Комбінований матеріал від Sony

Пакування, що на 100% складається з паперових матеріалів

Збереження краси планети для майбутнього

Корпорація Sony Group бере участь у різноманітних заходах зі збереження довкілля, серед яких – використання паперового пакування виробів замість пластикового.

Що таке комбінований матеріал від Sony?

Комбінований матеріал – це міцний папір, розроблений компанією Sony. Він підходить для різноманітних типів пакування й менше шкодить довкіллю порівняно з первинним пластиком.

Народження комбінованого матеріалу

Виготовлено з екологічних матеріалів

Використовувати швидкорослі рослини екологічніше порівняно з пластиком

Тоді як більшість паперових виробів виготовляються з дорослих багаторічних дерев, у нашому комбінованому пакуванні використовуються лише швидкорослі рослини, як-от бамбук і цукрова тростина. Під час виробництва зі швидкорослих рослин в атмосферу викидається менше CO2, адже на відміну від багаторічних, їх можна вирощувати й заготовляти за потреби.

1. Багаторічна рослина 2. Швидкоросла рослина 3. Молоде деревце 4. Зростаюче дерево 5. Зрубання 6. Сортування й заготівля 7. Період поглинання CO2

Захист довкілля завдяки використанню екологічних матеріалів
Розробка універсального й екологічного пакування

Вироби Sony постачаються в пакуваннях різної форми.
З тих самих матеріалів було виготовлено прототипи, яким можна було надавати будь-якої форми, відповідним чином змінюючи формулу.

Пакування привертає увагу до довкілля

Зменшення амортизаційних і пакувальних матеріалів

Використання приємних на дотик високоякісних матеріалів, створених із думкою про довкілля, не лише допомагає нам досягти власних екологічних цілей, а й, на нашу думку, привертає більше уваги користувачів до проблем довкілля.

З думкою про цілісне пакування

Внутрішню й зовнішню коробки, ізоляцію та пом’якшувачі виготовлено тільки з комбінованого матеріалу від Sony.
Завдяки своїй універсальності він здатен утворювати будь-яку форму та придатний для різноманітних цілей.

Тиснений логотип Sony на паперовому матеріалі
Менше чорнил

Текст можна витискати, щоб не використовувати чорнила.

Без непотрібного фарбування

Готовий виріб не фарбується, щоб зберегти його приємний органічний вигляд, а також зробити його використання безпечнішим і зменшити споживання ресурсів.

Зображення паперового матеріалу
Створено з думкою про переробку

Пакування з комбінованого матеріалу можна сортувати разом з іншими паперовими матеріалами, адже воно легко переробляється в новий папір.

1. Перероблено в новий папір 2. Виготовлено 3. Придбано 4. Зібрано як матеріал 5. Оброблено як відходи

Мета – екологічне пакування

Пакування зараз і в майбутньому

Портрет дизайнера
Кенічі Хіросе

Дизайнер
Творчий центр
Корпорація Sony Group

Використання цього матеріалу має на меті привернути увагу клієнтів до довкілля. Ми вирішили сказати їм "де", "що", "як" і "чому". У розумінні Sony екологічна свідомість – не те, чого можна досягти, просто постачаючи вироби. Перебіг екологічних циклів залежить від дій тих, хто розуміє це. Виходячи з цієї ідеї, ми відвідали різні природні середовища, ретельно відібрали різні види сировини й поєднали їх, найефективніше використовуючи їхні переваги, щоб створити функціонально оптимізовані матеріали та зробити з них "матеріали для передавання ідей". Ми сподіваємося, що пакування допоможе нам передати цю думку людям.