забезпечує роботу в діапазоні ISO 100–51 200 із низьким рівнем шуму. Завдяки застосуванню в сенсорі прошарку мідної розводки з високою провідністю камера підтримує зйомку відео у форматах 4K і Full HD зі швидкістю 120 кадр./с (100 кадр./с).

Система фазового автофокусування з 425 точками й технологією стеження за об’єктами

Використання 425 щільно розташованих точок фазового автофокусування у фокусній площині забезпечує широке охоплення, тож камера α6500 точно, ефективно й надійно фокусується на будь-яких об’єктах по всій площині кадру. Крім того, камера точно фокусується на рухомих об’єктах і відстежує траєкторію їх руху в межах кадру. (1) Автофокусування із визначенням фази (425 точок) (2) Автофокусування із визначенням контрастності (169 точок)

Швидке гібридне автофокусування для фото- й відеозйомки

Камера α6500 має найшвидшу у світі систему автофокусування (0,05 с). Така швидкість стала можливою завдяки системі швидкого гібридного автофокусування та процесору BIONZ X, що надзвичайно ефективно й точно обробляє інформацію. Вони забезпечують неперевершено швидке й точне автофокусування та ефективне стеження за об’єктами під час фото- й відеозйомки. (1) Точка фокусування (2) Контрастне автофокусування (3) Фазове автофокусування

Безперервна зйомка зі швидкістю 11 кадр./с (Hi+), безперервна зйомка з переглядом у режимі реального часу зі швидкістю 8 кадр./с (Hi)

Отримуйте чіткі знімки рухомих об’єктів, виконуючи високошвидкісну безперервну зйомку зі швидкістю до 11 кадр./с (режим Hi+). Або використовуйте один із трьох режимів безперервної зйомки зі швидкістю до 8 кадр./с (Hi) з одночасним переглядом в електронному видошукачі або на РК-дисплеї практично без затримки, як під час використання оптичного видошукача. 

Величезний буфер пам’яті: до 307 зображень (прибл. за 36 с) під час безперервної зйомки

Швидша внутрішня обробка та буфер пам’яті більшої ємності дають можливість робити до 307 знімків (прибл. за 36 с) під час високошвидкісної безперервної зйомки. 

Вбудована система стабілізації зображення за 5 осями

У моделі α6500 компенсуються п’ять типів тремтіння камери, тому фотографії та відео виходять чіткішими. Новий високоточний гіросенсор забезпечує ефект стабілізації зображення, еквівалентний скороченню витримки на 5 кроків. Камера підтримує збільшення віддалених об’єктів, зйомку великим планом, нічну зйомку та багато інших можливостей, максимально усуваючи розмиття внаслідок тремтіння. (1) Обертання (2) Нахил (3) Колові рухи

Інтуїтивне фокусування дотиком навіть під час перегляду через видошукач

Завдяки функції фокусування дотиком вибрати точку фокусування значно простіше: потрібно лише торкнутися її пальцем на сенсорному РК-екрані. А з функцією сенсорної панелі можна плавно посунути точку фокусування, проводячи пальцем по сенсорному екрану, навіть під час перегляду у видошукачі.

Зйомка відео 4K

Відеозйомка 4K у форматі "Супер 35 мм" з повним зчитуванням пікселів без групування дає змогу зберігати приблизно у 2,4 разу більше інформації, ніж зазвичай потрібно для 4K (QFHD: 3840 x 2160). Такий обсяг даних фактично відповідає вимогам для формату 6K, тож вони забезпечують виняткову роздільну здатність зображень 4K.

OLED-видошукач XGA Tru-Finder™

Камеру α6500 обладнано видошукачем XGA OLED Tru-Finder, що забезпечує високу контрастність, роздільну здатність і чудову чіткість зображення. Завдяки деталізованому відтворенню темних і світлих ділянок досягається чіткість і плавність зображення, а стежити за об’єктами дуже легко. Видошукач можна використовувати з частотою 120 кадр./с (100 кадр./с) або 60 кадр./с (50 кадр./с). 

Очі завжди у фокусі

Помітно точніше автофокусування на очах (доступне в режимі AF-C) забезпечує розпізнавання очей об’єкта, навіть якщо він рухається. Цей надійний інструмент особливо корисний під час портретної зйомки, гарантуючи успішне фокусування та високу якість фото.

АФ із фіксацією

Ця функція автоматично утримує фокус на рухомому об’єкті. Просто слідкуйте, щоб об’єкт залишався у визначеній області фокусування. Якщо об’єкт вийшов за межі області зйомки, камера розпізнає його й відновить роботу в режимі автофокусування з фіксацією, щойно об’єкт знову з’явиться на екрані.

Затвор протестовано на тривалість роботи: здійснено приблизно 200 000 циклів зйомки з низькою вібрацією

Отримуйте чіткіші знімки внаслідок зменшенню рівня вібрації в тихому витривалому затворі, якого вистачить мінімум на 200 000 кадрів. Ці переваги досягаються за допомогою механізмів гальмування, що спрацьовують наприкінці циклу закривання задньої шторки затвора, і еластичного амортизуючого матеріалу. Зменшення вібрації також покращує роздільну здатність сенсора зображення.

Удосконалена система обробки зображення

Процесор BIONZ X працює на базі нової системи високорівневої інтеграції в інтерфейсі. Алгоритм обробки зображень, оптимізований для сенсора зображення, забезпечує покращене відтворення текстури й додаткову чіткість зображення з мінімальним рівнем шуму, зокрема в зоні середньої та високої чутливості.

Прискорена та сповільнена зйомка

Камера підтримує сповільнену зйомку до 5x і прискорену зйомку до 60x у якості Full HD зі швидкістю до 50 Мбіт/с. Виберіть одне з восьми значень швидкості в діапазоні 1–120 кадр./с (до 100 кадр./с) або один із форматів запису: 24p, 30p (25p) або 60p (50p). Відео, відзняте в режимі сповільненої або прискореної зйомки, можна відтворити одразу без додаткової обробки відзнятого матеріалу на комп’ютері.

Фазове автофокусування у фокусній площині для об’єктивів A-mount 

Камера α6500 підтримує фазове автофокусування у фокусній площині, навіть коли об’єктив A-mount прилаштовано за допомогою адаптера для кріплення LA-EA3 від Sony. Тому ви зможете скористатися всіма перевагами такого автофокусування з неймовірно широким охопленням (425 точок), а також насолодитися швидким і плавним фокусуванням під час зйомки з об’єктивом E-mount або іншими об’єктивами. (1) Об’єктиви A-mount

АФ у збільшувачі фокусування

Можна використовувати автофокус, навіть збільшуючи обрану область зображення у видошукачі або на LCD-екрані – наприклад, для кращого налаштування фокусу. Ця функція чудово підходить для макрозйомки, де точне фокусування є ключовим.

Функції Gamma Display Assist і "Зебра"

Функція Gamma Display Assist дає змогу записувати зображення з настройками гами S-Log, що забезпечують природну контрастність. Гами S-Log2 та S-Log3 перетворюються на гаму ITU709 (800%) для перегляду знімків або перевірки фокусування на збільшеному зображенні на РК-екрані або у видошукачі. Функція "Зебра" спрощує керування витримкою, особливо під час зйомки з настройками гами S-Log. Установіть рівень яскравості відеосигналу від 0 до 109%, задайте діапазон від +10% до –10% від значення яскравості. А потім за допомогою функції "Зебра" можна виявити ділянки зображення, рівень яскравості яких буде в цьому діапазоні.

Зйомка S-Gamut/S-Log

Зйомка в режимах S-Gamut і S-Log забезпечує широкі можливості для градації кольорів під час обробки відзнятого матеріалу. Криві гама-корекції S-Log3 та S-Log2 мають широкий динамічний діапазон (до 1300%) для зменшення ефектів засвічення та занадто темних ділянок. Камера α6500 також забезпечує вражаючу широту настройок гами S-Log3 з 14 кроками. Камера працює з колірними просторами S-Gamut, S-Gamut3 та S-Gamut3. Кінематографічний кольоровий простір від Sony. УВАГА: Градація кольорів S-Log2 та S-Log3 базується на обробці фотографій.

Термінали для розширення можливостей з’єднання

Камера підтримує лінійний вхід від професійних аудіопристроїв із роз’ємом XLR. Для цього знадобиться комплект адаптера XLR (XLR-K2M/XLR-K1M), що продається окремо та слугує для підключення різних типів мікрофонів професійного класу. Камера підтримує чистий вихід HDMI для виведення фільмів у форматі 4K і Full HD без стиснення на зовнішній записувальний пристрій або монітор. 

Стійкість до пилу і вологи 

Пило- й водонепроникність камери забезпечують щільно закриті отвори довкола кнопок і коліщаток, а також двошарова захисна конструкція, що міцно з’єднує панелі й компоненти.

Міцний корпус із магнієвого сплаву та надійне кріплення об’єктива

Внутрішні елементи, задня, верхня й передня кришки моделі α6500 виконані з магнієвого сплаву. У поєднанні з компактною формою камери це забезпечує необхідну міцність і надійність конструкції та робить її особливо придатною для використання в складних умовах зйомки. Міцне й жорстке кріплення об’єктива розраховане на повсякденне використання камери з різними типами об’єктивів, зокрема великими й важкими телеоб’єктивами.

Безшумна зйомка

Режим безшумної зйомки розкриває затвор без звуку навіть під час безперервної зйомки зі швидкістю прибл. 3 кадр./с. з відстеження АФ/АЕ, тому він стає у нагоді під час зйомок подій у приміщенні, на природі та в інших ситуаціях, коли тиша є необхідною. Щоб вмикати/вимикати цей режим більш інтуїтивно і просто, призначте її до кнопки з можливістю призначення функції.

Простіший пошук з новим інтерфейсом меню 

Змінено організацію елементів меню. Назва вибраної групи відображається у верхній частині екрана, а кожна вкладка має свій колір. Тому можна швидко вибирати потрібні елементи меню, а змінювати настройки зручно навіть під час зйомки. 

Можливість вказання імені файлу

Назви файлів зображень стандартно починаються із символів "DSC", проте в настройках камери можна призначити будь-які інші три символи. Це спрощує організацію файлів і особливо зручно для роботи над різними проектами з кількома камерами.

Програми для фотоапаратів у службі PlayMemories™

Робіть свої знімки виразнішими за допомогою служби завантаження програм PlayMemories Camera Apps, з якою можна додавати нові функції камери. Скористайтеся програмою Time-lapse для запису й поєднання кадрів, знятих з інтервалами, Smart Remote Control для керування настройками зі смартфона або планшета, Sky HDR (зображення з високим динамічним діапазоном), Star Trail, Liveview Grading, Smooth Reflection і багатьма іншими програмами. Примітка. Доступність послуг залежить від регіону.

Посилання на дані про місцезнаходження

Після створення пари через Bluetooth® між камерою та програмою Imaging Edge Mobile, установленою на сумісному смартфоні або планшеті, камера може отримувати з нього дані про розташування та записувати їх. Дані про розташування можуть також використовуватися для перевірки налаштувань дати, часу й розташування камери.

Дізнатися більше

Дистанційне керування одним дотиком/Поширення одним дотиком

Використовуйте смартфон або планшет як пульт дистанційного керування або як видошукач за допомогою функції дистанційного керування одним дотиком. Надсилайте фотографії та відео на свій пристрій одним дотиком, щоб опублікувати їх у соціальних мережах. Просто встановіть програму Imaging Edge Mobile через Wi-Fi на свій пристрій Android із підтримкою технології NFC, а потім торкніться пристроєм камери, щоб об’єднати їх у пару. Немає NFC? Не проблема, адже об’єднати пристрої в пару можна за допомогою нової функції підтримки QR-кодів.

Дізнатися більше

Capture One (для Sony)

Capture One Express (для Sony) – це безкоштовна відзначена нагородами програма для обробки зображень. Вона забезпечує легке керування файлами зображень і потужні засоби редагування, зокрема створення високоякісних знімків із формату RAW. Придбайте Capture One Pro (для Sony), що забезпечує розширений набір інструментів редагування та підтримує тетеринг.

Безкоштовне завантаження (на веб-сайті Phase One)

Додаткові функції в режимі автоматичної витримки

Окрім багатосегментного, центрозваженого й точкового вимірювання експозиції, камера підтримує інші режими. До них належать режим вимірювання за світлими ділянками, що допомагає уникнути спотворень у найсвітліших частинах кадру, і режим середнього значення, у якому використовуються дані з усього зображення, щоб забезпечити стабільну автоекспозицію в разі зміни кутів та інших умов зйомки. Окрім того, коли для параметра [Область фокусування] вибрано значення [Гнучкий точковий режим] або [Розширений гнучкий точковий режим], точку вимірювання можна закріпити в області фокусування, вибравши один із варіантів: "Центр" або "Зв’язок із точкою фокуса". Стандартне значення експозиції можна встановити окремо для кожного режиму вимірювання та скоригувати на величину від –1 до +1 зупинки з кроком 1/6 зупинки.

Налаштування пріоритету в режимі автоматичного балансу білого

Під час використання автоматичного балансу білого з освітленням від лампи розжарювання або інших подібних джерел світла можна встановити один із пріоритетів кольору: [Стандартний], [Оточення] або [Білий]. Параметр [Оточення] відповідає теплій гамі кольорів, а [Білий] точно відтворює відтінки білого.

Удосконалена функція дистанційного керування камерою

Підключивши камеру до комп’ютера, можна використовувати дистанційне керування для зйомки або налаштування параметрів камери з комп’ютера. Це підключення забезпечує також можливість зберігати фотографії одночасно на камері й на комп’ютері, щоб переглядати їх, не перериваючи дистанційного керування зйомкою. Додано можливість надсилати на комп’ютер тільки файли JPEG (а не обидва формати JPEG і RAW), завдяки чому зменшується обсяг передавання даних і фотографії можна переглядати майже миттєво.

Сумісний з iMovie і Final Cut Pro X

Цей виріб сумісний із Final Cut Pro X та iMovie.

Пакет програм Imaging Edge™: Remote, Viewer і Edit

Відкрийте для себе новий рівень обробки зображень і керування зйомкою з пакетом програм Imaging Edge для комп’ютера. Remote дає змогу віддалено керувати зйомкою, Viewer – швидко переглядати, оцінювати й вибирати знімки з великих колекцій, а Edit – створювати високоякісні фінальні знімки з файлів Sony RAW.

Дізнатися більше

Характеристики

Професійна камера α6500 зі змінним об’єктивом і сенсором APS-C, обладнана системою автофокусування, що не має аналогів за швидкістю роботи; точне автофокусування та стеження за об’єктом зйомки завдяки великій кількості щільно розташованих точок фазового автофокусування; збільшений буфер пам’яті для безперервної зйомки зі швидкістю до 11 кадр./с (Hi+); оптична стабілізація зображення за 5 осями; контроль фокусування за допомогою сенсорного екрана.
  • Найшвидше автофокусування (0,05 с ) з 425 точками фазового автофокусування

  • Вбудована система стабілізації зображення за 5 осями

  • CMOS-сенсор Exmor™ із роздільною здатністю 24,2 Мп і винятковою світлочутливістю

  • Процесор BIONZ X™ для неперевершеної деталізації зображення

  • Запис відео 4K з повним зчитуванням пікселів або без групування пікселів

Підтримка об'єктивів
Об'єктиви E-mount від Sony
Тип сенсора
Сенсор Exmor® CMOS типу APS-C (23,5 x 15,6 мм)
Кількість пікселів (ефективна)
Прибл. 24,2 мегапікселя
Чутливість ISO (рекомендований показник експозиції)
Фото: ISO 100–25 600 (можна встановити розширений діапазон ISO: до 51 200), АВТО (ISO 100–6400, можливість вибору нижньої та верхньої границь). Відео: еквівалент ISO 100–25 600, АВТО (ISO 100–6400, можливість вибору нижньої та верхньої границь)
Ресурс батареї (фото)
Приблизно 310 знімків із використанням видошукача або приблизно 350 знімків із використанням РК-дисплея (стандарт CIPA)
Тип видошукача
Кольоровий електронний видошукач 1,0 см (типу 0,39) з екраном XGA OLED
Тип монітора
7,5-см (тип 3,0), TFT, широкого типу

Що в комплекті

Акумуляторна батарея NP-FW50, Адаптер змінного струму: AC-UUD12, Ремінь через плече, Кришка для корпуса, Кришка гнізда для аксесуарів, Кришка видошукача, Кабель micro-USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів