Зображення Handycam® PJ220 із вбудованим проектором
Зображення Handycam® PJ220 із вбудованим проектором
Зображення Handycam® PJ220 із вбудованим проектором
Зображення Handycam® PJ220 із вбудованим проектором

Ваше домашнє відео на великому екрані

Погляньте на речі по-новому завдяки відеокамері із вбудованим проектором. Знімайте у Full HD (навіть за слабкого освітлення) і переглядайте свої відео будь-де, будь-коли на великому екрані.

Всюди демонструйте своє відео

Завдяки висококонтрастному кінопроектору з рівнем яскравості 13 люменів Вашу відеокамеру можна використовувати в ролі портативного кінотеатру. Проектуйте зображення свого відео в розмірі до 250 см (100 дюймів) по діагоналі на пласку поверхню.

Завжди стабільне зображення

Навіть під час наближення режим активного оптичного стабілізатора Optical SteadyShot здійснює динамічну стабілізацію зображення під час зйомки, зберігаючи чіткість кадрів і плавність їх відображення.

Режим активного оптичного стабілізатора SteadyShot

Висока ефективність за слабкого освітлення

Як удома, так і надворі чутливий сенсор Exmor R® CMOS разом із потужним процесором BIONZ допомагають знімати деталізоване відео з реалістичними кольорами та відтінками навіть за слабкого освітлення.

Більше кадрів, більше деталей

Знімайте бажані кадри з якістю, на яку вони заслуговують, завдяки режиму прогресивної зйомки 50p, що забезпечує вищу чіткість зображення, ніж стандартний формат 50i.

Режим зйомки 50p
Об'єктив Carl Zeiss® із 27-кратним збільшенням

Оцініть чистоту від Carl Zeiss®

Ширококутний об'єктив Vario-Tessar® від Carl Zeiss® і 27-кратне збільшення дозволяють захоплювати більшу область кадру на великій відстані без втрати деталізації.

Технічні характеристики та функції
  • 8,9-мегапіксельний сенсор Exmor R® CMOS

  • Fonticon_Zeiss_logo

    Об'єктив ZEISS Vario-Tessar® із розширеним 32-кратним оптичним збільшенням

  • Стабілізація зображення SteadyShot усуває розмиття

  • 2,7-дюймовий поворотний РК-дисплей для зйомки з різноманітних ракурсів

  • Запис Full HD для створення прекрасних відеоматеріалів

Що в комплекті

акумуляторна батарея, Шнур живлення змінного струму, Кабель HDMI® мікро, Адаптер змінного струму, Ручне управління, Кабель, що підтримує з'єднання через USB

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів