Ідеально для PlayStation®

Відкрийте для себе світ ігор із BRAVIA від Sony. Це реалістичні кольори, відмінна деталізація, швидке підключення і об’ємний звук, що оптимізують ігри на PlayStation® .

Підтримка PlayStation®5

На порозі нової ери: відкрийте для себе ігри у форматі 4K (120 кадр./с) з новими консолями PS5™ і сумісними телевізорами BRAVIA  .

Зображення 4K 120
Перемагайте завдяки якості 4K (120 кадр./с)

Змініть уявлення про гру. Наші телевізори відтворюють формат 4K (120 кадр./с) через інтерфейс HDMI для плавного, чіткого руху й швидкого відгуку .

Консоль PlayStation®5 і телевізори ZH8/XH90 підтримують ігри у форматі 4K (120 кадр./с).

Якість 8K для реалістичного відтворення динамічних сцен

Наші телевізори 8K забезпечують неймовірно високу роздільну здатність, глибину й деталізацію зображення  .

Відтворення у форматі 8K підтримується з консоллю PlayStation®5 і телевізором ZH8.

Порівняння зображень голови лева у форматах 4K й 8K

Зображення на екрані симульовано.

PlayStation® і BRAVIA: неперевершений ефект присутності

Завдяки передовим технологіям, що забезпечують яскраву картинку та тривимірний насичений звук, ігри на телевізорах Sony BRAVIA ніби оживають.

Яскраві кольори та висока контрастність – новий ігровий стандарт

Ігри ніби оживають завдяки природному відтворенню насичених відтінків, високій контрастності та чіткій деталізації зображення. А широкий кут огляду забезпечує відмінну якість зображення, навіть якщо ви дивитеся на екран збоку  .

Логотип Full Array LED
Логотипи 8K HDR і 4K HDR
Логотип X-Wide Angle
Неперевершене зображення, що дарує натхнення

Подивіться, як сюжети Gran Turismo Sport із PlayStation®4 оживають на екрані телевізорів BRAVIA. Зображення відтворюється з чіткими відтінками кольорів, світла та градацій.

Об’ємний звук, що доповнює сюжет і події гри

Технологія поширення звуку з екрана перетворює екран на динамік, що відтворює звук саме там, де відбувається дія. Завдяки об’ємному звуку, що ідеально відповідає зображенню, гра стає неймовірно реалістичною .

Логотип технології Acoustic Surface Audio
Екран, що випромінює звук

Отримуйте ще більше вражень із нашою унікальною технологією Acoustic Surface Audio™, завдяки якій звук поширюється з екрана саме там, де відбувається дія

Логотип технології S-Force Front Surround
Віртуальний об'ємний звук

Звук ніби лунає довкола вас. Технологія S-Force Front Surround у вашому телевізорі створює віртуальну систему динаміків об’ємного звуку.

Швидке підключення і легке керування

Не витрачайте час на зайві дії. Просто підключіть кабель HDMI, а BRAVIA автоматично визначить, коли підключено консоль, і ввімкне на телевізорі режим гри. Насолоджуйтеся плавною грою зі швидким відгуком і можливістю керувати консоллю PlayStation за допомогою пульта від вашого телевізора .