16 Гб

NW-A55L

Немає інформації про ціну

Зображення A50 – Walkman® серії A
Зображення A50 – Walkman® серії A
Зображення A50 – Walkman® серії A
Зображення A50 – Walkman® серії A
Зображення A50 – Walkman® серії A
Зображення A50 – Walkman® серії A
Зображення A50 – Walkman® серії A
Логотип h.ear
Почуйте свої кольори

Гармонійно доповніть свій образ одним із п’яти унікальних кольорів лінійки h.ear.

Якісний звук у стильному пристрої

Програвач NW-A50 має витончений зручний дизайн і забезпечує досконале звучання аудіо високої точності, а ще підвищення якості аудіо завдяки технологічному процесору DSEE HX і процесору вінілових ефектів.

Гармонійні кольори

Вироби нової лінійки h.ear доступні в кількох кольорах, що пасуватимуть до різних відтінків вашого улюбленого одягу й аксесуарів, бездоганно доповнюючи будь-який стиль.

Почуйте різницю
Логотип аудіо високої точності з піктограмами 24 й 16 біт

Передається у 3,2 раза більше даних

Реалістичне звучання аудіо високої точності

Відчуйте всі тонкощі студійного звуку так, ніби виконавець виступає безпосередньо перед вами, з аудіо високої точності, що перевершує за якістю формат CD.

Піктограма формату DSD
 Відтворення формату DSD

Відкрийте для себе природне деталізоване звучання аудіозаписів у форматі DSD з пристроями серії NW-A50, що забезпечують високоякісне перетворення ІКМ.

Логотип DSEE HX
Підвищення якості аудіо з технологією DSEE HX 

Поверніть досконале звучання навіть сильно стиснутим аудіоформатам завдяки нашому удосконаленому процесору DSEE HX, який використовує штучний інтелект, щоб аналізувати тип композиції, інструментальні та музичні жанри. 

Піктограма S-Master HX™
S-Master HX™ для аудіо високої точності 

Відтворення всіх музичних нюансів завдяки технології S-Master HX™, що забезпечує максимальну якість аудіо високої точності, зменшуючи спотворення та шум.

Точність конструкції для неперевершеного звуку
Корпус із фрезерованого алюмінію для якісного звуку

Високоякісний корпус із фрезерованого алюмінію забезпечує надзвичайну жорсткість, що сприяє низькому опору, чистому й стабільному звуку та глибоким басам.

Спайка з вмістом золота для чистішого звучання

Виняткова електропровідність золота зводить до мінімуму втрату сигналу. Першокласна спайка без свинцю з невеликим вмістом золота для аудіопристроїв з’єднує плату NW-A50 з акумулятором, забезпечуючи чіткий звук і чистий вокал. 

Спайка з вмістом золота
Позолочена плата
ПОЗОЛОЧЕНА ПЛАТА
Контактні пружини
контактні пружини
Позолочені плата й контактні пружини сприяють низькому опору

Плату програвача NW-A50 і контактні пружини, які з’єднують її з корпусом із фрезерованого алюмінію, покрито золотом. Результат – потужне звучання басів і чисті середні частоти.

Вишуканий дизайн із заокругленими краями та зручніші кнопки

Завдяки ергономічному дизайну та вигнутому алюмінієвому корпусу преміум-класу NW-A50 зручно тримати в руці. Бічні кнопки дають змогу легко керувати музикою. Кнопки відтворення/паузи, вибору музики та гучності на бічній панелі розташовано так, щоб ними було зручно користуватися навіть навпомацки. 

Дизайн зі старими кнопками
ПОПЕРЕДНІЙ ДИЗАЙН
Дизайн із новими корпусом і кнопками
НОВИЙ КОРПУС І КНОПКИ
Піктограма LDAC BLUETOOTH®
Покращена трансляція через BLUETOOTH® 

Технологія LDAC™ базується на звичайному з’єднанні BLUETOOTH®, проте передає дані зі швидкістю до 990 кбіт/с (приблизно втричі більше, ніж в інших профілях аудіо), наближаючи якість звуку до оригінального звучання. Кодек aptX™ для HD-аудіо буде доступний після оновлення вбудованого програмного забезпечення.

Шумопоглинання для приглушення сторонніх звуків

Хочете повністю поринути в музику? Увімкніть функцію шумопоглинання – і сумісні навушники IER-NW500N/NE, підключені до програвача NW-A50, ізолюватимуть сторонні звуки

Чуйте все важливе з режимом оточуючого звуку

Увімкніть режим оточуючого звуку на сумісних навушниках IER-NW500N/NE, щоб не пропускати нічого важливого під час прослуховування музики.

Цифро-аналоговий перетворювач із USB
Музика з комп’ютера звучить краще завдяки перетворювачу DAC з USB 

Використовуйте NW-A50 як перетворювач DAC з USB. Для цього підключіть його до комп’ютера з Windows або Mac за допомогою кабелю USB з комплекту й увімкніть його. Тоді замість стандартних засобів комп’ютера використовуватиметься ретельно розроблена система обробки звуку NW-A50. 

Піктограма LDAC
Режим ресивера BLUETOOTH®, що покращує музику зі смартфона

Транслюйте музику зі смартфона на програвач NW-A50 через Bluetooth®. Улюблені композиції лунатимуть ще краще завдяки технологіям підвищення якості S-Master HX і DSEE HX, а також процесору вінілових ефектів і еквалайзеру.

Технічні характеристики та функції

Слухайте музику нового рівня завдяки технології аудіо високої точності й виберіть колір корпусу, що відповідатиме вашому стилю. Ретельно розроблені високоякісні компоненти NW-A50, як-от жорсткий корпус із фрезерованого алюмінію та паяльний сплав без свинцю з додаванням золота, забезпечують кришталево чистий звук. Удосконалена технологія DSEE HX відновлює стиснуті аудіофайли й дає змогу транслювати музику через BLUETOOTH® із використанням LDAC, щоб зберегти всі деталі звучання.
  • Сумісність із аудіо високої точності

  • Цифровий підсилювач S-Master HX™ для чистого якісного звучання

  • Технологія штучного інтелекту DSEE HX аналізує тип композиції та відновлює стиснуті аудіофайли

  • Технології BLUETOOTH® і LDAC, що зберігають якість звуку при бездротовому підключенні

  • Функція приймача BLUETOOTH®

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів