Зображення Handycam® PJ320 із вбудованим проектором
Зображення Handycam® PJ320 із вбудованим проектором
Зображення Handycam® PJ320 із вбудованим проектором

Ваше домашнє відео на великому екрані

Погляньте на речі по-новому завдяки відеокамері із вбудованим проектором. Знімайте у Full HD (навіть за слабкого освітлення), а потім переглядайте свої відео будь-де та будь-коли на великому екрані.

Всюди демонструйте своє відео

Завдяки висококонтрастному кінопроектору з рівнем яскравості 13 люменів Вашу відеокамеру можна використовувати в ролі портативного кінотеатру. Проектуйте зображення свого відео в розмірі до 250 см (100 дюймів) по діагоналі на пласку поверхню.

Завжди стабільне зображення

Навіть під час наближення режим активного оптичного стабілізатора Optical SteadyShot здійснює динамічну стабілізацію зображення під час зйомки, зберігаючи чіткість кадрів і плавність їх відображення.

Режим активного оптичного стабілізатора SteadyShot

Висока ефективність за слабкого освітлення

Як удома, так і надворі чутливий сенсор Exmor R® CMOS разом із потужним процесором BIONZ допомагають знімати деталізоване відео з реалістичними кольорами та відтінками навіть за слабкого освітлення.

Більше кадрів, більше деталей

Знімайте бажані кадри з якістю, на яку вони заслуговують, завдяки режиму прогресивної зйомки 50p, що забезпечує вищу чіткість зображення, ніж стандартний формат 50i.

Режим зйомки 50p
Об'єктив G від Sony із 30-кратним збільшенням

Підвищуйте рівень якості зображення з об'єктивом G

Високоякісний об'єктив G від Sony та 30-кратне збільшення дозволяють захоплювати більшу область кадру на великій відстані без втрати деталізації.

Технічні характеристики та функції
  • 8,9-мегапіксельний сенсор Exmor R® CMOS

  • Об'єктив G від Sony із розширеним 55-кратним оптичним збільшенням

  • Вбудований проектор на 13 люменів для обміну записами, а також вхід HDMI®

  • Стабілізація зображення SteadyShot усуває розмиття

  • 2,7-дюймовий поворотний РК-дисплей для зйомки з різноманітних ракурсів

Що в комплекті

акумуляторна батарея, Ручне управління, Кабель, що підтримує з'єднання через USB, Шнур живлення змінного струму, Адаптер змінного струму, Кабель HDMI® мікро

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів