XR Processor™: природне зображення та звук

XR Processor™: зображення та звук, які ви майже відчуваєте

Завдяки XR Processor™ телевізори BRAVIA аналізують контент і відтворюють його так само, як люди бачать і чують у реальному світі. Наприклад, вони аналізують, на якій точці зображення люди зазвичай зосереджуються, як-от на головному герої у фільмі. Крім того, ураховано, що звук реактивного літака має лунати зверху, ніби той летить у вашій вітальні. У підсумку ваш улюблений контент відтворюється настільки реалістично, що ви майже відчуваєте його.

Реалістичне зображення завдяки XR Processor™

Потужність і точність. XR Processor™ обладнано системою розпізнавання сцен, яка точно виявляє та аналізує дані, як-от відтінки шкіри й графіку, а потім оптимізує зображення для неймовірної реалістичності.

Як працює XR Processor™

Зазвичай алгоритми штучного інтелекту окремо виявляють і аналізують елементи зображення, як-от колір, контрастність і деталізація. Це означає, що кожен такий елемент покращується лише до певного рівня. Наше сприйняття світу базується на зорових і слухових імпульсах, які одночасно надходять у мозок. Так само працює XR Processor™ – він забезпечує одночасний перехресний аналіз сотень тисяч елементів. Одним із таких елементів є точка фокусування, що розташовується там, де люди зазвичай зосереджуються найбільше. Завдяки перехресному аналізу кожного елемента, зокрема точки фокусування, процесор створює інформацію про глибину та коригує кожну частину зображення, щоб надати йому найбільшої глибини й реалістичності.

(1) Оригінал (2) Колір (3) Чіткість (4) Точка фокусування (5) Контрастність (6) Глибина (7) Рух (8) Перехресний аналіз

Що таке точка фокусування?

Точка фокусування – це місце зосередження на зображенні, точка, на якій ваші очі природним чином фіксуються. Телевізори з XR Processor™ розпізнають цю точку й покращують частину зображення, як це роблять наші очі в реальному житті. Саме тому зображення гри у футбол буде глибшим, а головного героя – чіткішим.

Зображення людини верхи на коні з точкою фокусування та без неї
(1) З точкою фокусування (2) Без точки фокусування
Зображення футбольної гри з чітко виділеним гравцем, який забив гол, і рахунком
Два екрани, вид під кутом: зліва зображено соняшники в полі на фоні хмарного неба, справа показано, як когнітивний інтелект аналізує та створює карту глибини для покращення глибини й текстури зображення
Що таке карта глибини?

Телевізори BRAVIA використовують технологію Human Cognitive, щоб покращувати глибину й текстури зображення для незабутнього перегляду прямо вдома. За допомогою перехресного аналізу когнітивний інтелект аналізує та створює карту глибини, щоб покращити глибину переднього плану й налаштувати фон для реалістичного зображення.

Подивіться, як працює точка фокусування в XR Processor™ 

Щоб подивитися це відео, прийміть файли cookie для YouTube.

Відкрийте налаштування файлів cookie нижче та ввімкніть ці файли для YouTube у розділі Functional (Функціональні).

Реалістичне звукове середовище з ефектом присутності
Телевізор із зображенням співачки; звукові хвилі поширюються з мікрофона на екрані
Звучання, що занурює у вир подій

Завдяки вдосконаленій системі обробки звуку, яка, імітуючи принцип роботи людського вуха, розпізнає джерело звуку на екрані та спрямовує його з потрібної точки, телевізори BRAVIA переносять вас у самий центр подій.

Два зображення людини, яка сидить на дивані й дивиться телевізор на стіні: зліва – сині звукові хвилі від звичайного телевізора, справа – сині звукові хвилі від телевізора з функцією підвищення якості до об’ємного 3D-звуку
Віртуальний багатовимірний звук 

Поширюючи звук горизонтально й вертикально, телевізори BRAVIA забезпечують справжнє багатовимірне звучання. Вони аналізують і покращують аудіосигнал до 5.1.2-канального об’ємного звуку, створюючи справжнє тривимірне звукове середовище.