ПЕРЕВИЩУЄ РЕАЛЬНІСТЬ

Справжня краса 4K у кожному зображенні
Не просто 4K, це Sony 4K

З телевізорами Sony все, що Ви дивитеся стає більш чітким і реалістичним завдяки найновішій технології підвищення деталізації та зменшення рівня шумів.

Традиційний
ТРАДИЦІЙНИЙ
Процесори K Processor X1™ і 4K Processor X1™ Extreme
Процесори 4K Processor X1™ і 4K Processor X1™ Extreme
Одна мікросхема змінює все

4K-процесор X1™

4K процесор X1™ використовує інноваційну технологію з передовими алгоритмами зменшення шумів і покращення деталізації 4K X-Reality PRO, яка дозволяє отримати чітке і неймовірно реалістичне зображення.

Missing Video data!

Робіть кожне зображення ближче до 4K

Унікальна технологія обробки зображень 4K X-Reality PRO від Sony підвищує якість кожного пікселя, забезпечуючи неперевершену чіткість. Аналізуються пікселі кількох кадрів, що дозволяє покращити зображення в реальному часі.

X-Reality PRO
Збільшення достовірності

У 4K X-Reality PRO використовуються різні методи шумопоглинання для покращення якості зображення. Подивіться, наскільки зображення стає біль чітким, згладженим і природним.

Оживляйте кожен піксель

Технологія 4K X-Reality PRO порівнює фрагменти зображення з базою даних, щоб знайти найкращий відтінок, насиченість і яскравість для кожного пікселя. Ми використовуємо знання, отримані під час створення фільмів і телепередач. щоб створити найреалістичніше зображення.