ПЕРЕВИЩУЄ РЕАЛЬНІСТЬ

Справжня краса 4K у кожному зображенні

Не просто 4K, це Sony 4K

З телевізорами Sony все, що Ви дивитеся стає більш чітким і реалістичним завдяки найновішій технології підвищення деталізації та зменшення рівня шумів.

Традиційний
ТРАДИЦІЙНИЙ
Процесори K Processor X1™ і 4K Processor X1™ Extreme
Процесори 4K Processor X1™ і 4K Processor X1™ Extreme

Більша потужність, покращені технічні характеристики та вишуканий дизайн

4K HDR Processor X1™ Extreme 

Наш нещодавно розроблений процесор 4K HDR Processor X1™ Extreme обробляє в реальному часі на 40% більше зображень, ніж уже відомий процесор 4K Processor X1™. Новий процесор дає змогу підвищити якість будь-якого зображення майже до якості 4K HDR.

Максимально наближений до реальності результат

Налаштування HDR на основі об’єктів 

Тепер ви можете побачити будь-яке зображення в максимально наближеній до 4K HDR якості. Ви зможете насолоджуватися природнішим і реалістичнішим зображенням на екрані, побачивши контури гір, приховані текстури квітів, глибину хмар і контрастність кольорів живої природи.

Традиційний
З налаштуванням HDR на основі об’єктів
З налаштуванням HDR на основі об’єктів
Без налаштування HDR на основі об’єктів

Реалістичніші кольори й контрастність

Завдяки технології налаштування HDR на основі об’єктів (1) аналізується колір кожного об’єкта на екрані й налаштовується його контрастність. В інших телевізорах контрастність налаштовується лише в межах кривої контрастності для чорного та білого кольорів (2). Оскільки кожен об’єкт налаштовується окремо, цей телевізор відтворює глибші кольори й текстури та реалістичніші зображення. 

  • Налаштування HDR на основі об’єктів
  • Традиційний

Більша деталізація з базами даних для пониження шумів і підвищення якості

Обробка зображення за допомогою двох баз даних

Одна база даних очищує зображення, зменшуючи екранні шуми. А інша підвищує роздільну здатність, покращуючи чіткість зображення. Ці дві потужні бази даних для покращення зображення працюють разом, динамічно впливаючи на кожен піксель зображення в реальному часі. Кожна база даних має десятки тисяч посилань, які ми збирали протягом багатьох років, створюючи вміст для телебачення та кіно.

Без використання двох баз даних для обробки зображення
ТРАДИЦІЙНИЙ 
З використанням двох баз даних для обробки зображення
З ВИКОРИСТАННЯМ ДВОХ БАЗ ДАНИХ ДЛЯ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕННЯ

1. База даних для пониження шумів

Шуми, які виникають через стиснення даних, виявляються базою даних, що містить дані «до та після» про те, як має виглядати зображення, і видаляє шуми із зображення.

2. База даних для підвищення якості

База даних для підвищення якості також містить дані «до та після», які використовуються для покращення сигналу та створення реалістичнішого зображення.

Менш різке розподілення відтінків для плавнішої градації кольорів

Super Bit Mapping™ 4K HDR

У заході сонця тисячі тонів, відтінків і градацій світла. Телевізор відтворює їх усі завдяки технології Super Bit Mapping™ 4K HDR і створює зображення з плавним переходом природних кольорів без різкого розподілення відтінків, яке може виникнути на інших телевізорах.

Без Super Bit Mapping™ 4K HDR
8-РОЗРЯДНЕ ДЖЕРЕЛО
Із Super Bit Mapping™ 4K HDR
ПІСЛЯ 14-РОЗРЯДНОЇ ОБРОБКИ

У 64 рази більше рівнів кольору в кожній сцені

Завдяки 14-розрядній обробці сигналу після розподілення кольору на канали пом’якшується градація між відтінками. Градація під час 14-розрядної обробки зображення, навіть із 8-розрядного джерела, відображає в 64 рази більше рівнів кольору порівняно з традиційним відображенням.

Обробка 8-розрядного джерела до 14-розрядного еквіваленту

Одна мікросхема змінює все

4K-процесор X1™

4K процесор X1™ використовує інноваційну технологію з передовими алгоритмами зменшення шумів і покращення деталізації 4K X-Reality PRO, яка дозволяє отримати чітке і неймовірно реалістичне зображення.

Робіть кожне зображення ближче до 4K

Унікальна технологія обробки зображень 4K X-Reality PRO від Sony підвищує якість кожного пікселя, забезпечуючи неперевершену чіткість. Аналізуються пікселі кількох кадрів, що дозволяє покращити зображення в реальному часі.

X-Reality PRO

Збільшення достовірності

У 4K X-Reality PRO використовуються різні методи шумопоглинання для покращення якості зображення. Подивіться, наскільки зображення стає біль чітким, згладженим і природним.

Оживляйте кожен піксель

Технологія 4K X-Reality PRO порівнює фрагменти зображення з базою даних, щоб знайти найкращий відтінок, насиченість і яскравість для кожного пікселя. Ми використовуємо знання, отримані під час створення фільмів і телепередач. щоб створити найреалістичніше зображення.

  • HD сигнал потрапляє до телевізора
  • Аналіз, перетворення і оцінка
  • Підвищення якості майже до 4K