Зображення Handycam® PJ620 із вбудованим проектором
Зображення Handycam® PJ620 із вбудованим проектором
Зображення Handycam® PJ620 із вбудованим проектором
Зображення Handycam® PJ620 із вбудованим проектором

Функції

Збалансований оптичний стабілізатор SteadyShot™

Наш удосконалений стабілізатор зображення забезпечує вільні від розмиття відео за численних струсів і поштовхів під час зйомки.

30-кратне оптичне збільшення

Ширококутний об'єктив робить цей пристрій ідеальним для зйомки широких пейзажів; камеру також оснащено 30-кратним оптичним збільшенням та збільшенням Clear Image до 60 разів для розмаїття можливостей зйомки.

Об'єктив із широким кутом до 26,8 мм

Під час як фото-, так і відеозйомки провідний у своєму класі ширококутний об'єктив дозволяє знімати ширші пейзажі та кадри у приміщеннях, коли у Вас немає можливості віддалитися від об'єктів зйомки. Навіть без змінного ширококутного об'єктива обрані моделі відеокамер здатні знімати із широким кутом 26,8 мм (формат кадру 16:9) в режимі відеозйомки.

Виняткова якість зображення

Формат XAVC S із високим бітрейтом створено для відеооператорів, готових до піднесення своєї роботи на вищий рівень. Формат XAVC S, що забезпечує неймовірну якість, розроблено з формату XAVC, що використовується професійними кінорежисерами та телекомпаніями. При цьому формат забезпечує інтелектуальні функції стиснення даних, надаючи розміри, доступні звичайним користувачам.

Мікрофон для запису 5.1-канального об'ємного звуку

Записуйте чистий звук, що точно передаватиме атмосферу сцени, яка записується на відео, та відтворюйте матеріали з об'ємним звучанням на системі домашнього кінотеатру. Індикатори рівня на РК-панелі забезпечують візуальне стеження за рівнем кожного каналу.

Керування кількома камерами:

Більше знімків і більше можливостей редагування. Під'єднані камери дозволяють легко записувати відео з різних ракурсів, з камерами, встановленими прямо на [product] або керованими дистанційно через бездротовий зв'язок. З легкістю синхронізуйте параметри на всіх пристроях завдяки функції керування кількома камерами.

Редактор відео із функцією вибірки

Редактор відео із функцією вибірки, що є багатофункціональним інструментом для швидкого редагування відео, забезпечує кілька функцій, що дозволяють економити час. Додавайте мітки до ключових моментів під час запису, а програмне забезпечення автоматично синхронізуватиме Ваші переходи з обраним саундтреком.

Трансляція в реальному часі через Ustream®

Живі виступи гуртів, спортивні події... Деякі речі краще бачити наживо. Діліться відображенням подій саме тоді, коли вони відбуваються, з високою якістю зображення та звуку.

Відео зі знімками рухів

Функція відео зі знімками рухів дозволяє відтворювати серії накладених одне на одне зображень для розділення записуваного відео на ділянки, що тривають долі секунди. Це інструмент для повторного аналізу рухів на РК-екрані. Під час відтворення можна змінювати параметри інтервалів або зберігати окремі кадри.

Вбудований USB-кабель

Вбудований USB-кабель, прихований у ремінці на руку, є зручним рішенням для дуже швидкого заряджання та під'єднання до ПК, тож більше не треба носити із собою зайві довгі USB-кабелі, а також адаптери змінного струму. Застосовуйте компактний USB-адаптер змінного струму (доступний окремо) для заряджання без використання ПК.

Сенсор Exmor R® CMOS

Цей найсучасніший великий сенсор підвищує чіткість зображення, знижує шуми на зображенні за слабкого освітлення та забезпечує м'який ефект дефокусування тла.

Процесор зображення BIONZ X™

Удосконалений механізм обробки зображення BIONZ X™ дозволяє отримувати більш реалістичні, живі зображення із природнішими кольорами, а також забезпечує швидшу обробку.

Об'єктив Sony G

Об'єктив G від Sony, що є уособленням відмінних оптичних характеристик, працює в ідеальній гармонії із сенсором Exmor R® CMOS і процесором BIONZ X™. Він є важливим фактором створення зображень із винятковою деталізацією, на яких зберігаються незабутні спогади.

Фотозйомка 9,2 Мп

Іноді відео Вам непотрібне. Виберіть режим фотознімка у відеокамері та з легкістю знімайте окремі неймовірні високоякісні 9,2-мегапіксельні фотографії, наче тримаєте в руках фотоапарат.

Розумна автокорекція

Ця функція автоматично розпізнає тип сцени в кадрі та оптимізує комбінацію параметрів із трьох груп (обличчя, сцена, тремтіння камери). Вона забезпечує найкращі результати для різних типів сцен (до 180) навіть уночі та за яскравого освітлення. Обрані параметри відображаються у вигляді значків на РК-дисплеї для зручного моніторингу.

Автофокус (АФ) із фіксацією

Вдосконалює процес відстеження рухомих об'єктів, завжди забезпечуючи оптимальні точки автофокуса (АФ) і налаштовуючи розмір майбутнього кадру відповідно до характеристик об'єктів. Завдяки вдосконаленням в АФ із визначенням фази процес став більш точним, ніж будь-коли раніше. Впевнено фокусуйтесь на об'єктах, що швидко рухаються, та отримуйте точні кадри.

Прогресивна зйомка

Чисті відео, що містять удвічі більше даних, ніж відео, записані в режимі черезрядкового запису, можна записувати у Full HD з параметрами 60p/50p у режимі прогресивної зйомки. Зображення відображаються так плавно, як і кадри, що записуються зі швидкістю 60/50 кадрів на секунду, до того ж, кожний кадр записується як одне повноцінне зображення. Тож окремий кадр із фільму, записаного в режимі прогресивної зйомки, відображається надзвичайно чітко.

Функція подвійного запису відео

Записуйте одночасно два відео – одне з максимальною якістю у форматі XAVC S або AVCHD та інше у форматі MP4. Таким чином Ви отримаєте файл невеликого розміру для миттєвого обміну і файл професійного рівня для подальшого редагування.

Режим подвійного запису

Режим подвійного запису дозволяє записувати одночасно HD-відео та фото з високою розподільчою здатністю, завжди отримуючи ідеальний кадр.

Ручне налаштування витримки та швидкості діафрагми

Ця відеокамера надає свободу вибору елементів ручного керування для керування витримкою та діафрагмою, що ідеально підходить для зйомки кадрів за інтенсивного освітлення та недоекспонованих кадрів та інших умов.

Зйомка в момент посмішки

Найкращі посмішки тривають лічені секунди, тож ця функція потурбується про те, щоб Ви ніколи їх не пропустили. Автоматично знімайте фото облич із посмішками навіть під час відеозйомки.

Автоматичне зменшення шуму вітру

Використовуючи вдосконалений алгоритм аналізу звуку, ця функція дозволяє усувати шум вітру, що є найпоширенішою причиною поганого аудіо надворі.

Функція усування голосу оператора

Знижує інтенсивність звуків поза камерою, наприклад коли Ви розмовляєте з об'єктом зйомки.

Керування рівнем запису мікрофона

Для запису відео можна виконати точне налаштування рівня запису мікрофона для оптимізації якості будь-якого вхідного аудіосигналу, від ледь чутних співів птахів до живого виступу музичного гурту. Навіть якщо рівень звуку раптово підвищується, спотворенню звуку запобігає функція автопідсилення.

Дистанційне керування і обмін даними одним дотиком

Завдяки дистанційному керуванню одним дотиком Ви зможете використовувати смартфон або планшет у якості видошукача та дистанційно керувати цифровим фотоапаратом. Завдяки функції обміну даними одним дотиком ви зможете передавати фото та відео з Вашого фотоапарата. Так чи інакше, встановивши програму PlayMemories Mobile на смартфон або планшет на базі Android з підтримкою NFC, Ви забудете про складний процес налаштування з'єднання та з легкістю установите бездротове з'єднання, просто доторкнувшись до Вашого пристрою або фотоапарату. Тепер Ви готові керувати фотоапаратом за допомогою смартфона і робити знімки із раніше недоступних місць. Ви зможете робити групові знімки із собою, а також одразу пересилати їх на свій смартфон для того, щоб поділитися у своїй улюбленій соціальній мережі. Немає NFC? Жодних проблем. Установити зв’язок між пристроями можна і вручну.

Знайдіть сумісні пристрої

Ефект зображення

Подаруйте своїй уяві повну свободу. Функція ефектів зображення Picture Effect дарує більше насолоди від відео та фотографій, дозволяючи додавати до семи творчих ефектів (Часткове забарвлення, фото ретро-стилю, м'яка світла тональність, монохром із високим контрастом, іграшкова камера, яскраві кольори, постеризація) без складних процесів редагування на комп'ютері.

Пряма копія з Handycam®

Легко створюйте резервні копії даних зображень і зберігайте їх на зовнішній жорсткий диск. Просто під'єднайте диск до Handycam®, у якій містяться дані, підключивши USB-кабель у USB-роз'єм жорсткого диска.

Характеристики
Користуйтеся свіжими ракурсами, знімаючи цінні моменти життя новою Handycam® HDR-PJ620. Збалансований стабілізатор Optical SteadyShot™ забезпечує дуже стабільне зображення навіть за зйомки з рук, із широким кутом і з високими значеннями збільшення. Формати AVCHD та покращений XAVC S, а також інші інновації демонструють успішну роботу більш удосконалених технологій Sony усередині компактного корпусу, готовому до будь-яких подій.
  • Збалансований оптичний стабілізатор SteadyShot™

  • Запису у форматах XAVC S (HD 50 Мбіт/с) і AVCHD

  • Сенсор Exmor R® CMOS

  • 26,8-мм ширококутний об'єктив G із 30-кратним оптичним збільшенням

  • Вбудований проектор яскравістю 25 люменів

Тип сенсора
Сенсор Exmor R® CMOS типу 1/5,8 (3,1 мм) із заднім підсвічуванням
Ефективні пікселі (відео)
Приблизно 2,29 мегапікселя (16:9)
Тип об’єктива
Об'єктив G
Оптичне збільшення
30x
Технологія Clear Image Zoom
60x
Тип дисплея
РК-дисплей Clear Photo типу 3.0 із діагоналлю 7,5 см (460 800 точок) широкого формату (16:9)

Що в комплекті

Акумуляторна батарея (NP-FV50), Адаптер змінного струму, Посібник із використання, Кабель HDMI (micro), Кабель, що підтримує підключення через USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів