FDR-AX100E

Ваша історія. З деталізацією 4K.

FDR-AX100E підтримує роздільну здатність 4K, у чотири рази вищу, ніж у форматі Full HD. Тому зображення будуть насичені й деталізовані, як у житті.

Доступне нове програмне забезпечення.

Розширте можливості своєї камери та максимально спростіть процес зйомки.

Секрети бездоганного 4K
Обрізаний крупний план об'єктива Zeiss
Об'єктив ZEISS Vario-Sonnar® T*

Скористайтеся перевагами 29-мм ширококутного об'єктива ZEISS, спеціально налаштованого для зйомки відео 4K. Він ідеально підходить для зйомки величних пейзажів, водночас забезпечуючи оптичне збільшення до 12x.

Сенсор Exmor R® CMOS
Сенсор Exmor R® CMOS типу 1,0

Світлочутлива поверхня цього сенсора приблизно в 4,9 раза більша за типові сенсори, завдяки чому збільшується чистота зображення, знижується рівень шумів і забезпечуються надзвичайні можливості дефокусування тла.

Плата BIONZ X
Удосконалений механізм обробки зображень BIONZ X

Удосконалений механізм BIONZ дозволяє створювати ще реалістичніші зображення і використовувати нові можливості, що стали доступні завдяки прискореній обробці.

Інтуїтивне керування визначає Ваше бачення
Рука, що тримає відеокамеру Handycam®
Насолоджуйтеся кожною бездоганною деталлю

Справляйте незабутнє приголомшливе враження відеозаписами, що є в чотири рази якіснішими за Full HD. Відчуйте різницю, скориставшись розташованим нижче повзунцем.

Знімок вівці: стандартна якість
4K (3840 x 2160)
Знімок вівці: висока якість
FULL HD
Графік
4K: ера нових вражень

Відчуйте новий вимір розподільчої здатності з учетверо вищою за Full HD якістю зображення.

Оцініть переваги XAVC S

Підтримка високої швидкості передачі даних HD

XAVC S є адаптацією популярного професійного формату і високим стандартом запису відео 4K/HD для споживачів. Підтримка формату HD до 50 Мбіт/с дозволяє записувати відео високої розподільчої здатності навіть із інтенсивним рухом.

Логотип
Зі сцени на екран

Широкий асортимент телевізорів і проекторів 4K Ultra HD дозволяє Sony зберігати якість 4K з моменту запису до моменту відтворення.

Логотип AVCHD
Кінематографічна зйомка

Завдяки можливості зйомки Full 1080 HD за частоти 50p чи 24p можна обрати налаштування, яке дозволить досягти естетики рухів у відео, як у професійних фільмах.

Смакуйте деталі 4K на екрані BRAVIA

Насолоджуйтесь повноцінною кінематографічною якістю своїх відео у форматі 4K, підключивши свою відеокамеру за допомогою єдиного кабелю HDMI®.

Збагачене зображення Full HD

Насолоджуйтеся відтворенням відео Full HD з надвисокою дискретизацією на своєму телевізорі HD, що використовує надлишкові дані 4K для автоматичного перетворення запису 4K у формат Full HD. Щоб обрізати зображення 4K до Full HD, просто проведіть пальцем по РК-дисплею відеокамери, визначаючи межі потрібної області.

Відео, варте великого екрану
Відеокамера Handycam® окремо
FDR-AX100

Модель FDR-AX100 вперше поєднала можливості 4K, інтуїтивне керування та компактний розмір, ставши новим еталоном на ринку відеокамер для ентузіастів зйомки.

Відеокамера Handycam® окремо крупним планом
FDR-AX1

Відеокамера професійного рівня FDR-AX1 Handycam® має вхід XLR для мікрофонів і забезпечує незрівнянну якість зображення. Забезпечуючи зйомку відео формату 4K/60p та дуже зручний інтерфейс, ця відеокамера задовольнить найвибагливіших відеооператорів.

Технічні характеристики та функції

  • Запис відео 4K

  • Exmor R® CMOS типу 1.0

  • Процесор BIONZ X

  • Об'єктив ZEISS Vario-Sonnar® T*

  • Універсальні ручні налаштування

Тип сенсора
CMOS-матриця Exmor R типу 1.0 (13,2 x 8,8 мм) із заднім підсвічуванням
Ефективні пікселі (відео)
Приблизно 14,2 мегапікселя (16:9)
Тип об’єктива
ZEISS Vario-Sonnar® T*
Оптичне збільшення
12-разове
Технологія Clear Image Zoom
4K: 18x, HD: 24x
Тип дисплея
8,8 см (тип 3.5), РК-дисплей Xtra Fine LCD™ (921 тис. точок) широкого формату (16:9)

Що в комплекті

Акумуляторна батарея, Адаптер змінного струму, Шнур живлення, Ручне управління, Кабель micro-HDMI, Кабель USB, Пульт дистанційного керування, Бленда для об'єктива, Кришка об'єктива

Компанія Sony не тільки пропонує вироби, служби та вміст, користуватися якими – одне задоволення, а й працює над досягненням нульового екологічного сліду в усіх аспектах своєї діяльності Докладніше про те, як компанія Sony піклується про довкілля

Огляди та нагороди

Думка користувачів