A40 WALKMAN® СЕРІЇ A

Повні технічні характеристики та функції

NW-A40 SERIES

Розмір і вага

Розміри (Ш x В x Г)
Приблизно 55,9 x 97,5 x 10,9 мм
Вага
Приблизно 98 г

Потужність

Ресурс бат.- безперерв. відтв. муз.
DSD (2,8224 МГц, 1 біт) з вимкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 25 годин, DSD (2,8224 МГц, 1 біт) з увімкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 22 години, FLAC (192 кГц, 24 біти) з вимкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 30 годин, FLAC (192 кГц, 24 біти) з увімкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 27 годин, FLAC (96 кГц, 24 біти) з вимкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 39 годин, FLAC (96 кГц, 24 біти) з увімкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 32 години, MP3 (128 кбіт/с) з вимкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 45 годин, MP3 (128 кбіт/с) з увімкнутою функцією шумопоглинання: приблизно 37 годин
Час заряджання (повна зарядка)
Приблизно 4 години
Тривалість заряджання (швидке заряджання) (хв.)
-

Носії даних

Обсяг пам'яті
16 Гб

Відтворення і відображення

Методи пошуку музики
Усі пісні, Виконавець, Рік випуску, Списки відтворення, Альбом, Жанр, Композитор, Аудіо високої точності, Нещодавно передані, Канали SensMe, Папка
Режим відтворення музики
Перемішування, Повтор вимк., Повтор однієї доріжки, Повтор усіх доріжок, Діапазон відтворення (Весь діапазон, Вибраний діапазон)
Метод "перетягування"
Так
Розподільча здатність дисплея
3,1 дюйма (7,8 см), WVGA (800 x 480 пікселів)
Тип дисплея
Кольоровий TFT-дисплей, ємнісний сенсорний екран із білим світлодіодним підсвічуванням
Примітки про відтворення фотографій
-
FM-тюнер
Так
Звукові ефекти
6-смуговий еквалайзер (Вимк., Рок-музика, Поп-музика, Джаз, Класична музика, Електронна музика, Ритм-енд-блюз, Хіп-хоп, Релакс, Користувацький 1, Користувацький 2); DSEE HX (Увімк./ Вимк.), лінеаризатор фаз постійного струму, VPT (Вимк., Студія, Клуб, Концертна зала, Матриця), динамічний нормалізатор (Увімк./ Вимк.), ClearAudi+ (Увімк./ Вимк.), Clear Phase (Увімк./ Вимк.)
Відтворення аудіо
AAC (.mp4, .m4a, .3gp): 6–320 кбіт/c із частотою 8–48 кГц, APE (.ape): 8, 16 і 24 біти з частотою 8–192 кГц (швидке, стандартне та високе стиснення), Apple Lossless (.mp4, .m4a): 16 і 24 біти з частотою 8–192 кГц, DSD (.dsf, .dff): 1 біт із частотою 2,8224, 5,6448 або 11,2896 МГц (вихідні записи в лінійному форматі PCM), FLAC (.flac): 16 і 24 біти з частотою 8–192 кГц, HE-AAC (.mp4, .m4a, .3gp): 32–144 кбіт/c із частотою 8–48 кГц, MP3 (.mp3): 32–320 кбіт/с (підтримує змінну швидкість передавання даних) з частотою 32, 44,1 або 48 кГц, WAV (.wav): 16, 24, 32 біти (з рухомою або фіксованою комою), 8–192 кГц, WMA (.wma): 32–192 кбіт/с (підтримує змінну швидкість передавання даних) з частотою 44,1 кГц
Примітки про відтворення аудіо
・Частота дискретизації може підходити не для всіх форматів. ・Файли, захищені авторським правом, не відтворюються. ・Нестандартні або непідтверджені рівні швидкості передавання даних застосовуються відповідно до частоти дискретизації. ・Файли розміром 4 ГБ (2 ГБ для формату APE) і більше не підтримуються. ・Цей пристрій обробляє аудіозаписи з якістю, вищою, ніж на компакт-дисках (частота дискретизації 44,1 кГц, 16 біт) і DAT (48 кГц, 16 біт) як аудіо високої точності. Для аудіозаписів високої точності відображається позначка "HR".
Відтворення відео
-
Примітки про відтворення відео
-

Довговічність

Водонепроникність
-

Вихід для навушників (міні-штекер стерео)

Максимальна вихідна потужність (JEITA, 16 Ом/мВт)
1,6–4,2 мВт

Вихід для навушників (збалансований стандартний штекер)

Максимальна вихідна потужність (JEITA, 16 Ом/мВт)
-

Програмне забезпечення

Операційна система
Оригінальна ОС від Sony
Вимоги до системи
Windows® 10, Windows® 8.1, Windows® 7, macOS™ 10.8–10.12
Сенсорний екран
Кольоровий TFT-дисплей, ємнісний сенсорний екран із білим світлодіодним підсвічуванням

Примітки

Цифрова система шумопоглинання
Вибір режимів системи цифрового шумопоглинання: Автоматичний AINC, Автобус/потяг, Літак, Офіс

Можливість під'єднання

РОЗ'ЄМИ
Навушники: міні-штекер стерео; WM-PORT: універсальний роз’єм, 22 контакти; зовнішня пам’ять: Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC
Під'єднання USB
Високошвидкісний порт USB (сумісний із USB 2.0)
Можливості бездротового зв'язку
Bluetooth® 4.2, NFC: так
Сумісний профіль Bluetooth®
Сумісні профілі Bluetooth®*1: A2DP (удосконалений профіль поширення звуку), AVRCP (профіль дистанційного керування відтворенням аудіо та відео). Підтримка кодеків*2: SBC*3, LDAC, aptX. *1 Стандартизовані профілі Bluetooth® відповідно до типу пристрою Bluetooth®. *2 Кодек – формат стиснення та перетворення аудіосигналу. *3 SBC – кодек перетворення діапазонів частот (Subband Codec).

Можливість мережевого підключення

WM-PORT
WM-PORT: універсальний роз’єм, 22 контакти

Кольорові оформлення

goldgreenblueblack

Що в комплекті

  • ・Walkman (1) ・Кабель USB (1) ・Посібник із початку роботи・Посібник з інструкціями Карта Micro SD не входить до комплекту Walkman.
Placeholder

Функції

Зображення A40 Walkman® серії A

Різні кольорові оформлення на вибір

Програвачі NW-A40 доступні в кількох унікальних кольорах, що бездоганно пасуватимуть вашому стилю та звичкам.

Зображення A40 Walkman® серії A

Аудіо високої точності для виняткової якості звуку

З аудіо високої точності ви зможете насолоджуватися найтоншими нюансами звучання студійної якості, вищої, ніж на компакт-дисках. Кожен компонент – від сигналу до динаміка – розроблено з пристрастю до музики. Тож під час відтворення створюється ефект повної присутності. 

Зображення A40 Walkman® серії A

S-Master HX™ – максимальна якість аудіо високої точності

Підсилювач S-Master HX™ оптимізовано для аудіо високої точності. Він зменшує шум і спотворення звуку, забезпечуючи якісне відтворення всіх музичних нюансів.

Зображення A40 Walkman® серії A

Відтворення формату DSD

Відкрийте для себе природне звучання та вражаючу деталізацію аудіозаписів у форматі DSD. Йому віддають перевагу провідні студії та інженери звукозапису, а ви можете отримувати таку саму якість після перетворення файлів у формат PCM на програвачі NW-A40.

Зображення A40 Walkman® серії A

Відновлюйте всі свої стиснені файли

Цифровий механізм удосконалення звуку HX (DSEE HX™) підвищує якість стиснутих цифрових музичних файлів (MP3, ACC, ATRAC і WMA), наближаючи її до аудіо високої точності. Багате природне звучання досягається завдяки відновленню втрачених під час стиснення високих частот за допомогою технології DSEE HX™.  

Зображення A40 Walkman® серії A

Новий припій для максимально чистого звучання

Програвач NW-A40 обладнано платою з високоякісним безсвинцевим припоєм. Цей припій також використовується в схемі підсилювача S-Master HX™ (CXD-3778GF), щоб покращити електропровідність. Кожне прослуховування дарує насолоду від чистішого звучання з чіткими вокальними партіями.

Нова конструкція плати для чистих потужних басів

Конструкцію плати в NW-A40 удосконалено задля кращої електропровідності. Щільніше розміщення елементів електричного ланцюга від акумулятора до аудіоблока забезпечує стабільний рівень потужності. У результаті кожна композиція лунає чіткіше та наповнюється чистими глибокими басами.

Зображення A40 Walkman® серії A

LDAC™: технологія передачі аудіовмісту високої точності

Слухайте музику в якості, вищій, ніж на компакт-дисках, завдяки технології бездротового передавання звуку LDAC™. Вона базується на звичайному з’єднанні BLUETOOTH®, проте швидкість передавання даних досягає 990 кбіт/c – приблизно втричі більше, ніж в інших профілях аудіо. Це дає змогу відтворювати музику бездротовим способом у чудовій якості, близькій до оригіналу. 

Зображення A40 Walkman® серії A

Система цифрового шумопоглинання для меншої кількості перешкод

Коли до NW-A40 підключено сумісні навушники IER-NW500N, система цифрового шумопоглинання зменшує оточуючий шум. Вбудовані в навушники мікрофони працюють із системою цифрового шумопоглинання, усуваючи сторонні звуки.

Режим оточуючого звуку – чуйте все, що довкола

Хочете слухати музику й водночас чути, що відбувається довкола? Використовуючи сумісні навушники IER-NW500N, виберіть режим оточуючого звуку, і програвач NW-A40 не ізолюватиме шум.

Зображення A40 Walkman® серії A

Відтворення й декодування файлів MQA™

Програвачі NW-A40 здатні відтворювати й декодувати файли MQA™, тож ви можете слухати ще більше якісної музики у форматі без втрат.

Щоб отримати докладнішу інформацію, клацніть тут.

Зображення A40 Walkman® серії A

Цифро-аналоговий перетворювач із USB – покращення якості музики з комп’ютера

Використовуйте програвач NW-A40 як цифро-аналоговий перетворювач. Для цього підключіть його до комп’ютера з ОС Windows або комп’ютера Mac за допомогою кабелю USB з комплекту й увімкніть його. Тоді замість стандартних засобів комп’ютера використовуватиметься ретельно розроблена система обробки звуку NW-A40. Насолоджуйтеся першокласною якістю звуку будь-де – удома, на роботі, у кав’ярні або під час поїздок.

Зображення A40 Walkman® серії A

Зручне керування з великим сенсорним екраном

Керуйте всіма параметрами на великому кольоровому сенсорному екрані. Створюйте списки відтворення, вибирайте композиції та настройки за допомогою зручних сенсорних кнопок.

Зображення A40 Walkman® серії A

Акумулятор, заряду якого вистачає на 45 годин

Цими навушниками зручно користуватися в дорозі. А коли їх повністю заряджено, можна слухати музику до 45 годин

Зображення A40 Walkman® серії A

Збільшення обсягу пам’яті за допомогою SD-карти

Хочете зберігати на своєму програвачі Walkman® іще більше музики? Розширте обсяг пам’яті за допомогою SD-карти (не входить до комплекту).

Зображення A40 Walkman® серії A

З’єднання одним дотиком NFC™ для миттєвого підключення

Передавайте музику швидко й легко з технологіями NFC™ і BLUETOOTH®. Просто торкніться програвача NW-A40 пристроєм із підтримкою технології NFC™, щоб установити швидке й надійне з’єднання, і почніть трансляцію.

Зображення A40 Walkman® серії A

Зручні кнопки для швидкого керування

Розмір, форма й розташування кнопок відтворення й паузи, вибору композицій і регулювання гучності підібрано для максимальної зручності користування.