SRS-XG500

Улюблені хіти завжди з вами

Колонку XG500 створено, щоб ви могли брати високоякісний звук із собою будь-куди. Влаштовуєте вечірку в саду або йдете на пляж? Просто зарядіть цю міцну портативну колонку й перенесіть її за зручну ручку в потрібне місце. 

Довговічність і портативність
Цікаві функції
Функціональність
LIVE LIFE LOUD

Живіть гучно. Збирайте друзів, вмикайте музику на повну гучність і танцюйте всю ніч під чистий і насичений звук. З новою лінійкою колонок серії X ви зможете отримувати найкращі враження від кожної миті, влаштовувати потужні вечірки, які запам’ятаються назавжди, і жити на повну гучність.

Потужний клубний звук завжди з вами

Хочете влаштувати вечірку? Вам знадобиться акустична система, здатна забезпечити потужний звук, хоч би де ви були. Колонка XG500 забезпечить потужний звук для вечірок де завгодно, а завдяки вбудованому підсвічуванню ще й допоможе створити відповідну атмосферу.

Створено на довгі часи

Колонку XG500 створено на довгі часи. Вона має міцний корпус, клас захисту від води й пилу IP66, а також довго працює від акумулятора. Тож єдине запитання – куди ви бажаєте її взяти?

Влаштовуйте вечірки просто неба

Завдяки класу захисту від води та пилу IP66 ця колонка придатна майже до будь-яких умов. Тож ви можете слухати музику біля басейну, у парку чи навіть на пляжі.

Піктограма символу повністю зарядженого акумулятора.
Влаштовуйте найтриваліші вечірки 

Завдяки акумулятору, повного заряду якого вистачає на цілих 30 годин, колонка XG500 працюватиме довго, тож ви можете продовжувати вечірку, не хвилюючись, що музика раптом зупиниться.

Піктограма функції швидкого заряджання, що показує, як 10 хвилин заряджання забезпечують 3 години роботи від акумулятора.
Заряджайте поспіхом

Якщо у вас замало часу, не хвилюйтеся. Лише 10 хвилин заряджання забезпечать 3 години відтворення.

Піктограма функції захисту акумулятора – дві руки по обидва боки від акумулятора, що заряджається.
Подбайте про акумулятор

Функція Battery Care допомагає уникнути надмірного заряджання та довше зберігає оптимальний стан акумулятора.

Колонка SRS-XG500, яку тримають у руці за зручну верхню рукоятку.
Ручка для зручного перенесення

Бажаєте слухати музику на ходу? Не проблема. Завдяки зручній ручці колонку XG500 можна брати із собою куди завгодно.

Виходьте надвір і збільшуйте гучність

Колонка XG500 поєднує в собі динамік X-Balanced Speaker Unit, потужний високочастотний динамік і пасивні випромінювачі, щоб забезпечити потужний звук, ідеальний для вечірок поза приміщенням.

Зображення колонки XG500 у розрізі спереду, на якому показано внутрішні динаміки, великим планом.
Звук, яким хочеться поділитись

Технології в колонці XG500 працюють у гармонії для кращої якості звуку. X-Balanced Speaker Unit забезпечує глибокі й потужні баси та чистий вокал навіть за високої гучності. Потужний високочастотний динамік забезпечує чітке й об’ємне звучання високих частот. Пасивні радіатори оптимізують чистоту відтворення басів. Разом вони створюють чудовий звук, яким варто поділитися з друзями.

Піктограма логотипа MEGA BASS.
Додайте басів

MEGA BASS дає змогу налаштувати звучання басів. Отже, під час відтворення аудіозаписів із вираженим ритмом, ви отримаєте глибокі й потужні низькі частоти.

Натовп, що танцює на живому концерті.
Звук, наближений до живого виконання

У звучанні живої музики є щось особливе. Завдяки режиму LIVE SOUND ви зможете відтворювати цю унікальну атмосферу та оживляти враження від улюблених виступів знову й знову.

Додайте яскравості!

А повністю нова система сучасного й вишуканого підсвічування чудово підходить для вечірок або щоденного використання. Ви можете вибирати різноманітні світлові ефекти в додатку Sony | Music Center.

Дозвольте своєму серцю співати

Якщо ви майбутня суперзірка, підключайте мікрофон до колонки та співайте від душі або під’єднайте гітару й використовуйте колонку як підсилювач.

Найкращі враження від музики

Колонку XG500 створено для додаткової зручності. Підключатися за допомогою дротів чи без них – залежить лише від вас.

Керуйте всім, не покидаючи танцмайданчика

Влаштовуйте вечірки нового рівня з додатками Sony | Music Center і Fiestable. Ви зможете використовувати цікаві функції, оптимізувати звучання й повністю керувати кожною вечіркою.

Логотип програми Sony | Music Center.
Sony | Music Center

Оптимізуйте налаштування звуку, керуйте музикою, вибирайте світлові ефекти й керуйте пристроями безпосередньо з телефона. 

Цікаві функції в додатку Fiestable

Отримайте доступ до цікавих функцій: створення плейлістів для вечірок, караоке й багатьох інших.

Люди, що танцюють під музику на вечірці.
Логотип завантаження в Google Play

Програма Sony | Music Center для Android

Логотип завантаження в App Store

Програма Sony | Music Center для iOS

Програма Fiestable для ОС Android

Програма Fiestable для ОС iOS

Технічні характеристики та функції

Колонка SRS-XG500 ідеально підходить для відтворення потужного звуку поза приміщенням. Поєднання X-Balanced Speaker Unit, потужного високочастотного динаміка та пасивних випромінювачів забезпечує чіткість і чистоту звуку як у приміщенні, так і поза ним. Крім того, завдяки міцному корпусу, класу захисту від води й пилу IP66, акумулятору, заряду якого вистачає на 30 годин роботи, і зручній ручці колонку можна брати із собою майже будь-куди.
  • Клас захисту від води й пилу IP66

  • 30 годин роботи від акумулятора та швидке заряджання

  • Ручка для зручного транспортування

  • Потужний звук для вечірок

  • Динамік X-Balanced Speaker Unit

Розмір динаміка
Діаметр динаміків: високочастотні – 2,5 см (2 шт.); низькочастотні – 11 см (2 шт.)
ЧАС РОБОТИ ВІД АКУМУЛЯТОРА
30 ГОДИН
ВХІДНІ Й ВИХІДНІ РОЗ’ЄМИ
Міні-штекер стерео (вхід), USB A (підключення накопичувача), USB A (заряджання акумулятора підключеного пристрою), вхід для мікрофона й гітари (роз’єм 6,3 мм)
Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля