Найкращий для PlayStation®

Відкрийте для себе світ ігор із BRAVIA від Sony. Це реалістичні кольори, відмінна деталізація, швидке підключення і об’ємний звук, що оптимізують ігри на PlayStation® .

PlayStation® і BRAVIA: неперевершений ефект присутності

Завдяки передовим технологіям, що забезпечують яскраву картинку та тривимірний насичений звук, ігри на телевізорах Sony BRAVIA ніби оживають.

Яскраві кольори та висока контрастність для найкращих ігор

Ігри ніби оживають завдяки природному відтворенню насичених відтінків, високій контрастності та чіткій деталізації зображення. А широкий кут огляду забезпечує відмінну якість зображення, навіть якщо ви дивитеся на екран збоку  .

Логотип Full Array LED
Логотипи 8K HDR і 4K HDR
Логотип X-Wide Angle
Неперевершене зображення, що дарує натхнення

Подивіться, як сюжети Gran Turismo Sport із PlayStation®4 оживають на екрані телевізорів BRAVIA. Зображення відтворюється з чіткими відтінками кольорів, світла та градацій.

Об’ємний звук, що доповнює сюжет і події гри

Технологія поширення звуку з екрана перетворює екран на динамік, що відтворює звук саме звідти, де відбувається дія .

Логотип технології Acoustic Surface Audio
Екран, що випромінює звук

Отримуйте ще більше вражень із нашою унікальною технологією Acoustic Surface Audio™, завдяки якій звук поширюється з екрана саме там, де відбувається дія

Логотип технології S-Force Front Surround
Віртуальний об'ємний звук

Звук ніби лунає довкола вас. Технологія S-Force Front Surround у вашому телевізорі створює віртуальну систему динаміків об’ємного звуку.

Швидке підключення і легке керування

Не витрачайте час на зайві дії. Просто підключіть кабель HDMI, а BRAVIA автоматично визначить, коли підключено консоль, і ввімкне на телевізорі режим гри. Насолоджуйтеся плавною грою зі швидким відгуком і можливістю керувати консоллю PlayStation за допомогою пульта від вашого телевізора .