Серія NW-A40

Якісний звук у стильному пристрої

Пристрої NW-A40 бездоганно доповнюють ваш стиль життя завдяки унікальним кольорам h.ear, аудіо високої точності й покращеній трансляції через BLUETOOTH® із технологією LDAC™.

16 Гб

NW-A45

Немає інформації про ціну

Лінійка h.ear
Hear Your Colours

Гармонійно доповніть свій образ одним із п’яти унікальних кольорів лінійки h.ear.

Гармонійні кольори

Вироби нової лінійки h.ear доступні в кількох кольорах, що пасуватимуть до різних відтінків вашого улюбленого одягу й аксесуарів, бездоганно доповнюючи будь-який стиль.

Подивіться ближче

Роздивіться h.ear з усіх боків і відкрийте для себе всі особливості дизайну.

Почуйте різницю
Звучання, як в оригіналі

Відчувайте всі тонкощі студійного звуку з аудіо високої точності, що перевершує за якістю формат CD. Кожен компонент – від сигналу до динаміка – розроблено з пристрастю до музики, покликаною передати атмосферу живого концертного виступу. 

Аудіо Високої Точності

Передається у 3,2 раза більше даних

DSD®
Відтворюйте формат DSD

Відкрийте для себе природне деталізоване звучання аудіозаписів у форматі DSD з пристроями серії NW-A40, що забезпечують високоякісне перетворення джерел PCM.

DSEE HX
Відтворення кожного нюансу музики

Багате природне звучання досягається завдяки відновленню втрачених під час стиснення високих частот за допомогою технології DSEE HX™. 

S-Master HX
Найкраще звучання аудіо високої точності

Цифровий підсилювач S-Master HX™ оптимізовано для аудіо високої точності. Він зменшує шум і спотворення звуку, забезпечуючи якісне відтворення всіх музичних нюансів. 

Точність конструкції задля неперевершеного звуку
Новий припій для максимально чистого звучання

Якісний безсвинцевий припій забезпечує кращу електропровідність між підсилювачем S-Master HX™ та іншими компонентами. Насолоджуйтеся чистішим звуком із виразнішим вокалом у кожній композиції.

Новий припій
СТАРИЙ ПРИПІЙ
Новий припій
НОВИЙ ПРИПІЙ
Нова плата
СТАРА ПЛАТА
Нова плата
НОВА ПЛАТА
Нова конструкція плати для чистих потужних басів

Нова конструкція плати покращує електропровідність і забезпечує стабільний рівень потужності. Завдяки цьому звук відтворюється чистіше, а баси лунають гучніше й виразніше.

Покращена трансляція через Bluetooth®

Технологія LDAC™ базується на звичайному з’єднанні BLUETOOTH®, проте передає дані зі швидкістю до 990 кбіт/с (приблизно втричі більше, ніж в інших профілях аудіо), наближаючи якість звуку до оригінального звучання. Кодек aptX™ для HD-аудіо буде доступний після оновлення вбудованого програмного забезпечення.

Більше можливостей для прослуховування
Шумопоглинання для приглушення сторонніх звуків

Хочете повністю поринути в музику? Увімкніть функцію шумопоглинання – і сумісні навушники IER-NW500N/NE, підключені до програвача NW-A40, ізолюватимуть сторонній шум.

Чуйте все важливе з режимом оточуючого звуку

Увімкніть режим оточуючого звуку на сумісних навушниках IER-NW500N/NE, щоб не пропускати нічого важливого під час прослуховування музики.

Цифро-аналоговий перетворювач
Програвач NW-A40 як цифро-аналоговий перетворювач

Підключіть програвач NW-A40 через інтерфейс USB, щоб використовувати вбудовану в нього високоточну систему обробки звуку.

Підтримка формату MQA
Відтворення й декодування файлів MQA™

Програвачі NW-A40 здатні відтворювати й декодувати файли MQA™, тож ви можете слухати ще більше якісної музики у форматі без втрат.

Музика на кінчиках пальців
16 Гб пам’яті з можливістю розширення
Розширення пам’яті

Пристрої серії NW-A40 мають 16 Гб вбудованої пам’яті. Крім того, передбачено гніздо для карти Micro SD, щоб за потреби збільшити цей обсяг.

45 годин роботи від акумулятора
Швидке заряджання, тривале прослуховування

Акумулятор швидко заряджається, і від одного заряду можна слухати музику до 45 годин.

Технічні характеристики та функції

Насолоджуйтеся неперевершеною якістю звуку, обравши колір програвача на свій смак. З аудіо високої точності ви слухаєте музичні записи, як в оригіналі. Спеціальна конструкція плати й безсвинцевий припій, якість якого відповідає вимогам вибагливих музичних шанувальників, забезпечують кристально чистий звук. Слухайте музику бездротовим способом – підключайтеся через BLUETOOTH® одним дотиком за допомогою технології NFC™ і насолоджуйтеся кожною нотою з LDAC™.
  • Сумісність із аудіо високої точності

  • Цифровий підсилювач S-Master HX™ (CXD3778GF) для чистого якісного звучання

  • Відновлення стиснутих аудіофайлів із механізмом DSEE HX™

  • Легке підключення за допомогою BLUETOOTH® шляхом з’єднання одним дотиком через NFC™

  • Цифрова система шумопоглинання та режим оточуючого звуку

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів