Зображення Handycam® CX320
Зображення Handycam® CX320
Зображення Handycam® CX320

Не пропускайте найцінніші моменти

Будьте готові до приємних життєвих несподіванок і адаптуйтеся до будь-яких ситуацій зйомки завдяки ширококутному об'єктиву G, розширеному 55-кратному збільшенню та оптичній стабілізації зображення Optical SteadyShot.

Тьмяне освітлення? Не проблема.

Сенсор Exmor R® CMOS, удвічі чутливіший за звичайні сенсори, захоплює кожну деталь навіть без використання спалаху. А потужний процесор BIONZ дозволяє отримувати чіткі, чисті зображення.

Ширші можливості з об'єктивом G від Sony

Ширококутний 26,8-мм об'єктив G допомагає впоратися з будь-яким кадром, від деталізованого крупного плану облич друзів до зйомки дикої фауни на великій відстані, кожного разу забезпечуючи чітке, чисте відеозображення Full HD.

Об'єктив Sony G
55-кратне збільшення

У 55 разів ближче до подій

55-кратне збільшення з режимом активного оптичного стабілізатора Optical SteadyShot вирівнює зображення під час струсів камери ефективніше за цифрові стабілізатори, завдяки чому можна наближати події без втрати якості зображення.

Побачте все на РК-дисплеї

Ви отримуєте гарну видимість за будь-яких умов і маєте змогу бачити все, що знімаєте (а також із легкістю переглядати всі відзняті кадри), на РК-дисплеї Clear Photo із діагоналлю 6,7 см (2,7 дюйма).

РК-дисплей
Оптичний кабель

Закарбовуйте всі події

Режим 50p дозволяє записувати відео з високою швидкістю 50 кадрів на секунду.

Додатковий елемент у комплекті

Цифровий аудіовихід: Оптичний

Знімайте відео у форматі MP4, яким легко ділитися онлайн.

Технічні характеристики та функції
  • 8,9-мегапіксельний сенсор Exmor R® CMOS

  • Об'єктив G від Sony із розширеним 55-кратним оптичним збільшенням

  • Стабілізація зображення SteadyShot усуває розмиття

  • 2,7-дюймовий поворотний РК-дисплей для зйомки з різноманітних ракурсів

  • Запис Full HD для створення прекрасних відеоматеріалів

Що в комплекті

Кабель, що підтримує з'єднання через USB, Кабель HDMI® мікро, Адаптер змінного струму, Ручне управління, Шнур живлення змінного струму, акумуляторна батарея

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Відгуки

Думка користувачів