SRS-XP500

Більше вражень від музики

Колонку XP500 створено для тих, хто любить веселитися. Відпочинок у вітальні чи вечірка в саду – XP500 забезпечить неперевершений звук і безліч цікавих функцій. Усе, що вам потрібно, – вибрати музику.

Довговічність і портативність
Цікава функція
Функціональність
LIVE LIFE LOUD

Живіть гучно. Збирайте друзів, вмикайте музику на повну гучність і танцюйте всю ніч під чистий і насичений звук. З новою лінійкою колонок серії X ви зможете отримувати найкращі враження від кожної миті, влаштовувати потужні вечірки, які запам’ятаються назавжди, і жити на повну гучність.

Готові до будь-чого

Будь-яка пісня, будь-який жанр, будь-коли. Колонка XP500 забезпечує чудове звучання музики будь-яких жанрів, чи то басові танцювальні ритми, чи то спокійні мелодії.

Потужний звук для вечірок

Колонка XP500 із низькочастотними й передніми високочастотними динаміками забезпечує об’ємний звук із глибокими й потужними басами та чистим вокалом. Вона ідеально підходить як для вечірок, так і для створення настрою в домі.

Гучний і чіткий звук

Динамік X-Balanced Speaker Unit і високоефективний передній високочастотний динамік поширюють потужний, насичений і чіткий звук на великий простір. Тож вашу музику зможуть почути більше людей.

Піктограма логотипа MEGA BASS.
Додайте басів

MEGA BASS дає змогу налаштувати звучання басів. Отже, під час відтворення аудіозаписів із вираженим ритмом, ви отримаєте глибокі й потужні низькі частоти.

Зображення людей, що танцюють на живому концерті.
Звук, наближений до живого виконання

У звучанні живої музики є щось особливе. Завдяки режиму LIVE SOUND ви зможете відтворювати цю унікальну атмосферу та оживляти враження від улюблених виступів знову й знову.

Додайте енергії

Завдяки новому атмосферному підсвічуванню ви можете вибирати різні світлові ефекти, щоб додати пульсуючої енергії вечіркам або приємних спокійних відтінків тихому вечору вдома.

Створено на довгі часи

Колонку XP500 створено міцною й портативною. Тож ви можете брати улюблену музику із собою будь-куди без жодних турбот.

І навіть дощ не завадить відтворенню!

Ваша вечірка в саду готова до всього. Колонка XP500 має клас водостійкості IPX4. Тому, навіть якщо впаде кілька крапель дощу, ви можете й далі слухати музику. 

Зображення портативної колонки X-Series XP500 із бризками води, що демонструє її водостійкість.
Піктограма символу повністю зарядженого акумулятора.
Більший заряд акумулятора – триваліші вечірки

На чудовій вечірці ніхто не хоче, щоб музика припинялася. Завдяки акумулятору, повного заряду якого вистачає на 20 годин, ця колонка працюватиме, скільки вам потрібно.

Піктограма функції швидкого заряджання, яка показує, що 10 хвилин заряджання забезпечують 80 хвилин роботи від акумулятора.
Заряджайте поспіхом

Якщо у вас замало часу, не хвилюйтеся. Лише 10 хвилин заряджання забезпечать 80 хвилин відтворення. 

Піктограма логотипа захисту акумулятора – двох рук навколо акумулятора, що заряджається.
Подбайте про акумулятор

Функція Battery Care допомагає уникнути надмірного заряджання та довше зберігає оптимальний стан акумулятора.

Зображення портативної колонки X-Series XP500 зі зручною ручкою в руці великим планом.
Беріть музику із собою

Колонка XP500 має зручну ручку, за яку її легко переносити. Тож якщо ви зазвичай використовуєте колонку в домі, але бажаєте послухати музику в саду, просто візьміть її із собою.

Дозвольте своєму серцю співати

Любите караоке? Ви та колонка XP500 станете ідеальним дуетом. Під’єднайте мікрофон, виберіть пісню й покажіть, на що ви здатні. І не обмежуйтеся співом. Завдяки двом входам ви можете навіть підключити гітару та використовувати колонку як підсилювач.

Доповнює ваш стиль

Колонка XP500 поєднує в собі стиль і практичність, забезпечуючи чудовий звук у кількох варіантах розташування й даючи змогу заряджати смартфон. 

Керуйте всім, не покидаючи танцмайданчика

Влаштовуйте вечірки нового рівня з додатками Sony | Music Center і Fiestable. Ви зможете використовувати цікаві функції, оптимізувати звучання й повністю керувати кожною вечіркою.

Логотип програми Sony | Music Center.
Sony | Music Center 

Оптимізуйте налаштування звуку, керуйте музикою, вибирайте світлові ефекти й керуйте пристроями безпосередньо з телефона. 

Цікаві функції в додатку Fiestable

Отримайте доступ до цікавих функцій: створення плейлістів для вечірок, караоке й багатьох інших.

Зображення людей, що танцюють на вечірці.
Google Play

Програма Sony | Music Center для Android

App Store

Програма Sony | Music Center для iOS

Програма Fiestable для ОС Android

Програма Fiestable для ОС iOS

Технічні характеристики та функції

Завдяки неперевершеному звуку й великій кількості функцій для вечірок універсальна колонка XP500 дарує незабутні розваги. X-Balanced Speaker Unit і передній високочастотний динамік поширюють насичений, чистий і високоякісний звук в усіх напрямках. Ця колонка ідеально підходить для вечірок як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, довго працює від акумулятора, має клас захисту від води IPX4 та зручну ручку для перенесення.
  • Потужний звук для вечірок

  • Динамік X-Balanced Speaker Unit

  • Атмосферне підсвічування

  • Клас захисту від води IPX4

  • 20 годин роботи від акумулятора та швидке заряджання

Розмір динаміка
Діаметр динаміків: високочастотні – 5 см (2 шт.); низькочастотні – 14 см (2 шт.)
ЧАС РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА
20 ГОДИН
ВХІДНІ Й ВИХІДНІ РОЗ’ЄМИ
Мініштекер стерео (вхід), порт USB-A, вхід для мікрофона (діаметром 6,3 мм), вхід для гітари (діаметром 6,3 мм)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля