Камери

Псевдодзеркальні фотоапарати

Отримуйте кращі фото кожного разу завдяки нашим псевдодзеркальним фотоапаратам. Дізнайтеся, як наш асортимент допомагає отримати максимум переваг від кожного кадру, та оберіть модель, що підходить Вам.

Отримуйте більше переваг від кожного знімка

Насолодіться характеристиками псевдодзеркального фотоапарата Sony. Наші моделі оснащено великим сенсорами Exmor® та надзвичайно швидкими процесорами зображення BIONZ X™, що забезпечують чисті зображення, які вибухають розмаїттям насичених кольорів.

Дизайн псевдодзеркального фотоапарата від Sony
Зображення, зняте псевдодзеркальним фотоапаратом від Sony
Відкрийте для себе новий рівень деталізації

Завдяки покращеному динамічному діапазону, зниженим рівням шумів і відмінній ефективності за слабкого освітлення Ваші знімки зберігатимуть чистоту та різкість. Покращена розподільча здатність дозволяє закарбовувати саме те, що Ви бачите.

Завжди чисті кадри

Наші сенсори Exmor® CMOS із заднім підсвічуванням захоплюють більше деталей, не втрачаючи якість. Текстури збагачуються завдяки високошвидкісному процесору зображення BIONZ X™, який знижує рівень шумів і робить кадри яскравими та чистими.

Процесор псевдодзеркального фотоапарата від Sony
Об'єктиви для псевдодзеркальних фотоапаратів від Sony
Беріть свій фотоапарат під повний контроль

Асортимент різних об'єктивів A-mount і E-mount дозволить знайти ідеальні параметри для різних умов зйомки. Сонячні дні чи пізній захід сонця – наші об'єктиви насичують кожний кадр приголомшливими деталями та жвавими кольорами.

Цифровий псевдодзеркальний фотоапарат від Sony з під'єднанням NFC і Wi-Fi®
Миттєве під'єднання та обмін

Обрані моделі фотоапаратів від Sony мають вбудовані функції NFC і Wi-Fi®. Єдиний дотик дозволяє миттєво передавати вміст із фотоапарата на планшет або смартфон Android без кабелів чи складних налаштувань.