Перший телевізор із когнітивним інтелектом

Пориньте в реалістичний захоплюючий світ, що дарує незабутні емоції. Такою була мета розробки телевізорів BRAVIA XR™. Вони побудовані на основі нового процесора Cognitive Processor XR™, робота якого нагадує процес мислення й реакції нашого мозку.

Що таке когнітивний інтелект?

Наше сприйняття світу базується на зорових і слухових імпульсах, які одночасно надходять у мозок. Зазвичай алгоритми штучного інтелекту аналізують колір, контрастність, деталізацію тощо як окремі елементи. Cognitive Processor XR здійснює перехресний аналіз цих даних, подібно до мозку людини.

Телевізор аналізує сотні фрагментів інформації, як і людський мозок

Процесор Cognitive Processor XR розділяє екран на сотні ділянок і розпізнає окремі об’єкти в них ще краще, підсилюючи відчуття присутності. Він здійснює перехресний аналіз кількох сотень тисяч складових зображення за секунду – так само, як і людський мозок.

Реалістичне природне зображення 
Зображення павича на розділеному екрані зі збалансовано налаштованими кольорами, контрастністю, чіткістю та рухом
Ідеальне поєднання, що забезпечує реалістичне зображання

У звичайних телевізорах усі елементи зображення налаштовуються на один рівень, а в телевізорах BRAVIA XR із перехресним аналізом кожен елемент налаштовується на оптимальне відображення в поєднанні з іншими, тому зображення виглядає гармонійно й природно.

Зображення жінки в поїзді, на якому показано вдосконалене фокусування телевізорів BRAVIA XR
Процес фокусування як у людського ока

Телевізори BRAVIA XR працюють подібно до людського ока. Вони визначають головну точку фокусування й покращують деталізацію та природну глибину виділеного об’єкта. 

Реалістичне звукове середовище з ефектом присутності
Телевізор із зображенням співачки; звукові хвилі поширюються з мікрофона на екрані
Звучання, що занурює у вир подій

Завдяки вдосконаленій системі обробки звуку, яка, імітуючи принцип роботи людського вуха, розпізнає джерело звуку на екрані та спрямовує його з потрібної точки, телевізори BRAVIA XR переносять вас у самий центр подій.

Жінка, що дивиться телевізор: звукові хвилі надходять із віртуальних динаміків, розташованих зверху, позаду й попереду неї
Віртуальний багатовимірний звук 

Поширюючи звук горизонтально й вертикально, телевізори BRAVIA XR забезпечують справжнє багатовимірне звучання. Вони аналізують і покращують аудіосигнал до 5.1.2-канального об’ємного звуку, створюючи справжнє тривимірне звукове середовище. 

Отримуйте більше емоцій і вражень від перегляду

Як відчувається реальність? Когнітивний інтелект у телевізорах BRAVIA XR дає відповідь на це питання. Ця технологія розуміє, як працює наш зір і слух, і відтворює зображення з урахуванням людського сприйняття – максимально реалістично та з ефектом присутності.

Дізнайтеся про філософію BRAVIA XR 

Дізнайтеся, що спонукало розробників серії BRAVIA XR створити новий тип процесорів для телевізорів.

Дізнайтеся, що надихнуло інженерів на дизайн BRAVIA XR

Дізнайтеся від творців дизайну BRAVIA XR про концепцію мінімалізму, надзвичайно вузьку рамку та конструкцію з єдиної панелі, що забезпечують повне занурення у події на екрані.

Подивіться анонс нових телевізорів BRAVIA XR

Дізнайтеся про філософію BRAVIA XR із процесором Cognitive Processor XR, що забезпечує реалістичніше зображення й звук. Дивіться інтерв’ю з нашими партнерами про BRAVIA CORE і Google TV та дізнайтеся, як вони працювали з цими функціями.

Дивіться демонстрацію BRAVIA XR

Дізнайтеся, які технології використовуються в лінійці телевізорів BRAVIA XR і як вони покращують зображення та звук, а також про інтелектуальні функції, що відрізняють ці телевізори від інших.