Перший у світі телевізор із когнітивним інтелектом – новий рівень зображення та звуку

 Зображення та звук, які ви майже відчуваєте, – Cognitive Processor XR 

Завдяки Cognitive Processor XR™ телевізори BRAVIA аналізують контент і відтворюють його так само, як люди бачать і чують у реальному світі. Наприклад, вони аналізують, на якій точці зображення люди зазвичай зосереджуються, як-от на головному герої у фільмі. Крім того, ураховано, що звук реактивного літака має лунати зверху, ніби той летить у вашій вітальні. У результаті ваш улюблений контент відтворюється настільки реалістично, що ви майже відчуваєте його.

Як працює Cognitive Processor XR

Зазвичай алгоритми штучного інтелекту окремо виявляють і аналізують елементи зображення, як-от колір, контрастність і деталізація. Це означає, що кожен такий елемент покращується лише до певного рівня. Наше сприйняття світу базується на зорових і слухових імпульсах, які одночасно надходять у мозок. Подібним чином працює Cognitive Processor XR™ – він забезпечує одночасний перехресний аналіз сотень тисяч елементів. Одним із таких елементів є точка фокусування, що розташовується там, де люди зазвичай зосереджуються найбільше. Завдяки перехресному аналізу кожного елемента, зокрема точки фокусування, процесор створює інформацію про глибину й коригує кожну частину зображення, щоб надати йому найбільшої глибини та реалістичності.

(1) Оригінал (2) Колір (3) Чіткість (4) Точка фокусування (5) Контрастність (6) Глибина (7) Рух (8) Перехресний аналіз

Що таке точка фокусування?

Точка фокусування – це місце зосередження на зображенні, точка, на якій ваші очі природним чином фіксуються. Телевізори з Cognitive Processor XR розпізнають цю точку та покращують частину зображення, як це роблять наші очі в реальному житті. Таким чином, зображення гри у футбол буде глибше, а головного героя – чіткіше.

Два екрани, вид під кутом: зліва зображено соняшники в полі на фоні хмарного неба, справа показано, як когнітивний інтелект аналізує та створює карту глибини для покращення глибини й текстури зображення
Що таке карта глибини?

Телевізори BRAVIA XR використовують технологію Human Cognitive, щоб покращувати глибину й текстури зображення для незабутнього перегляду. За допомогою перехресного аналізу когнітивний інтелект аналізує та створює карту глибини, щоб покращити глибину переднього плану й налаштувати фон для реалістичного зображення.

Подивіться, як працює точка фокусування в Cognitive Processor XR 

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Реалістичне звукове середовище з ефектом присутності
Телевізор із зображенням співачки; звукові хвилі поширюються з мікрофона на екрані
Звучання, що занурює у вир подій

Завдяки вдосконаленій системі обробки звуку, яка, імітуючи принцип роботи людського вуха, розпізнає джерело звуку на екрані та спрямовує його з потрібної точки, телевізори BRAVIA XR переносять вас у самий центр подій.

Жінка, що дивиться телевізор: звукові хвилі надходять із віртуальних динаміків, розташованих зверху, позаду й попереду неї
Віртуальний багатовимірний звук 

Поширюючи звук горизонтально й вертикально, телевізори BRAVIA XR забезпечують справжнє багатовимірне звучання. Вони аналізують і покращують аудіосигнал до 5.1.2-канального об’ємного звуку, створюючи справжнє тривимірне звукове середовище.