Незамінна камера для відеоблогів

Наша камера дає змогу розкрити весь потенціал відеоблогу, присвяченого стилю життя, технологіям, красі чи подорожам, і привернути до нього увагу глядачів. 

Знімайте більше світу навколо
Камери, створені для ведення відеоблогів
Камера ZV-E10 для відеоблогів
Камера ZV-E10 для відеоблогів

Камеру ZV-E10 зі змінним об’єктивом створено для зйомки творчих відеоблогів. Режим огляду виробів, внутрішній направлений трикапсульний мікрофон і змінні об’єктиви дають змогу втілювати творчі задуми під час зйомки відеоблогів.

Камера ZV-1 для відеоблогів

Для створення надихаючого контенту не потрібно мати багаторічний досвід. Камера ZV-1 дає змогу знімати відеоблоги з високою якістю зображення й звуку та закарбовувати найважливіші моменти без складних налаштувань.

Додайте відеоблогам виразності із ZV-E10

Подивіться це відео, щоб дізнатися, як знімати на ZV-E10 вражаючі кадри за допомогою змінних об’єктивів. ZV-E10 дає змогу знімати ефектні відеоблоги з високою якістю зображення та звуку.

Зйомка творчих відеоблогів із камерою ZV-E10

Подивіться це відео, щоб дізнатися про функції для зйомки відеоблогів камери ZV-E10 зі змінним об’єктивом.

Знімайте відеоблоги будь-де з камерою ZV-1

Подивіться відео й дізнайтеся, як за допомогою ZV-1 можна легко досягти професійної якості зображення та звуку й зробити свій відеоблог яскравішим.

Докладніше про ZV-1

Ознайомтеся з функціями ZV-1 для створення відеоблогів та іншого контенту.

Аксесуари для зйомки відеоблогів

Перевірте сумісність аксесуарів із кожною моделлю.

Рукоятки для зйомки з функцією міні-штатива та можливістю керування однією рукою 
GP-VPT2BT
Рукоятка для зйомки з бездротовим пультом ДК
GP-VPT2BT

Бездротовий пульт дистанційного керування для камер Sony підтримує Bluetooth®, пилонепроникний, водостійкий і має ергономічну форму. Використовуйте його, щоб швидко й легко змінювати ракурси та дистанційно керувати зйомкою, або як штатив.

VCT-SGR1
Рукоятка для зйомки
VCT-SGR1

Робіть якісні знімки будь-де завдяки цій компактній і легкій рукоятці, що ідеально підходить для невеликих камер. За допомогою рукоятки можна легко змінювати ракурс фото- й відеозйомки, а також використовувати її як міні-штатив для стабілізації зображення.  

Рукоятка для зйомки з бездротовим пультом ДК GP-VPT2BT

Універсальна й надійна рукоятка з бездротовим пультом дистанційного керування GP-VPT2BT, що підтримує Bluetooth®, забезпечує більше творчих можливостей для зйомки фотографій і відеоблогів. Вона захищена від пилу й вологи, надійно фіксує камеру та дає змогу регулювати кут нахилу для зйомки будь-яких об’єктів із різних ракурсів.

Високоякісні зовнішні мікрофони для чистого звуку
ECM-W2BT
ECM-W2BT

Завдяки високій якості звуку й надійному з’єднанню ECM-W2BT ідеально підходить для ведення відеоблогів. Завдяки різним режимам запису камеру можна використовувати в різноманітних умовах зйомки.

XYST1M
ECM-XYST1M

Цей компактний стереомікрофон ідеально поєднується з камерами. Завдяки підтримці діапазону запису до 120 градусів він забезпечує глибоке й точне звучання.

Ідеальний бездротовий мікрофон для відеоблогів

Завдяки високій якості звуку й надійному підключенню мікрофон ECM-W2BT чудово підходить для створення відеоблогів у різних стилях. Можливість вибрати режим запису полегшує використання мікрофона як під час самостійної зйомки, так і під час зйомки кількох осіб. Крім того, у комплекті є вітрозахисний екран для зниження шуму вітру під час зйомки поза приміщенням, а коли мікрофон підключено до сумісних камер, підтримується до 9 годин бездротового зв’язку.

Ефективний спрямований мікрофон

Компактний, але ефективний спрямований мікрофон ECM-B1M обладнано функцією формування направлених променів для імітації різних діаграм спрямованості й шумопоглинання. Таким чином, можна записувати звук спереду, позаду чи довкола камери, що робить цей мікрофон ідеальним для створення відеоблогів у будь-яких умовах.

Повнокадрова професійна камера
Повнокадрові бездзеркальні камери
Зображення α7C
α7C

Цю надзвичайно компактну й легку камеру обладнано повнокадровою матрицею та низкою функцій професійного рівня для створення відео. Вона має поворотний монітор і забезпечує найкращі в цьому класі виробів характеристики для зйомки відеоблогів.

Зображення α7S III
α7S III

Камери α7S III обладнано потужними можливостями для зйомки повнокадрових відео, серед яких висока чутливість, 15-позиційний розширений динамічний діапазон, формат 4K 120p, швидке й надійне автофокусування та стабілізація зображення.

Зображення FX6
FX6

Компактну камеру FX6 Cinema Line розроблено з урахуванням особливостей цифрової кінозйомки та обладнано високочутливою повнокадровою матрицею для реалізації творчих потреб режисерів.

Висока портативність і якість зображення

Подивіться це відео, щоб дізнатися про функції компактної повнокадрової камери Sony α7C зі змінними об’єктивами.

Професійні можливості фото- й відеозйомки

Подивіться це відео, щоб дізнатися про функції повнокадрової бездзеркальної камери α7S III.

Створена для професійної відеозйомки

Подивіться це відео, щоб дізнатися про функції повнокадрової камери FX6 Cinema Line.

Камера для чудових знімків і відеоблогів
Бездзеркальні камери з матрицею APS-C
α6600
α6600

Можливості камери включають, зокрема, автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі (для фотографій і відео), стабілізацію зображення, відеозйомку у форматі 4K HDR (HLG), акумулятор високої ємності й роз’єми для навушників і мікрофона.

α6400
α6400

Широкий набір можливостей, як-от першокласне автофокусування, відеозйомка у форматі 4K HDR (HLG) і роз’єм для мікрофона.

α6100
α6100

Першокласне автофокусування, відеозйомка у форматі 4K й роз’єм для мікрофона.

Швидке автофокусування для зйомки важливих моментів

Оптимальне автофокусування для зйомки відеоблогів

Система швидкого гібридного автофокусування працює разом з автофокусуванням на очах у реальному часі й надійно утримує об’єкт у фокусі, щоб ви могли зосередитися на зйомці.

Зйомка й публікація для відеоблогів про подорожі

З камерою α6400 ви збережете найкращі спогади про подорож. LCD-монітор, що відкидається на 180 градусів, зручний для зйомки селфі, а виділений роз’єм для зовнішнього мікрофона дає змогу покращити якість звуку на відео. Завдяки вбудованій підтримці Wi-Fi® отримані зображення можна миттєво публікувати в соціальних мережах через смартфон.

Зйомка найдинамічніших подій

Закарбовуйте найшвидкоплинніші моменти в якісних динамічних відео. Система автофокусування в камерах α6600, α6400 і α6100 забезпечить точне й надійне відстеження руху. Перегляньте це відео 4K, зняте на камеру α6400 з повністю автоматичним режимом фокусування.

Відеокамери
AX43
FDR-AX43 – ідеально для відеоблогів і не тільки

Ця камера Handycam® має унікальний відкидний LCD-екран із повною підтримкою сенсорного керування. Вона забезпечує відмінний звук, тривалу роботу від акумулятора та зручний інтерфейс із професійними функціями для зйомки й поширення відео.

Елементи шарнірного механізму Дж. Кардано

Шарнірний механізм збалансованого оптичного стабілізатора SteadyShot™ замінює масивні зовнішні підвіси та працює в 13 разів ефективніше за інші оптичні стабілізатори. Відзнятий матеріал виходить плавним і якісним навіть за максимального збільшення та під час зйомки на бігу.

Компактні камери
RX100 VII
RX100 VII

Компактний корпус із професійними можливостями, як-от автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі (для фотографій і відео), стабілізація зображення, відеозйомка у форматі 4K HDR (HLG), а також роз’єм для мікрофона. 

RX100 V
RX100 V

Компактна камера зі швидким гібридним автофокусуванням і відеозйомкою у форматі 4K

Професійні функції для авторів контенту й відеоблогерів 

Минули ті дні, коли для якісної зйомки відеоблогів потрібне було громіздке обладнання. Компактну камеру RX100 VII можна брати із собою будь-куди, адже її вкомплектовано унікальними можливостями Sony, серед яких автофокусування на очах із відстеженням у реальному часі, активна стабілізація зображення, поворотний екран для селфі та вхід для зовнішнього мікрофона, що відмінно записує звук. 

Програми й функції Sony для блогів

Деякі функції можуть бути доступні не на всіх моделях. Докладні відомості дивіться на сторінках відповідних виробів.

Автофокусування на очах людей у реальному часі
Автофокусування на очах людей у реальному часі

Функція автофокусування на очах у реальному часі значно спрощує ведення відеоблогів, адже ви можете повністю зосередитися на компонуванні та діалогах. Камера забезпечує точне автофокусування на очах, навіть коли об’єкт зйомки не дивиться в камеру або його обличчя частково затемнене чи повернуте вбік. Можна вибрати фокусування на лівому чи правому оці.

Відстеження положення всієї постаті, обличчя або очей
Відстеження положення всієї постаті, обличчя або очей

Під час зйомки людей, що рухаються на відстані від камери, система відстеження охоплює всю постать і легко фокусується на обличчі або на очах об’єкта зйомки залежно від його положення. 

Швидке перемикання фокуса між обличчям і фоном
Швидке перемикання фокуса між обличчям і фоном

Камера швидко перемикає фокус з обличчя на фон, тож ви не пропустите жодного важливого моменту під час зйомки відео або селфі. 

Дистанційне керування камерою з Imaging Edge Mobile
Дистанційне керування камерою з Imaging Edge Mobile

Керуйте зйомкою зі смартфона, перебуваючи на відстані від камери.

Передавання фотографій і відео на смартфон з Imaging Edge Mobile
Передавання фотографій і відео на смартфон з Imaging Edge Mobile 

Завантажуйте фотографії та відео з камери на смартфон одним дотиком (навіть коли камеру вимкнуто)  або скористайтеся функцією автоматичного передавання у фоновому режимі

Гнучкі можливості запису відео
Гнучкі можливості запису відео

Відеозйомка у форматі 4K з високою роздільною здатністю можлива завдяки повному збереженню пікселів без групування, а профіль HLG (Hybrid Log-Gamma) забезпечує миттєвий запис у режимі HDR. Довершує картину інтелектуальна стабілізація зображення.

Відеозйомка в режимі S-Log
Відеозйомка в режимі S-Log

Криві гамма-характеристик S-Log3 й S-Log2 дають змогу знімати із широким динамічним діапазоном (до 1300% Rec. 709), щоб максимально усунути засвічені та затемнені області й забезпечити більше можливостей для подальшого редагування кольорів.

Прискорена зйомка й інтервальний запис
Прискорена зйомка й інтервальний запис

Камера дає змогу знімати відео для сповільненого й прискореного відтворення та вести інтервальний запис (покадрову зйомку), завдяки чому можна досягти вражаючих результатів на етапі обробки.