16 Гб

NW-A35

Немає інформації про ціну

Зображення A30 Walkman® серії A
Зображення A30 Walkman® серії A
Зображення A30 Walkman® серії A
Зображення A30 Walkman® серії A
Зображення A30 Walkman® серії A
Зображення A30 Walkman® серії A
Зображення A30 Walkman® серії A

Функції

Мінімалістський дизайн

Краса в простоті – серія NW-A30 є чудовим взірцем цієї ідеї. Чіткі лінії та проста форма пристроїв бездоганно доповнять ваш особистий стиль. 

Виразні кольори

Програвач серії NW-A30 доступний у кількох ретельно підібраних стильних кольорах – ви знайдете ідеальний варіант для себе.

Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран

Високоякісний сенсорний екран із діагоналлю 7,9 см (3,1 дюйма) настільки інтуїтивний, що ви одразу до нього звикнете. Вибирайте потрібні функції одним дотиком піктограми. 

Почуйте лише головне

Пориньте в глибину звуку з ексклюзивними навушниками із системою шумопоглинання в комплекті до програвача серії NW-A30. Забудьте про шуми навколо – у центрі уваги тільки музика.  

Отримайте найкраще від кожної композиції

Відчуйте найтонші нюанси студійного звуку завдяки формату аудіо високої точності. Пристрасть до музики поєднує усі компоненти, від створення сигналу до виходу з динаміків, створюючи враження, що виконавці грають особисто для Вас.

Відтворення формату DSD

Оцініть високу якість звучання записів у форматі PCM (перетворених за допомогою імпульсно-кодової модуляції), що зберігають тепле звучання оригінального формату DSD.

S-Master HX

Цифровий підсилювач S-Master HX усуває шуми та спотворення в широкому діапазоні частот і забезпечує глибокий, насичений звук.

DSEE HX 

Почуйте те, чого раніше не було чутно. DSEE HX підвищує якість музики до рівня аудіо високої точності.

Трансляція через Bluetooth® у всій своїй красі

Насолоджуйтеся трансляцією музики неперевершеної якості з новим бездротовим кодеком LDAC. Тепер з утричі швидшою передачею даних через Bluetooth Ви зможете отримати неабияке задоволення від прослуховування музики.

Можливість довготривалої роботи від батареї

Насолоджуйтеся відтворенням музики до 45 годин завдяки покращеному ресурсу батареї. Слухайте улюблену музику довше та витрачайте менше часу на заряджання

Безмежні списки відтворення

Об’єм пам’яті серії NW-A30 можна збільшити. Просто вставте карту пам’яті microSD та насолоджуйтеся нескінченною кількістю музики.

Характеристики

Насолоджуйтеся нескінченним відтворенням улюблених мелодій із найсучаснішим програвачем Walkman®. Аудіо високої точності та вражаючий дизайн – програвачі серії NW-A30 стильно виглядають і забезпечують чудовий звук.
  • Сумісність із аудіо високої точності

  • Функція DSEE HX для вдосконалення звуку дозволяє відновити якість стиснених файлів

  • Цифровий підсилювач S-Master HX для чистого якісного звучання

  • Легке підключення через Bluetooth® завдяки технології з'єднання одним дотиком NFC

  • У комплекті навушники із системою шумопоглинання

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів