Телевізори 4K HDR

Удосконалюйте процес перегляду з нашими телевізорами 4K HDR і насолоджуйтеся деталізацією, що вчетверо перевищує Full HD. Читайте далі, щоб дізнатися більше про технологію 4K і придбати телевізори 4K HDR.

Розкрийте всі деталі з 4K HDR

Розширений динамічний діапазон 4K

У цьому телевізорі поєднуються чіткість 4K та яскравість, колір і деталізація розширеного динамічного діапазону (HDR), забезпечуючи неперевершену якість зображення. Приховані раніше затемнені й засвітлені ділянки виглядають чітко й деталізовано.

4K HDR
Розширюйте межі Full HD
Технологія 4K: вийдіть за межі Full HD

Із телевізорами 4K від Sony все виглядає краще. Фільми, телепередачі, фото, вміст зі смартфону відображаються в якості, покращеній до 4K завдяки технологіям 4K X-Reality™ PRO, X-tended Dynamic Range™ PRO та дисплею TRILUMINOS™. Майбутні зміни формату 4K не є проблемою завдяки підтримці кодека HEVC в телевізорах Ultra HD.

Моделі з підтримкою 4K HDR

Кажіть, що хочете подивитися

Шукайте улюблений контент за лічені секунди, промовляючи голосові команди. Завдяки голосовому пошуку більше не потрібно витрачати час і зусилля на введення тексту й пошук – просто запитайте.

Голосовий пошук
Панель вмісту
Знаходьте все миттєво

Такими повинні бути розваги. Отримайте доступ до фільмів, телебачення та програм, насолоджуйтесь кожним моментом у якості, що виходить за межі Full HD. Все це супроводжується насиченим саундтреком.

Створено для прослуховування

ClearAudio+

Звук, не гірший за якість зображення. Технологія ClearAudio+ налаштовує параметри та створює чудовий об’ємний звук із різними відтінками емоцій. Насолоджуйтеся музикою й діалогами з технологією підвищення чіткості та покращення розділення звуку.

ClearAudio+