Серія NW-A30

Ще більше улюбленої музики

Слухайте свої улюблені композиції годинами на найновішому програвачі Walkman®. Завдяки аудіо високої точності та вражаючому дизайну пристрої серії NW-A30 чудово звучать і неперевершено виглядають. 

16 Гб

NW-A35

Немає інформації про ціну

Логотип h.ear

Почуйте свої кольори

Лінійка h.ear від Sony поєднує якісне звучання та виразний дизайн. Насичений звук ніколи не мав такого чудового вигляду. 

Виразіть свою особистість за допомогою звуку

Стильні кольори, вишукані матеріали й оригінальний дизайн роблять пристрої серії NW-A30 неповторними. Оберіть той, що бездоганно вам підходить.  

Мінімалістський дизайн

Простота серії NW-A30 – чудовий приклад функціональності компактного дизайну. Чіткі лінії та прості форми – цей програвач доповнить ваш індивідуальний стиль.

Media Object

Переглянути відеоролик

Виразні кольори

Пристрої серії NW-A30 доступні в кількох стильних кольорах, що задовольнять будь-який смак. А який колір пасує вам?

  • Лимонно-жовтий
  • Синьо-зелений
  • Вугільно-чорний
  • Кіноварно-червоний
Сенсорний екран

Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран

Високоякісний сенсорний екран із діагоналлю 7,9 см (3,1 дюйма) настільки інтуїтивний, що ви одразу до нього звикнете. Вибирайте потрібні функції одним дотиком піктограми. 

Почуйте лише головне

Навушники з технологією шумопоглинання в комплекті

Пориньте в глибину звуку з ексклюзивними навушниками із системою шумопоглинання в комплекті до програвача серії NW-A30. Забудьте про шуми навколо – у центрі уваги тільки музика.  

Поєднання першокласного стилю та досконалого звучання

Отримайте найкраще від кожної композиції

Відчуйте найтонші нюанси студійного звуку завдяки формату аудіо високої точності. Пристрасть до музики поєднує усі компоненти, від створення сигналу до виходу з динаміків, створюючи враження, що виконавці грають особисто для Вас.

Аудіо Високої Точності
DSEE HX

Відтворення формату DSD

Оцініть високу якість звучання записів у форматі PCM (перетворених за допомогою імпульсно-кодової модуляції), що зберігають тепле звучання оригінального формату DSD.

S-Master HX

S-Master HX

Цифровий підсилювач S-Master™ HX усуває шуми та спотворення в широкому діапазоні частот, забезпечуючи глибоке багате звучання.

DSD®

DSEE HX

Почуйте те, чого раніше не було чутно. DSEE HX підвищує якість музики до рівня аудіо високої точності.Найкраще потокове відтворення Bluetooth

Насолоджуйтеся трансляцією музики неперевершеної якості з новим бездротовим кодеком LDAC. Тепер з утричі швидшою передачею даних через Bluetooth Ви зможете отримати неабияке задоволення від прослуховування музики.

Ресурс батареї

Можливість довготривалої роботи від батареї

Завдяки збільшеному ресурсу акумулятора можна слухати музику до 45 годин. Витрачайте менше часу на заряджання й більше – на прослуховування улюблених композицій

Обсяг пам’яті

Більше списків відтворення

Обсяг пам’яті в програвачах серії NW-A30 можна збільшити за допомогою картки microSD, тож музика не закінчиться ніколи.  

Технічні характеристики та функції
Насолоджуйтеся нескінченним відтворенням улюблених мелодій із найсучаснішим програвачем Walkman®. Аудіо високої точності та вражаючий дизайн – програвачі серії NW-A30 стильно виглядають і забезпечують чудовий звук.
  • Сумісність із аудіо високої точності

  • Функція DSEE HX для вдосконалення звуку дозволяє відновити якість стиснених файлів

  • Цифровий підсилювач S-Master HX для чистого якісного звучання

  • Легке підключення через Bluetooth® завдяки технології з'єднання одним дотиком NFC

  • У комплекті навушники із системою шумопоглинання

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів