A50 – WALKMAN® СЕРІЇ A

Повні технічні характеристики та функції

NW-A50 SERIES

Розмір і вага

Розміри (Ш x В x Г)
Приблизно 55,7 x 97,3 x 10,8 мм
Вага
Приблизно 99 г

Потужність

Ресурс бат.- безперерв. відтв. муз.
AAC (256 Кбіт/с), режим навколишнього звуку ввімкнуто: приблизно 27 годин, AAC (256 Кбіт/с), режим навколишнього звуку вимкнуто: приблизно 39 годин, AAC (256 Кбіт/с), систему шумопоглинання ввімкнуто: приблизно 33 години, AAC (256 Кбіт/с), систему шумопоглинання вимкнуто: приблизно 39 годин, DSD (2,8224 МГц, 1 біт), режим навколишнього звуку ввімкнуто: приблизно 20 годин, DSD (2,8224 МГц, 1 біт), режим навколишнього звуку вимкнуто: приблизно 25 годин, DSD (2,8224 МГц, 1 біт) з вимкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 25 годин, DSD (2,8224 МГц, 1 біт) з увімкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 22 години, FLAC (192 кГц, 24 біти), режим навколишнього звуку ввімкнуто: приблизно 23 години, FLAC (192 кГц, 24 біти), режим навколишнього звуку вимкнуто: приблизно 30 годин, FLAC (192 кГц, 24 біти) з вимкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 30 годин, FLAC (192 кГц, 24 біти) з увімкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 27 годин, FLAC (96 кГц, 24 біти), режим навколишнього звуку ввімкнуто: приблизно 27 годин, FLAC (96 кГц, 24 біти), режим навколишнього звуку вимкнуто: приблизно 39 годин, FLAC (96 кГц, 24 біти) з вимкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 39 годин, FLAC (96 кГц, 24 біти) з увімкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 32 години, MP3 (128 Кбіт/с), режим навколишнього звуку ввімкнуто: приблизно 30 годин, MP3 (128 Кбіт/с), режим навколишнього звуку вимкнуто: приблизно 45 годин, MP3 (128 кбіт/с) з вимкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 45 годин, MP3 (128 кбіт/с) з увімкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 37 годин
Ресурс батареї – безперервне відтворення музики
Наведені в цій статті показники є приблизними значеннями часу роботи від акумулятора, коли вміст відтворюється безперервно з налаштуваннями за замовчуванням. Навіть якщо програвач вимкнуто на тривалий час, усе одно споживається незначна кількість заряду акумулятора. Час роботи від акумулятора може відрізнятися залежно від рівня звуку, умов експлуатації та навколишньої температури. З увімкнутим екраном споживається значно більше заряду. Час роботи від акумулятора може зменшитися приблизно на 70%, якщо ввімкнуто деякі налаштування якості звуку.
Час заряджання (повна зарядка)
Приблизно 4 години
Тривалість заряджання (швидке заряджання) (хв.)
-
Вбудована батарея
Вбудована акумуляторна іонно-літієва батарея
Заряджання та живлення
Живлення через USB (від комп’ютера через інтерфейс USB)

Носії даних

Обсяг пам'яті
Micro SD, Micro SDHC й Micro SDXC обсягом 16 Гб

Відтворення і відображення

Методи пошуку музики
Усі композиції, Виконавець, Рік випуску, Списки відтворення, Альбом, Жанр, Композитор, Аудіо високої точності, Нещодавно передані, Канали SensMe, Папка
Режим відтворення музики
Перемішування, Повтор вимкнуто, Повтор однієї доріжки, Повтор усіх доріжок, Увесь діапазон, Вибраний діапазон
Метод "перетягування"
Так
Розподільча здатність дисплея
7,8 см, WVGA (800 x 480 пікселів)
Тип дисплея
Кольоровий TFT-дисплей із білим світлодіодним підсвічуванням
Примітки про відтворення фотографій
-
FM-тюнер
Ні
Звукові ефекти
Шестисмуговий еквалайзер, DSEE HX, лінійна фазова корекція, динамічний нормалізатор, VPT, ClearAudio+, Clear Phase, вініловий процесор
Відтворення аудіо
AAC (.mp4, .m4a, .3gp): 16–320 Кбіт/с з частотою 8–48 кГц, AIFF (.aif, .aiff, .afc, .aifc): 16, 24, 32 біти з частотою 8–384 кГц, APE (.ape): 8, 16 і 24 біти з частотою 8–192 кГц (швидке, стандартне та високе стиснення), Apple Lossless (.mp4, .m4a): 16, 24 біти з частотою 8–384 кГц, DSD (.dsf, .dff): 1 біт із частотою 2,8224, 5,6448 або 11,2896 МГц (вихідні записи в лінійному форматі PCM), FLAC (.flac): 16, 24 біти з частотою 8–384 кГц, HE-AAC (.mp4, .m4a, .3gp): 32–144 кбіт/c із частотою 8–48 кГц, MP3 (.mp3): 32–320 Кбіт/с (підтримує змінну швидкість передавання даних) з частотою 32, 44,1 або 48 кГц, MQA (.mqa, .flac): підтримується, WAV (.wav): 16, 24, 32 біти (з рухомою або фіксованою комою) з частотою 8–384 кГц, WMA (.wma): 32–192 Кбіт/с (підтримує змінну швидкість передавання даних) з частотою 44,1 кГц
Примітки про відтворення аудіо
Частота дискретизації може відрізнятися залежно від кодувальника. Файли, захищені авторським правом, не відтворюються. Нестандартні або непідтверджені рівні швидкості передавання даних застосовуються відповідно до частоти дискретизації. Файли розміром 4 Гб (2 Гб для формату APE) і більше не підтримуються. Цей виріб обробляє аудіозаписи з якістю, вищою, ніж на компакт-дисках (44,1 кГц, 16 біт) і DAT (48 кГц, 16 біт), як аудіо високої точності. Для аудіозаписів високої точності відображається позначка "HR". Частоту дискретизації буде понижено, якщо її значення перевищує 352,8 кГц.

Довговічність

Водонепроникність
-

Вихід для навушників (міні-штекер стерео)

Частота
20-40 000 Гц
Максимальна вихідна потужність (JEITA, 16 Ом/мВт)
35 мВт + 35 мВт

Вихід для навушників (збалансований стандартний штекер)

Частота
-
Максимальна вихідна потужність (JEITA, 16 Ом/мВт)
-

Програмне забезпечення

Операційна система
Оригінальна ОС від Sony

Примітки

Цифрова система шумопоглинання
Цифрова система шумопоглинання з можливістю вибору оточення: AINC (авто), автобус/поїзд, літак, офіс
Режим цифро-аналогового перетворювача з USB
Підтримується

Можливість під'єднання

РОЗ'ЄМИ
WM-PORT (мультироз’єм): 22 контакти, високошвидкісний інтерфейс USB (сумісність із USB 2.0), Навушники: міні-штекер стерео
Можливості бездротового зв'язку
NFC: так, Підтримувані кодеки (передавання): SBC, LDAC, aptX, aptX HD, Підтримувані кодеки (приймання): SBC, LDAC, AAC, Підтримувані профілі Bluetooth: A2DP, AVRCP, Технологія передавання даних: Bluetooth 4.2

Кольорові оформлення

greenblack

Що в комплекті

  • Walkman (1)
  • USB-кабель (1)
  • Ознайомчий посібник
  • Посібник користувача
Placeholder

Функції

Зображення A50 – Walkman® серії A

Гармонійні кольори

Нова серія навушників h.ear представлена в різних кольорах, що ідеально підійдуть саме до вашого стилю. Їх тони чудово поєднуються з цілим спектром відтінків і кольорів. Спробуйте їх разом з улюбленим одягом і переконайтеся, що для гармонійного вигляду не потрібно докладати зусиль.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Стильний обтічний дизайн

NW-A50 має обтічний алюмінієвий корпус преміум-класу, а тому його легко тримати в руці. 

Зображення A50 – Walkman® серії A

Сумісність із аудіо високої точності

Насолоджуйтеся найтоншими нюансами звучання студійної якості, вищої, ніж у компакт-дисках з аудіо високої точності. Кожен компонент – від сигналу до динаміка – розроблено з пристрастю до музики. Тож під час відтворення створюється ефект повної присутності.

Зображення A50 – Walkman® серії A

S-Master HX™ – максимальна якість аудіо високої точності

Підсилювач S-Master HX™ оптимізовано для аудіо високої точності. Він зменшує шум і спотворення звуку, забезпечуючи якісне відтворення всіх музичних нюансів.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Нова технологія штучного інтелекту DSEE HX аналізує тип композиції

Новий процесор DSEE HX, який за допомогою інтелектуальних алгоритмів розпізнає інструменти й музичні жанри, забезпечує ще якісніший звук. Реалістичність і жвавість різних інструментів і людського голосу по своїй природі характеризуються високочастотними гармоніками. Удосконалена технологія DSEE HX дає змогу точно відновлювати аудіодані, утрачені під час цифрового стиснення, шляхом визначення окремих інструментів і відносної потужності кожного з них.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Жорсткий корпус із фрезерованого алюмінію 

Високоякісний корпус із фрезерованого алюмінію забезпечує надзвичайну жорсткість, що сприяє низькому опору, чистому й стабільному звуку та глибоким басам.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Першокласний припій без свинцю з додаванням золота для якісної звукової апаратури

Для з’єднання плати NW-A50 з акумулятором використовується високоякісний сплав без свинцю з невеликою кількістю золота. Завдяки високій електропровідності золота втрати сигналу зводяться до мінімуму, що забезпечує якісне звучання музики й вокалу.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Плата із золотою пластиною для потужного звучання басів

Вбудована пластина й контактні пружини NW-A50 покриті золотом і напряму з’єднують плату з корпусом із фрезерованого алюмінію. Така конструкція забезпечує потужне звучання басів і чисті середні частоти.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Удосконалені кнопки

Завдяки боковим кнопкам NW-A50 (відтворення/паузи, вибору композиції й гучності) ви можете легко керувати музикою. Вони мають зручну форму й розташування, тому їх просто знайти на дотик. 

Зображення A50 – Walkman® серії A

LDAC™: технологія передачі аудіовмісту високої точності

Технологія бездротового передавання аудіо LDAC™ забезпечує якість звуку, вищу, ніж на компакт-дисках. LDAC використовує звичайне з’єднання BLUETOOTH®, але передає дані зі швидкістю до 990 Кбіт/с – майже втричі більшою, ніж інші профілі аудіо. Завдяки цьому покращується бездротове відтворення, а звучання наближається до оригіналу. 

Зображення A50 – Walkman® серії A

З’єднання одним дотиком NFC™ для миттєвого підключення

NFC™ і BLUETOOTH® дають змогу легко та швидко встановлювати з’єднання. Для цього торкніться пристроєм із підтримкою NFC™ програвача NW-A50 і починайте трансляцію.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Система цифрового шумопоглинання для меншої кількості перешкод

Коли до програвача NW-A50 підключено сумісні навушники IER-NW500N/NE, його цифрова система шумопоглинання зменшує оточуючий шум. Вбудовані в навушники мікрофони працюють із цією системою, усуваючи сторонні звуки.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Цифро-аналоговий перетворювач із USB – покращення якості музики з комп’ютера

Використовуйте NW-A50 як перетворювач DAC з USB. Для цього підключіть його до комп’ютера з Windows або Mac за допомогою кабелю USB з комплекту й увімкніть. Тоді замість стандартних засобів комп’ютера використовуватиметься ретельно розроблена система обробки звуку NW-A50. Насолоджуйтеся першокласною якістю звуку будь-де – удома, на роботі, у кав’ярні або в дорозі.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Режим ресивера BLUETOOTH®, що покращує музику зі смартфона

Транслюйте музику зі смартфона на програвач NW-A50 через Bluetooth®. Улюблені композиції лунатимуть іще краще завдяки цифро-аналоговому перетворенню звуку й технології підвищення якості DSEE HX, а також процесору вінілових ефектів і еквалайзеру.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Акумулятор, заряду якого вистачає на 45 годин 

Цими навушниками зручно користуватися в дорозі. А коли їх повністю заряджено, можна слухати музику до 45 годин.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Зберігайте ще більше музики завдяки картці microSD

Розширте й без того велику пам’ять програвача NW-A50 за допомогою картки microSD. Вставте її в гніздо та прослуховуйте нескінчені плейлісти та навіть найбільші музичні колекції.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Процесор вінілових ефектів

Поверніть цифровим композиціям тепло й шарм вінілових платівок і пориньте в багатство мелодій і ритмів своїх улюблених альбомів. Насолоджуйтеся м’яким відтворенням низькочастотного резонансу, опору тонарма й поверхневого шуму.

Вибір режимів еквалайзера та користувацькі налаштування

Для еквалайзера програвача NW-A50 можна вибрати режим відповідно до музичного жанру або створити власний за допомогою користувацьких налаштувань. Отже, автентичне звучання забезпечено.

Зображення A50 – Walkman® серії A

Інтерфейс з екраном відтворення й можливістю називати плейлісти

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс NW-A50 дає змогу з легкістю знаходити, відтворювати, перемотувати й повторювати композиції, а за допомогою кнопок на екрані відтворення можна легко створювати й називати плейлісти.